Dedikodu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Arkadaşlar hiç uzatmadan konuya giriyorum.
Dedikodu yapanların susması için herhangi bir uygulama var mı ?
Mümkünse denenmiş olsun, şimdiden çok teşekkürler.

striker

Kayıtlı Üye
annem ve teyzem yan yana gelince , dedikodu başlıyor , ben para veriyorum :)
o gün için etkili oluyor, yada buna benzer ödüller koyabilirsiniz.
dedikodu yapan yakınınız ise , bu alışkanlık gibidir vazgemezler.
illaki bir ödül koymanız lazım :)

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Var ama büyüye giriyor uygular mısın?

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
eğer müslümansanız ya kahhar esmasını niyet ederek okursanız çok tesirli olur

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Forumda her yerde sizleri elimizden geldiğince uyarmaya çalışıyoruz, ama karar sizin. Kanadınız olmadan uçmaya çalışmaya benziyor bu isteğiniz. Hadi formülü buldunuz diyelim, nasıl yapacaksınız? Daha doğrusu yaptığınızı sanarsınız, ancak bumerang gibi kendiniz zarar görebilirsiniz. Maji-büyü ile uğraşanlar yıllarca üstad yanında çıraklık yapıyorlar, eğer bir formülle yapılabilseydi birçok kişi öfkelendiği, sinir olduğu kişiye büyü yapmaya kalkardı.
Kesin kararlıysanız da işin ehli birine danışın derim. Kendiniz yapmaya kalkarsanız dedikodunun sonuçlarından çok daha kötü sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalırsınız.
O kişilerin negatifliklerini engellemek için zararlı olmayan pembe psi ball yollayabilirsiniz. Yani sevgi enerjisi!

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Selam arkadaslar uzun bir süre giremedim internete sizleri gercekten cok özledim,Sükür kavusturana.neyse gelelim sadete,Bak arkadasim sana tek tavsiyem,benim gibi davran(kim ne derse desin)seni bir Allah bilir birde sen,o kisileri Allah islah etsin diyerek,ona iadeli tahüütlü ona havale et.en güzelini o bilir,Arkadasim dedikodu öyle bir batakliktirki derinligini hic kimse tahmin edemez,En iyi korunma usulü o kisilerden uzaklasmaktir,Lütfen atese körükle gitme,Yinede sen bilirsin,Bu sitede havas ilimleri bölümünde öyle kisilerden korunmak icin Dualar mevcut arastirmani tavsiye ederim.ve cantanda hanimeli bitkisinden bir kac dal bulundurursan seni o kisilerden korur,Sen icini ferah tut,her sey gönlünce olsun:nopity::nopity::nopity:

kıvep

Banlı Kullanıcı
Hiç dedikodu yapmazmısın yada hiç mi biri hakkında konuşmadın?
İyi kötü farketmez dıştan sustursan içlerinden konuşurlar.Düşünceler engellenemez?
Bu dediğini duysalar hem sana bu çabayı harcattıkları için sevinirler hemde bu konu için başlarlar dedikoduya :D
Sana bir zararları yoksa en iyisi boşvermek :)

Salick

Kayıtlı Üye
Sen kendini bildikten sonra baskalarinin senin hakkinda ne soylediklerinin hic onemi yok. Konusan aslinda seni degil kendini anlatiyordur.Herkes icinde ne yukluyse disariya onu verir.Sen sevgiyle dolu ol, enerjini degistirmelerine izin verme.Kahhar ismi iki tarafi keskin bir kilic gibidir, sakin ola ki tam emin olmadan bir ise girismeyesin.Unutma sabretmek en buyuk erdemlerden biridir. Sevgiyle...

dozert

Kayıtlı Üye
Salick Çok Doğru Yazmışsın Eline Sağlık Valla. :)

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Şimdi yazdıklarınızın hepsini okudum ben herkese ayrı ayrı cevap vermek istemiyorum.
Büyü günah tamam ona lafım yok. O konuda eğitimim veya bir becerim de yok ona da tamam. Ama en azından bi dua ?
Yapılan dedikodu kafaya takılmayacak gibi değil, adamlar resmen benim namusuma laf söylüyor.
Dayanamadım artık yeter.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Bir arkadaşımızın dediği gibi ya kahhar zihri çek. En güzeli. Ve her namazının ardından duanı et. Muhakkak ki Allah derdi de dermanıda verendir.

Ori

Kayıtlı Üye
Şimdi yazdıklarınızın hepsini okudum ben herkese ayrı ayrı cevap vermek istemiyorum.
Büyü günah tamam ona lafım yok. O konuda eğitimim veya bir becerim de yok ona da tamam. Ama en azından bi dua ?
Yapılan dedikodu kafaya takılmayacak gibi değil, adamlar resmen benim namusuma laf söylüyor.
Dayanamadım artık yeter.

Konunun başında yanlış yapmışsınız. Yazacağınız şey; bilgin yoksa fikrinde olmasın tarzında bir yazı olacaktı. Bizim insanımız hiç düşünmeden laf söylemeyi sever.

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Hem Ya Kahhar esmasını hem Ya Kabid esmasını çeksem hem de Hümeze suresini 21 kere okusam fazla mı olur ?
Tek tek deneyeyim değil mi ?
Bir de bu esmaların adedi kaç ?

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
Dayanamadım artık yeter.

En azından bir dua ediğiniz için bu yorumu yazmayı uygun gördüm
uzun nasihatlere gerek yok kendi yaşadığım anıyı size aktarırsam yol gösterir nitelikte olacağını düşünüyorum
7-8 kişi benim hakkımda yapmadığım şeyleri atıp tutuyorlardı akrabalarımın oldugu yerlerde fln
dedikleri şeylerde hazmedilicek gibide değildi
ben öyle bir dereceye gittim ki büyü ilmim olsa kesin ağır birşeyler yapardım bundan eminim
ama bu ilim bende olmadıgı için birisine yaptırıcaktım o kişiyle irtibata geçmeden önce son birşey denemek istedim
duaları söylememek daha iyimiş derler ama sizin için söylemeyi istedim
o an Allaha dua ettim ve dedim ki ey rabbim bana atılan iftiraları görüyorsun sen kendin bile kitabında bizi aciz dayanıksız olarak yarattığını söylüyorsun
eğer sen bana bu konuda yardım etmezsen ben bunlara büyü yaptırıcam bunların hakkından sen gel ki öfkeme yenik düşüp büyüye bulaşmayayım
aciz olan bir kulunum ben senin bana yardım etmekle bir kaybında olmaz elbette bunların hakkından gel ki senin huzurunda pişman olacağım işlere bulaşmayayım senin kahhar ismi şerifine sığınıyorum

bu duayı ettikten çok kısa süre sonra o insanların bazısının başına belalar geldi
bazısınada şu oldu aynı benim arkamdan konustukları gibi onlarında arkalarından konustular aileler ayrılma aşamasına geldi
ve en ibret vericisi bunlardan 3 kişiyi Allah bana muhtaç etti bende onların yüzlerine birşeyi vurmadım böyle yaptım ki utançları dahada artsın ki arttıda göz yaşları içinde yanımdan ayrıldıklarını hiç unutmam

size tavsiyem bu duayı sizde yapın ama her bi kelimesini anlayarak yapın bu duadaki sır şurada kendi acziyetinizi kabul edip rabbin büyüklüğünü de kabul ediyorsunuz ve aciz irademizden dolayı kötü işlere bulaşabileceğimizi belirtiyoruz bu duayı yapın ve mümkünse sorununuzu detaylıca bizimle paylaşın size çıkış noktaları bulmaya çalışalım sitedeki arkadaşlarla birlikte
ayrıca sayın embriyonun önerdiği yöntemide dikkate almanızı öneririm
son karar tabiki gene sizin

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hiç uzatmadan konuya giriyorum.
Dedikodu yapanların susması için herhangi bir uygulama var mı ?
Mümkünse denenmiş olsun, şimdiden çok teşekkürler.
Öncelikle geçmiş olsun.Yüzde yüz masum olup iftirayla karşı karşıya kalınca,normal namazlar haricinde mümkünse her namazdan sonra 2-4 rekat hacet namazı kılın.Bitiminde okuyabildiğiniz kadar Fil suresi okuyup canınızı yakanlara havale edin.Çok etkilidir.Bu dünyada başımıza gelen her türlü felaket aslında imtahanımızın bir parçası.Dolayısıyla hem dua ederek hem ibadetlerinizi yaparak bir müddet sabredin.Mutlaka beklenen cevabı alacaksınız.Allahtan asla ümidinizi kesmeyin.Seher vakti yapılan ibadetler de çok daha etkili olup,ayrıca bazı günler,yatsı ile sabah namazının tam ortasına gelen bir saatten itibaren Allaha yalvarın..Allahtan dileyin..Bu şekilde yaparsanız eminim tez vakitte bu sıkıntılarınızı atlatacaksınız,Sizi hernekadar tanımasam da ben de şahsım adına size dua edeceğim..

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Hem Ya Kahhar esmasını hem Ya Kabid esmasını çeksem hem de Hümeze suresini 21 kere okusam fazla mı olur ?
Tek tek deneyeyim değil mi ?
Bir de bu esmaların adedi kaç ?

Adedi yoktur. İster bir günde 10 bin çek, ister 10 defa. Allah muhakkak ki işitendir bilendir...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
eğer müslümansanız ya kahhar esmasını niyet ederek okursanız çok tesirli olur

Müslüman olmayan biride zikir edebilir. Ya Kahhar ne demek biliyor musunuz. öneriyorsunuz. Deneyimli ve işin ehli uzmanlar bile Ya Kahhar zikrini çekmezler.

Bir arkadaşımızın dediği gibi ya kahhar zihri çek. En güzeli. Ve her namazının ardından duanı et. Muhakkak ki Allah derdi de dermanıda verendir.

Sizde anı hataya düşmüşsünüz en güzeli değil , en kötüsü söylediğiniz zikri çekmektir.

Adedi yoktur. İster bir günde 10 bin çek, ister 10 defa. Allah muhakkak ki işitendir bilendir...

eğer ibadet değil ise zikirlerin sayısı, okunuş zamanı, okuma tütsüsü, okuma yönü gibi bir çok detayı vardır. eğer havas ilmine ait bir şey yapacaksa kuralları başka, eğer ibadet edecekse kuralları başka ikisini karıştırmayın ve tavsiye verirken dikkat edin.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Ben havas olarak değil ibadet olarak söyledim. İbadet en güzelidir. Ama havas ile ilgilenip çok etkili olmasını isterse bu gece (21 haziran) tam 12 den sonra tan yerini görene kadar kadar 3333 defa çekebilir. Saltana buhuru yakabilir zikir boyunca.
Zikir bittikten sonra rad suresi 16.ayet okunur. 111 defa.
En etkili zikirlerden bir tanesidir. O yüzden dervişler bile çekmez. "Yaradılanı severiz yaradandan ötürü" fikri ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...