canbar ask majisi

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Neden azarlayalım ki? Bilmiyorsanız soracaksınız tabii. Yardımcı olabilmek için buradayız :)

amanita_a

Kayıtlı Üye
O zaman bir şey daha sormak istiyorum , bu işlemi yaparken abdestli olmak şartı varmı?

denizm_34

Banlı Kullanıcı
amanita_a sevgili arkadaşım bunu yapmak gerçekten istemezsiz ... Sonuçlarına katlanmak biraz zordur

evet abdest almakta fayda vardır kesinlikle cinler abdestsiz bedenlere de zarar verir bunu bu forumda yetkili her kişiyede sorabilirsiniz ... cunup bedenler herzaman cinler icin resmen bir sunaktır ...

amanita_a

Kayıtlı Üye
Nasıl yani anlamadım,bunu yaparsam ne gibi sonuçlarla karşılaşabilirim korktum şimdi.:(

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Nasıl yani anlamadım,bunu yaparsam ne gibi sonuçlarla karşılaşabilirim korktum şimdi.:(
Arkadaşım gerekli koruma çemberini çizmişşeniz fazla zararlı birsey olmaz.
Ama yinede emin olmanız lazım çenberin güvenliğinden
İyi forumlar dilerim

denizm_34

Banlı Kullanıcı
çemberler eskide kaldı sayın asagnak ...
pentagram ritüelleri falan artık hiç bir işe yaramıyor öncelikle amanita_a arkadaşım sizin heralde daha önceden bi geçmişiniz yok canbar büyüsüyle ben yapıyorum fakat biraz zahmetli bi arkadşımın isteği üzerine yapıyorum şu anda 19 gün kaldı bitme:(sine büyünün tamama ermesine ... fakat siz cinden bişey isticeksiniz ki oda sizden bişey isticektir fakat siniz onun isteğini yapmanız neredeyse mümkün olmıcaktır ve zarar vermeye başlıcaktır size ... başka büyüler denerseniz sizin için daha sağlıklı olur

Bu arada başka canbar büyüsüde yapmıcam bu son !!

amanita_a

Kayıtlı Üye
Anlıyorum teşekkür ederim uyarılıarınız için ama ben tecrübeliyim cin musallatı konusunda artık koruyabiliyorum kendimi ama tabi bu karşılıklı alış-veriş durumlarında işler değişebilir:(Ne ister ki bunlar?

denizm_34

Banlı Kullanıcı
Hmm öncelikle cinler konuşunda nekadar bilgilisiniz onu bi öğrenelim ???

amanita_a

Kayıtlı Üye
Açıkçası öyle çok bilgili falan değilim.Daha önce uğradım yani çarpıldım uzun bir süre bayağı sıkıntılar yaşadım kurtuldum.Arada bir yokluyorlar geceleri hemen içimden dua okumaya başlıyorum felak ,nas ,ayetel kürsi rahatlıyorum.Ancak daha önce intihara kadar sürüklediler beni ne kadar tehlikeli olduklarını iyi bilirim ama artık korkmuyorum onlardan.

Bu arada canbar ı birde sizden alsak şöyle ayrıntılarıyla anlatabilirseniz çok sevinirim:D

denizm_34

Banlı Kullanıcı
Bunu bi alay olarak alıyorum ve sorunuza cevap vermeye tenezzül etmiyorum

Saygılarımla ...

amanita_a

Kayıtlı Üye
Neden öyle aldınız anlayamadım,gerçekten alay ettiğim falan yok siz bunu yaptığınızı söylediniz bende sizden bilgilerinizi paylaşmanızı istedim.Neresini alay olarak aldığınızı gerçekten anlamadım yinede özür dilerim.

denizm_34

Banlı Kullanıcı
Hani çok bilmiş edasıyla olduğunu düşündüm bir an ???

amanita_a

Kayıtlı Üye
Hayır çok bilsem sormazdım zaten dedim öyle çok bilgili falan değilim.Ama şunu biliyorum onlara onlardan korktuğumu hissetirmemem gerek o yüzden korkmuyorum onlardan dedim.Korktukça daha çok gelirler üzerime,bunu denemek istiyorum o yüzden siz nasıl yapıyorsunuz ne gibi tehlikeleri var öğrenmek istiyorum.

Amonra

Banlı Kullanıcı
Bakın öncelikle cinlerle ortaklık etmek işbirliği yapmak gerçekten çok tehlikelidir ! Size bunu söylemem gerekli benim ! Sizin ne gibi münasebetiniz oldu cinlerle ?? Anlatır mısınız bir zahmet ?? Paylaşır mısnız bizlerle ?

Saygılarımla .

amanita_a

Kayıtlı Üye
Ne oldu neden yasaklı oldu denizm_34 anlamadım ben hiçbişey

Amonra

Banlı Kullanıcı
Önemli değil merak etmeyin.

Buyrun anlatın siz cinlerle olan münasebetinizi ??

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Arka arkaya yazarak flood yapıyorsunuz! Lütfen artık, bari bu konuda uyarmayalım.. Yazmadan önce iyice bir düşünün, ekleyeceklerinizi ona göre ekleyin.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ne oldu neden yasaklı oldu denizm_34 anlamadım ben hiçbişey
Üyemizin kendi talebi ile bir değişiklik yapıldı.
Bu arada hatırlatmalarda bulunacağım sayın üyeler:
İmla kurallarına dikkat ediniz. Düzeltmek zaman aldığından sileceğim. Yönetimin uğraşması gereken daha ciddi konular var. Sayın Amanita_a bu uyarı sizin yazınızdan alıntı yapılan bir yazının altına yazıldı ama size değil bu uyarı. Gördüğüm kadarıyla siz dikkat ediyorsunuz.
Kaliteli ve iyi forumlar.