Terrakinezi (Toprak Kontrolü)

Nazarlik

Kayıtlı Üye
Terrakinezi toprak kontrolüdür bu sayede küçük sarsıntılar yaratabilirsiniz.topraktaki mineralleri kullanarak yönlendirerek bitkilerin daha hızlı büyümesini sağlayabilirsiniz

Bilindiği gibi toprağı kullanarak küçük sarsıntılar yapmak ama bu sarsıntılar cok kucuk olduğundan hemen hissedilemez, fakat ilerledikçe hissedilir oranda artırılabilir. Bundan başka avatar çizgifilminde de toprak bükücülük adıyla deprem yapma ağır toprak ve kayaları hafifçe kaldırarak fırlatma gibi olaylar vardır!!tabi ki yapılmayacak şeyler değildir ama bunlar aşama aşama gerektiren ve çaba isteyen konulardır,

alinti....

striker

Kayıtlı Üye
topraktan geldik ve yine ona dönceceğiz.
nazarlıktan bir bilinmeyen bilgi daha :)
tşk ler

Nazarlik

Kayıtlı Üye
ilk mesajda anlamistim ne demek istedigini :) evet topraktan geldik ve tekrar donecegimiz yer orasi, biz onu beklemesekte o arkadasi olumle bizi heryerde bekliyor :) tsk ederim yorumun icin

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Sana paylaşabileceğin diğer kinezi türlerini vereyim senin için daha kolay olur ben 1,5 sene ilgilenmiştim bıraktım..

Burdan paylaşmadıklarını paylaşabilirsin :) Nazarlık :)

- Elektrokinezi
- Umbrakinezi
- Magnetokinezi
- Termokinezi
- lunarkinezi
- Chrokinezi
- Cryokinezi

Ve bu konuda benim bir sayfam 389 kişilik istersen faceden beni ekle sana vereyim sayfayı ben bıraktım sen devam ettirebilirsin ordan Nazarlık arkadaşım :)

Nazarlik

Kayıtlı Üye
bunlarin cogu var forumda:) arama yapmadan paylasim yapmiyorum normalde ama bazen nasil oluyorsa aradigim konular paylasilmis oluyor
ama bende var diye cikmiyor, haliyle bende paylasiyorum forum kirleniyo ayni konuyla :) forumda olmayan ya da benim aramamda cikmayan
konulari tabiki paylasirim :) tsk ederim ilgine

Nazarlik

Kayıtlı Üye
ayrica faceye fazla takilamiyorum, ama sayfani begenirim tabiki guzel konular vardir eminim :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Sayfayı Kapatmayı düşünüyorum çünkü Şuan ve bir daha bırakmayacak şekilde Havass ilmini kendime önder seçtim o ilimde ilerleyeceğim sıkı bir şekilde :) Sayfaya bakamıyorum hiç devredecek birisini arıyorum denk geldikçe iyi birisine bilgili birisine.. :)

Nazarlik

Kayıtlı Üye
O iyi ve bilgili birisi ben zaten olamam :) insaALLAH en kisa zamanda bulursun istedigin gibi birini ve bol uyeli konulu bir sayfa olur, vaktim oldukca sayfada o arkadasa yardimci olmaya calisabilirim tabiki:) Yolun acik olsun insaALLAH hersey diledigince olur her konuda :)

striker

Kayıtlı Üye
bir konu daha var nazarlık, forumda aratıyorum çıkmıyo, birazdaha , inceledikten sonra seninle paylasırım, bir analiz yaparsın, necromancer ...
sanırım bir film yapılmıstı buna benzer, , ozaman etkilenmiştim, bu konuu okuyunca , doğru olabileceğini düşündüm.

origanum

Yönetici
Sana paylaşabileceğin diğer kinezi türlerini vereyim senin için daha kolay olur ben 1,5 sene ilgilenmiştim bıraktım..

Burdan paylaşmadıklarını paylaşabilirsin :) Nazarlık :)

- Elektrokinezi
- Umbrakinezi
- Magnetokinezi
- Termokinezi
- lunarkinezi
- Chrokinezi
- Cryokinezi

Ve bu konuda benim bir sayfam 389 kişilik istersen faceden beni ekle sana vereyim sayfayı ben bıraktım sen devam ettirebilirsin ordan Nazarlık arkadaşım :)

Facebook adresi verdiğiniz anda banlanırsınız. Site kurallarımızı okuyun ayrıca olmadığını söylediğiniz konular sitemizde mevcut. İyi arama yapın.

Nazarlik

Kayıtlı Üye
sevgili origanum, facebook adresi verecek olsa arkadasimiz zaten mesajinda adreside isminide belirtirdi,
onerdigi konulara cevap olarak cogu forumda var diye ben zaten yazmistim, olmayanlari arama yapip paylasmaya calisiyoruz
elimizden geldigince.

origanum

Yönetici
Özelden Facebook istemek ve vermekten bir süreliğine üyelerin siteye girişleri engellenmiştir.

tekseleme

Kayıtlı Üye
Terrakinezi Terrakinezi' ye yönelmeden önce hangi element olduğunuzu bilmenizi tavsiye ederim. Çünkü elementiniz toprak değilse yapmakta zorlanabilirsiniz ( Yapmakta zorlanabilirsiniz diyorum çünkü isteyince yapamıyacağınız hiçbirşeyin olmuyacağını biliyorsunuz. ) Terrakineziyle neler yapılabilir; 1- toprak üzerinde küçük sarsıntılar yapabilirsiniz. İlk başta bu sarsıntılar hissedilmeyecek kadar azdır zamanla geliştiğinizde sarsıntıların şiddetide artar. 2- Bu alanda çok ustalaşırsanız küçük depremler kayaları kaldırıp fırlatmalar vs. şeyler mümkün. Teknikler; 1- önümüze taşa yakın sertlikte toprak parçası alalım. O kayayla bütünleşelim.Kayayı Kendi Uzvunuz gibi istediğiniz şekilde hareket ettirebileceğinize inanın. Zamanla başardığınızı göreceksiniz.. 2- Hergün 15-20 dk bahçeye veya toprak bulunan biryere geçip ayaklarınızla topraktan enerji çekin. Kendinizin bir yanının eksik olduğunun ve bununda hergeçen gün toprakla bütünleştikce tamamlandığını imaje edin. Bu çalışmaları yapın ve toprak bükücü olun. Bu aşamalardan sonrada istediğiniz gibi teknikler bulup toprakla dahada başka şeyler yapabilirsiniz ..

Alıntı.

Daryana

Kayıtlı Üye
Terrakinezi toprak kontrolüdür bu sayede küçük sarsıntılar yaratabilirsiniz.topraktaki mineralleri kullanarak yönlendirerek bitkilerin daha hızlı büyümesini sağlayabilirsiniz

Bilindiği gibi toprağı kullanarak küçük sarsıntılar yapmak ama bu sarsıntılar cok kucuk olduğundan hemen hissedilemez, fakat ilerledikçe hissedilir oranda artırılabilir. Bundan başka avatar çizgifilminde de toprak bükücülük adıyla deprem yapma ağır toprak ve kayaları hafifçe kaldırarak fırlatma gibi olaylar vardır!!tabi ki yapılmayacak şeyler değildir ama bunlar aşama aşama gerektiren ve çaba isteyen konulardır,

alinti....

alıntıda olsa konunun içeriğini beğendim. terrakinezi ile uğraşıyordum eskiden fakat sarsmak deprem yaratmak gibi bir şey yapamadım :D sadece toprağa çıplak ayakla basınca içim huzur doluyordu sakinleşiyordum stresim azalıyordu :)

tekseleme

Kayıtlı Üye
Tabi Sarsıntı Ve Deprem Yaratmak yıllarınızı alacaktır ve zaten toprağın stresi çekici özelliği olduğu bilinir

zehter

Kayıtlı Üye
Merhabalar başka bir tekniğiniz varmı kontrol etmek için