Farkındalığı Ve Psişik Yetenekleri Arttırmak İçin Subliminal MP3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zincir9595

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır üzerinde çalıştığım projemi sizinle paylaşmak istiyorum. Yaklaşık 5-6 aydır sürekli farkındalığı ve psişik yetenekleri arttırmak veya açığa çıkarmak için sayısız deneyler yaptım. En olumlu sonuç aldığım subliminal mesaj çalışmamı paylaşmaya karar verdim. Üzerinde denediğim 34 kişiden de olumlu sonuçlar aldım. Üstelik bu kişilerin çoğu çalışmamdan önce psişik güçlerden haberdar değildi.

Gece uyumadan önce 1 kez ve sabah veya gün içinde iş yapmadığınız ve yorgun olmadığınız bir zamanda da 1 kez dinlemeniz yeterli olacaktır. Tabi uyurken dinlerseniz de çok daha kısa sürede sonuçlar alabilirsiniz. Asla araba kullanırken veya yoğun dikkat gerektiren işlerden önce kullanmayınız. Refleksleri azaltır, uyuşukluğa sebep olur, bazen de bazı organlarınızda karıncalanmalar meydana getirebilir. Bunlar korkulacak şeyler değildir.

Müzikler Sterio Binaural + Subliminal teknikleriyle hazırlanmıştır. Bu nedenle mutlaka yeterli kalitede kulaklıkla dinlenmelidir. Kulaklığın yeterli kalitede olup olmadığını müziği açtığınızda kulağınıza gelen seslerden insan sesi ayırt edemiyor olmanızdan anlayabilirsiniz. Bazen müzikten başka hiçbir ses duymazsınız, bazen de çok ince, tiz bir ses duyabilirsiniz ama asla konuşma sesine benzemez. Eğer insan sesine yakın bir ses duyuyorsanız o kulaklıkla bu müzikleri dinlemeyin. Bir diğer faktör de kulaklığı doğru takıp takmadığınızdır; kulaklığın sağ ve sol bölümlerine dikkat edin.

Arşivin içinde iki adet ses dosyası var. Bunlardan birinde Vivaldi'nin Dört Mevsim Konçertosu'ndan Winter (Kış) isimli parçası var. Diğerinde ise müzik yok, sadece binaural ses var. Hangisi hoşunuza giderse onu dinleyebilirsiniz.

Link: https://hotfile.com/dl/160112126/8be5def/Farkndalk_Ve_Psiik_Gleri_Arttrmak_in_MP3.rar.html

Yönetici notu: Dinlenmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Müzik seçimi beta dalgasında olduğu için subliminal sistemler için uygun değildir. Subliminal sistem sadee bilinçaltını etkiler hiç bir şekilde yetenek vermez. Farkındalık bilinçsel bir çalışmadır. farında olmadan aydınlanma gerçekleşmez. aydınlanma geçekleşmez ise psişik yetenekte var olmaz. Dinleyin ama subliminal sistem bir farkındalık yolu değildir.

zincir9595

Kayıtlı Üye
Müzikler normal MP3 formatında olduğu için benim telefonumda ve müzik çalarımda çalışıyor. Ancak orta kalitede bir bilgisayar kulaklığı ile telefondan daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

flashboy11

Kayıtlı Üye
Bir yetkili onay verirse dinlemeye başlayacağım.Tam olarak içeriğini paylaşırmısınız ??
Birde kişiler üzerindeki etkileri tam olarak ne oldu ?

zincir9595

Kayıtlı Üye
Herkeste 2 haftadan sonra etkilerini göstermeye başladı. Dinlemeye başlamadan önce onlara gönderdiğim enerjiyi hiç hissedemiyorlar ve böyle şeylere inanmıyorlardı. Ancak 2 haftanın sonunda gönderdiğim küçük miktarda enerjiyi dahi hissetmeye başladılar. Ve ellerinde, ayaklarında, kuyruk sokumlarında elektriklenme hissettiklerini, rüyalarında ilahi simgeler ve gelecekle ilgili vizyonlar gördüklerini söylediler. Bazıları telekinezi, aerokinezi gibi yetenekler geliştirirken bazıları da büyü ve meditasyonda ilerlediler. Herkes için bir faydası oldu.

ÖNEMLİ: Yukarıda yanlışlıkla müziklerin kısa versiyonlarını paylaşmışım. Günde en az 40 dakika, yani bir seferde 20 dakika dinlemeniz gerektiği için uzun versiyonlarını da paylaşıyorum. Tabi ne kadar çok dinlerseniz etkisini o kadar çabuk görürsünüz. Önerim bu çalışmaya en az 3 ay devam etmeniz yönünde.

Link: https://hotfile.com/dl/160159664/62a1776/Farkndalk_Ve_Psiik_Gler_in.rar.html

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Dinlenmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Müzik seçimi beta dalgasında olduğu için subliminal sistemler için uygun değildir. Subliminal sistem sadee bilinçaltını etkiler hiç bir şekilde yetenek vermez. Farkındalık bilinçsel bir çalışmadır. farında olmadan aydınlanma gerçekleşmez. aydınlanma geçekleşmez ise psişik yetenekte var olmaz. Dinleyin ama subliminal sistem bir farkındalık yolu değildir.

flashboy11

Kayıtlı Üye
Dinlenmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Müzik seçimi beta dalgasında olduğu için subliminal sistemler için uygun değildir. Subliminal sistem sadee bilinçaltını etkiler hiç bir şekilde yetenek vermez. Farkındalık bilinçsel bir çalışmadır. farında olmadan aydınlanma gerçekleşmez. aydınlanma geçekleşmez ise psişik yetenekte var olmaz. Dinleyin ama subliminal sistem bir farkındalık yolu değildir.

Herhangi bir etkisi olmazmı yani ?

zincir9595

Kayıtlı Üye
Müziğin kendisi beta dalgasındadır; ancak müziğin arka planındaki binoral ses alfa dalgasındadır. Bunun için subliminal sistemler için uygundur (Tabi benim görüşüm.). Tabi ki subliminal mesajlar farkındalığı ve psişik yetenekleri arttırmada tek başına yeterli değildir. Ancak psişik yeteneklerin en büyük sorunu olan bilinçaltı negatiflerini ortadan kaldırmada ve kişiyi bu yeteneklerin gerçek olduğuna inandırmada etkilidir. Bunlar da psişik gelişim için önemli unsurlardır. Fakat sadece bu müziği dinleyip hiçbir çalışma yapmayan birisinin psişik yeteneklerinde gelişme olması imkansızdır. Bu kişilerin sadece psişik olaylara karşı inançları değişmiş olur.

zincir9595

Kayıtlı Üye
İkisinden birini dinleyebilirsin, hangisi hoşuna giderse. İkisini birlikte dinlemek zorunda değilsin.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Farkındalığı sağlamanın bu kadar kolay olacağını sanmıyorum olmayanı vermek gibi birşey.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
astral seyahate çıkmadan öncede dinlenebilirmi? kolaylık sağlarmı astral seyahat yapmak için yada kolaylaştıracak herhangi birşeyler önerirmisinz mp3 olarak ?

HasanCK

Kayıtlı Üye
Aradan çok zaman geçmiş fakat, malum hotfile kapandı. Acaba link yenileyebilecek biri varmı ? Yardım edebilirseniz sevinirim.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Aynen link yenileyebilecek biri varsa yardım etsin. Tam aradığım şey bu:)

ikbal1505

Guest
Evet, üst mesajda belirtildiği gibi hotfile kapatıldığı için indirme imkanınız yoktur.

hasan06

Kayıtlı Üye
acaba farklı indirme sitesine yükleme gibi bir şansınız varsa bizlerde çok memnun oluruz...

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Hotfile'nin indirme linkleri çalışmıyor lütfen başka bir indirme sitesine atarmısınız.

horrorist

Kayıtlı Üye
Lütfen başka bir link atar mısınız ben de istiyorum.:willy_nilly:

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
arkadaşakatılıyorum başka bi siteden paylasın upload edin tekrar yalvarıyorum sizeee :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...