Spiral gecis kapisi !!!!!!!

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
Arkadaşlar bu aksam saat 9 civarında gökyüzündeki olayı gördünüz mü? Onun bir geçiş kapısı olduğunu öğrendim ama tam bilgi bulamadım sizden bilgi alabilir miyim? Bilgilerimizi paylaşmak güzel olur. ;)

Ekli dosyayı görüntüle 2483

Arkadaşlar işte gördüğüm ve geçiş kapısı olarak söz edilen olay. Gerçekten de bir spiral!

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
şu anda bu olayın dünyaya olan etkiini araştırıyorum ve edindiğim bilgiye göre türkiye dahil bir cok ülkeden deprem haberleri geldi bu sadece bir başlangıç. Maya'ların dünyanın sonu diye nitelendirdikleri 21 aralık. benim bir çok araştırmamda FOTON ÇAĞI denilen bir olaydan ibaret olduğunu gösteriyor ve bugece olan olay bence bir başalangıc.dünyada filtreleme başlamıştır.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
rusyanın füze denemesi olduğu açıklanmıştı yanlız bu başka birşey mi bilgin var mı ?

striker

Kayıtlı Üye
şu anda bu olayın dünyaya olan etkiini araştırıyorum ve edindiğim bilgiye göre türkiye dahil bir cok ülkeden deprem haberleri geldi bu sadece bir başlangıç. Maya'ların dünyanın sonu diye nitelendirdikleri 21 aralık. benim bir çok araştırmamda FOTON ÇAĞI denilen bir olaydan ibaret olduğunu gösteriyor ve bugece olan olay bence bir başalangıc.dünyada filtreleme başlamıştır.

bende bu konuları merakla takip edenlerdenim. sürekli araştırıyorum , olası bir durum varmı, şuan teori olarak , hikaye tarzında okuması da güzel oluyor ama bir çok ülke çeşitli alt yapı hazırlığına girmişler.
türkiye ise magazin programlarıyla , suni gündemlerle veya izdivaç programlarıyla ,uyutuluyor.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
"Yörüngeleri üzerinde hareket halinde bulunan bir Amerikan uydusu ile Rus uydusu, henüz belirlenemeyen bir sebeple çarpıştı. Olayda, ABD uydusu düştü"

diye bir habere daha ulaştım.

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
arkadaşım dokuz. ben yaklaşık 2006'dan beridir bu foton çağı denilen boyut değiştirme olayını takip ediyorum. türkçe pek kaynaklar olmasada yabancı kaynaklarda fazlaca bilgi buldum. Dün gece olan bu olay ve seninde dediğin ABD ve rusya uydularının çarpışıp düşmeleri bence her ikiside gece meydana gelen geçit kapısını takip etmek için orada olduklarını ve onun sonucu bu kazanın meydana geldiğni bir düşünmemiz lazım :)

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
bertaraf177 senin gösterdiğin haber. dokuz arkadaşımın dediği uydulardan birinin olduğu olabilir haber içiçe geçmiş bir şekilde dikkatli okursan bir yerde ışık dünyaya indi diyor bir diğer yerde isi ışık vardı spiral şeklini aldı ve dumana dönüştü diyor. bilim , teknik ve sanatta her zaman kelime aralarına bakmamız şarttır. eğer oradaki gerçekleri görürsek herseyi anlamamız daha basit olacaktır. :)

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Kaynak nedir? Ne şekilde bulabilirim ben bunu internette?

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
kaynak derken hangisini kastediyorsun AyŞaman? daha açık bir sorabilirsen sana kaynaklarımı sunabilirim :)

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
resmin kaynağı benim telefonumdur :)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben birşey gördüm ama üzerinde durmadım.
Akşam saatinde annemle balkonda dedikodu yapıyorduk.
Hava da zaten bulutluydu burda. Saat olarak 8-9 gibiydi.

Gökyüzünde kayan yıldız gördük.
Uçak gitme hızıyla gidiyor ama basbaya yıldızdı o.
Sonra hava kapalı diye gözden kayboldu zati.
Ondan evvel hava kararırken gökyüzünde pembemsilik de olduğunu farkettim.

Biz bu olayı uçağa yorduk, unuttuk gitti.
Daha beterlerini gördüğümüz için pek önemsemedim.

Ondan üç gün öncesi resmen ufo benzeri birşey görmüştüm.
Bu yıldız yanında pek önemsiz kaldı.

Konuyu açan arkadaşım, sizin gördüğünüz olay
tam olarak nasıl birşeydi? Sizde mi yıldız gördünüz?

Sizde de hava kararırken bir pembelik durumu oldu mu o akşam?

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
sevgili arkadaşım DreamDuality resimdede görüldüğü gibi ben aynen o olayı gördüm ve fotoğrafladım. senin sözünü ettiğin şeyde ise 4 haziran gecesi dolunay vardı ve o gece parçalı ay tutulması gözlemlendi belkine bununla birlikte görgünün seye karşı cıkamam cünkü bizde uzayda yaşıyoruz ve bizden başka hayatlarında oldugunu düşünüyorum. sadece bu gbi olayların neden üstünde durmadığımızı bilmiyorum. zaman bilgi zamanıdır ne kadar bilgili olursak eğer bir ileriki seviyeye okadar erken uyum sağlarız ve hyatlarımız dha güzel olacagını temin edebiliriim :D

DreamDuality

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşım DreamDuality resimdede görüldüğü gibi ben aynen o olayı gördüm ve fotoğrafladım. senin sözünü ettiğin şeyde ise 4 haziran gecesi dolunay vardı ve o gece parçalı ay tutulması gözlemlendi belkine bununla birlikte görgünün seye karşı cıkamam cünkü bizde uzayda yaşıyoruz ve bizden başka hayatlarında oldugunu düşünüyorum. sadece bu gbi olayların neden üstünde durmadığımızı bilmiyorum. zaman bilgi zamanıdır ne kadar bilgili olursak eğer bir ileriki seviyeye okadar erken uyum sağlarız ve hyatlarımız dha güzel olacagını temin edebiliriim :D

Sizin yaşadığınız deneyimde; özel konumuz etkili de olabilir.
Sonradan farkettim ki; Kıbrısta olduğunuzu belirtmişsiniz.
Kıbrısta paranormal olarak çok şeyler dönüyor.
Orada herşey yaşanabilir,herşey olabilir.
Bizim aklımızın ucundan geçmeyen şeyler; orada yaşanabilir.

Gökteki olayların üzerinde durmamamın nedeni;
çok kısa süreli ve fotoğrafını çekme fırsatı bulamadım.
Delil yoksa bu konuda inanan da yok.
Bu konuyla ilgilenen kimsem de yok.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Sevgili İRİSusem, olayların bağlantıları olabilir veya olmayabilir bende "Ayşaman" arkadaşım gibi tamamen kaynak arama merakı içerisinde bakınarak o başlıklara ulaştım o gece için.2006 dan beri araştırıyorum demişsin ve o halde tek şahit olduğun olay o geceki olay olmasa gerek.Eğer forumda geniş araştırmalı bir konun varsa yönlendirebilir misin, yoksa dahi açmanı şiddetle tavsiye ederim çünkü sadece benim değil bir çok arkadaşımın ilgisini çeker ve faydalanmak ister.

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
Sevgili İRİSusem, olayların bağlantıları olabilir veya olmayabilir bende "Ayşaman" arkadaşım gibi tamamen kaynak arama merakı içerisinde bakınarak o başlıklara ulaştım o gece için.2006 dan beri araştırıyorum demişsin ve o halde tek şahit olduğun olay o geceki olay olmasa gerek.Eğer forumda geniş araştırmalı bir konun varsa yönlendirebilir misin, yoksa dahi açmanı şiddetle tavsiye ederim çünkü sadece benim değil bir çok arkadaşımın ilgisini çeker ve faydalanmak ister.

sizin için site içi bir araştırma yapıp eğer egniz kapsamlı bilgi yoksa konuyu açmaktan zevk duyarm arkadasım dokuz.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
gerçektende çok sevinirim şimdiden kolaylıklar dilerim size.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Umutlanmıştım ben.. Ama bugün gazete başlıklarına bakınca Rusya'nın güze denemesi olduğunu anladım...