canbar ask majisi

rüyalarım

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu büyüyü bende yaptım fakat yaptıgım kişi değilde en yakın arkadaşı bana aşık oldu ve bana aşık olmasını istediğim kişi aramızı yapmaya çalışıyor bana yardım edin :(((

r_u_k

Kayıtlı Üye
Ben birşeyi cok merak ediyorum aydinlatirsaniz sevinirim. Şimdi 20 gün boyunca mi cizeceğiz bunu yoksa bir kereye mahsuz cizip 20 gün boyuncami okuyacagiz duayi şimdiden cevap veren arkadasima tesekkur ederim.

morlimon

Kayıtlı Üye
Bu mürekkep illaki çini mürekkebi mi olmak zorunda? Safran-misk-amber-gülsuyu ile hazırlanan bır murekkeple daha saglam bı sonuc alına bılır mı??

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
deri derken ne derisi onu anlamadım...örnek verebilir misiniz

jjmina

Kayıtlı Üye
bende yeni başladım yapmaya deri buldum ama çini kalemi bulamadım başka kalemle yazdım etkisini bozmaz dimiiii :( buna çok ihtiyacım var umarım olacak ama olumlu bişeyler duyarak inancımı ve enerjimi yüksek tutmak istiyorum.kavga etmiştik cuma günü her zamanki gibi şimdi sadece iş için kouşalım olduuu :( artık arkadaş bile kalamıyoruz yani..

bu arada ben daire içine önce kendi adımı sonra onun adını yazdım bi yanlışlık olurmu.tam tersi olacakmış ben sonra fark ettim.(o değil o bağlanacağına ben tekrardan bağlanmam umarım olan gene gene bana olur :):):)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
ben canbar ve odkara büyülerini araştırdım biraz ama tam manasıyla emin olamıyorum bunlarla varlıklımıdır tutarmı yada ters tepermi yapma konusunda çok kararlıydım hatta hazırlığınıda yaptım fakat biyerde canbarın tutmadığını hatta ters etki oluşturduğunu okudum bu doğrumudur?

Sevgili ceylin10-canbar denilen islem.cin dünyasinin,en büyük ve güclü 3 tane cin ile yapilir,cok kuvvetlidir,haksiz yere yapildigi zaman.Ters netice verir ve rahatsiz edilirsiniz,ve bir insana ayni anda bir kactane uygulama yapmak tehlikelidir.birini yaparsin,tutarsa ne ala,tutmazsa eger.en azindan 7 gün bekleyip baska bir uygulama yapman daha uygun olur.yeni yiliniz kutlu olsun:party:

cansu3423

Kayıtlı Üye
bende bu buyuyu yaptım ve sevgilim artık beni hıc gormek ıstemıyor.ters etki yapıyor denemeyın.

tort

Kayıtlı Üye
yaw bu canbar cin ismi mi
cin çağırmak çok zorda ondan sordum ben cin olacağını sanmıyorım da eğer bu cin ise size görülürler mi ve zarar verirler mi bu konuda yardım istiyorum

cansu3423

Kayıtlı Üye
Hıcbır ıse yaramıyor bu buyu.nohut buyusunu yap faydasını gorursun bır ıkı gun ıcınde.

deadsilence

Kayıtlı Üye
Konuyu hortlattım ama bu Canbar Bir varlık İsmimi ? Yapılış şekli basit ama bir zararı dokunabilirmi ?

Simay01

Kayıtlı Üye
Arkadasim yapti brnde yanindaydim ve cok etkili oldu, denildigi sekilde yapilinca ve buna gercekten bütün kalbinizle yapinca tutuor, hatta arkadasim birak 20 gün yapmayi korkudan 1 kere yapti, ama kendisinden soguyan sevgilisi okadar baglandiki, arkadas oglani kapidan kovsa cocuk balkondan giriordu

deşti

Banlı Kullanıcı
Selam arkadaşlar bir sorum var cevap verirseniz sevinirim bir yildir gormedigim ve ayrildigim sevgilimi. Sanki icimde biri onun adini bagirdigini his sediyorum baska bayanlar hic umrumda olmuyor ve bir bayana karsi cok sogudum hep aklimda aklimin her tarafini kusatmis gibi bana yaptigi ve dikkatimi ceken bir keresinde ayni odada 3 ayri koltuga oturt tugu ondan sonra gozle gprulur ilgim alakam cogaldi ama ayri dura biliyordum simdi ise sabah uyandigimda bir hissi aci ile uyaniyorum ondan baska birsey dusunemiyorum bana birsey yapmismidir sizce

eeemreee

Kayıtlı Üye
Ben yaptım,olmadı. Asla olmaz. Hiçbir şekilde başaramazsınız. Aşk büyüsü olmaz,yapılamaz. Erhm, beyninize gerekli mesajları göndermeye çalıştım. Majide demon dahi çağırın ama aşk büyüsü yapmayın. Hatta demon bael olsa bile aşk büyüsünden iyidir. Aşk büyüsü insana Tanrı'nın verdiği insanı insan yapan unsurları tamamen kaldırır(sevgi ve irdadedir bunlar kanaatimce). Bu da size asla iyi bir şey olarak dönmez.

origanum

Yönetici
Bir büyü için deneyeceğim tabiri zaten olmaması için başlı başına bir nedendir, zira büyü uygulanır. Deneme dediğinizde konuda deneyim ve becerinizin olmadığı, işin olacağı ile ilgili şüphe anlamı olur ki bu negatif anlam içerdiği için bir işin başlamadan olumsuza yönlenmesi demektir. Ayrıca büyü ile ilgili asla konuşulmaz, bırakın zamanını bildirmeyi yapılacağının söylenmesi yani herkese açık edilmesi büyünün gerçekleşmemesi için yeterli bir nedendir.

sonegey

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz
Bir büyü için deneyeceğim tabiri zaten olmaması için başlı başına bir nedendir, zira büyü uygulanır. Deneme dediğinizde konuda deneyim ve becerinizin olmadığı, işin olacağı ile ilgili şüphe anlamı olur ki bu negatif anlam içerdiği için bir işin başlamadan olumsuza yönlenmesi demektir. Ayrıca büyü ile ilgili asla konuşulmaz, bırakın zamanını bildirmeyi yapılacağının söylenmesi yani herkese açık edilmesi büyünün gerçekleşmemesi için yeterli bir nedendir.
Bu işlerde yeniyim yeni yeni başlıyorum. Bu şekilde aydınlattığınız için çok teşekkür ederim.

Blumore

Kayıtlı Üye
Büyüyü 20 gün yaptıktan sonra kağıdı nereye koyacağız? Atmak yanlış olur sanırım