Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
37 sonuçtan 31 ile 37 arası

Konu: Öleceğini nasıl bildi? Lütfen bir açıklama getirirmisiniz?

Paylaş

Rep Puanı : 181
    Ettiği Teşekkür
    33
    35 mesaja 86 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Bağ kurduğunuz bir insanın başına kötü birşey geldiğini sadece hissederek, endişe duyup iç daralması yaşayan tonla örnek varken düşünüyorum da bir başkası için hislerimizin kendimiz içinde olmaması saçma olurdu. Açıklanması güç şeyler belki ama bu durumun daha farklı olarak insanda bulunan epifiz beziyle alakalı olabileceğini düşünüyorum. DMT fazla salgılandığında güçlü halisünasyonlar ortaya çıkarır ve bu salgının en yoğun olarak insanın doğarken ve ölürken arttığı biliniyor. Belki o bahsedilen rüyaların, melankolik hallerin nedeni budur.

"
    A negative mind will never give you a positive life."

2. 3 kişi Pocahontas üyemize teşekkür etti:
    hashikio (17.06.2015),lviv angeles (17.06.2015),Yakinas (17.06.2015)

Rep Puanı : 827
    Ettiği Teşekkür
    390
    220 mesaja 409 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende ölüm olacağını hissediyorum.Ama kimin öleceğini değil.

Rep Puanı : 11669
    Ettiği Teşekkür
    1.506
    971 mesaja 2.811 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    99

Insanlar icin öleceklerini hiss etmek cok garib bir sey degildir.Bir cogu ölüm olgusu ile barisik olmadiklari icin bunu hiss etselerde dillendirmezler.

Hatta islam inancina göre kisiler ölmeden evvel gidecekleri yeri görürler her ne kadar bu ölüm döseginde olusan bir sey olsada, ve bu yüzden bazi insanlarda görülür ölüm döseginde cok güzel seylerden bahsederler, yada ölmüs olan yakinlarinin onlari cagirdigindan .Ve bazilari gördükleri olumsuz seylerden dolayi ölmemek icin direnirler, korku ve panik hasil olur.

Ruhumu eritip de kalipda dondurmuslar
    Onu Istanbul diye topraga kondurmuslar..

5. 2 kişi La-edri üyemize teşekkür etti:
    hazaR (28.09.2016),Selenit (28.09.2016)

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Bende Size yarin, gecen yil 2015 yasadiklarimi anlatcam ve bizaat bu konu icin buraya üye oldum!

Rep Puanı : 226
    Ettiği Teşekkür
    33
    41 mesaja 53 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    21

Benim dedem vefat etti daha çok olmadı ölmeden 1 hafta önce 1 hafta daha yaşarmıyım dedi vakit geliyor dedi 1 hafta olmadan vefat etti Pek dinini yaşarmıydı hayır ama kalbi saf kendi halinde iyi biriydi ...
    Bende başımdan geçen tuhaf bişeyi daha anlatacağım ama lütfen kimse soru sormasın hem yasak hem cahil biriyim
    Dedem ölmeden yaklasık 1 ay önce varlıklarla konusurken bir evin etrafından geçerken orda tanıdık teyze vardı dedi azrail geliyor bunun canını almaya bende güldüm filen dalga geçiyor diye ertesi günü teyze öldü dedim dedem hasta onuda bilebilirmisin 2 3 defa bu aksam ölecek dedi hiç tutmadı sonra dedem öldüğü akşam evde tektim deden ölüyor son diyeceğin bişey varmı dedi bende önceden söylediği 2 3 defa ölecek cümlesinin gerçek çıkmaması nedediyle ciddiye almadım o akşamı yattım ve dedem vefat etti telefonla aradılar

'' Bir insanı küçümsemek akılsızlık ,çok büyük görmekte korkaklıktır .'' Mevlana
    Akıllı ve iyi niyetli insanlara özgü bir ada olması için neler vermezdim; öyle bir yer olsa ben bile vatansever kesilirdim.
    iki şey sonsuzdur; İnsanoğlunun aptallığı ve evren. fakat ikincisinden emin değilim.

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4799
    Ettiği Teşekkür
    4.802
    1.234 mesaja 2.363 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    45

Annemin amcası öleceği gün tüm aileyi toplamış saat 3 te ölecem lahmacun hazırlayın kolonya alın misafirler için demiş. Aynı gün 3 te ölmüş. Nasıl oluyor bilmiyorum ama birşekilde biliyorlar.

Yer
    Issız Evler Sokağı
    Rep Puanı : 121
    Ettiği Teşekkür
    76
    39 mesaja 60 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Annem bu olayı bir kez anlatmıştı bana benim amcam hastalıktan yataklara düşmüş ve bir gün yengeme yani eşine ben gidiyorum, benim vaktim bitti, gelecekler beni almaya vs gibi sözleri sık sık etmeye başlamış ve vefat etmeden önce yengeme penceredeki çocukları indir onlar oradan düşer demiş fakat onların çocuğu yok, o gün onlara misafir olarak gelen çocuklu biri de olmadığı için yengem şaşırmış pencerede çocuk yok ki demiş amcama, amcam da o çocukları oradan indir düşerler demiş tekrardan yengem dışarı felan çıkmış etrafı kolaçan etmeye ama kimseyi bulamayınca odaya geri dönmüş ve amcamı vefat etmiş olarak bulmuş

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 48 kullanıcı var. (0 üye ve 48 konuk)