Spiral gecis kapisi !!!!!!!

Çınar

Kayıtlı Üye
Umutlanmıştım ben.. Ama bugün gazete başlıklarına bakınca Rusya'nın güze denemesi olduğunu anladım...

İrisusem'in çektiği foto o füze denemesinden farklı bence. Çünkü füze denemesinin görüntüsü doğudaki bir kaç ilde görüntülendi. İrisusem ise kıbrıs'ta yaşıyor.

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
İrisusem'in çektiği foto o füze denemesinden farklı bence. Çünkü füze denemesinin görüntüsü doğudaki bir kaç ilde görüntülendi. İrisusem ise kıbrıs'ta yaşıyor.

çınar arkadaşımın dediği gibi bir deneme olamaz bu. resimde net bir şekilde spiral görülüyor. hala araştırmaktayım arkadaşlar. yavaş yavaş küçük bilgiler bulmaya başladım.

striker

Kayıtlı Üye
çınar arkadaşımın dediği gibi bir deneme olamaz bu. resimde net bir şekilde spiral görülüyor. hala araştırmaktayım arkadaşlar. yavaş yavaş küçük bilgiler bulmaya başladım.

acaba foton kuşağı etkisi, kendisini göstermeye başlıyor olabilirmi, ilk kıvılcım yandı, gerisi başlayabilirmi ...
bu kapılar diğer boyutlara geçişin ilk adımı olabilirmi.
diyesim geliyor :)

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
Burada da paylaşmanızı rica ederim.

elimden geldiğince paylaşmaya çalışacağım arkadaşım. bulduğum bilgiler ingilizce anlayabiliyorum ama size nasıl anlaşılır bir sekilde türkçeye cevireceğimi kara kara düşünüyorum :)

janet

Kayıtlı Üye
Daha önce de olmuş. Bulduğum eski bir gazete haberi:

9 Aralık 2009 sabahı 7 ile 9 arası Norveçte Gökyüzünde tuhaf spiral şekilli bir sessiz hareketli ışık görüldü. Norveç Hükümeti Rusya Hükümetine roket denemesi yapıp yapmadığını sordu değildi. Bu bir Kutup ışığı veya Göktaşı değildi. Buz Çağı döneminde kutuplarda HYBERBOREA denilen Dünyada ilk canlıların bulunmuş oldukları bir kıta vardı. 9 / 9 / 9 insanlık yeni bir çağa girdi ve İndigo çocukların galaktik orijinleri ve aileleri ile irtibatları için boyutları arası KOZMİK GEÇİŞ KAPISI idi aslında açılışı gerçekleşen bu olaydı. Üçüncü boyutta olan Dünyamıza artık Yıldız Tohumalrı için ziyaretçiler başladı.

Bu da çekilen video:

[video=youtube;PrNh8b_0elw]http://www.youtube.com/watch?v=PrNh8b_0elw[/video]

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
[video=youtube;GYjyBjeK3mM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GYjyBjeK3mM[/video]

arkadaşlar bu videoyu bir siteden buldum. resimde cektiğim şekilde spiralin gidişatına baktığımızda sanki bir kapı gibi. mantıklı düşünmem biraz olasılıksız bu durumda uç yönlerde düşünmemiz lazım. benim düşüncem bu kapı ya bir şeyi kendine almıştır yada bizim dünyamıza bir çeşit enerji yüklemiştir. ben bu enerjiyi hissettim. sizlerinde 8 haziran günü üstünüzdeki enerjiyi bilmiyorum ama kesinlikle siz farketmesenizde olmuştur.

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
Daha önce de olmuş. Bulduğum eski bir gazete haberi:

9 Aralık 2009 sabahı 7 ile 9 arası Norveçte Gökyüzünde tuhaf spiral şekilli bir sessiz hareketli ışık görüldü. Norveç Hükümeti Rusya Hükümetine roket denemesi yapıp yapmadığını sordu değildi. Bu bir Kutup ışığı veya Göktaşı değildi. Buz Çağı döneminde kutuplarda HYBERBOREA denilen Dünyada ilk canlıların bulunmuş oldukları bir kıta vardı. 9 / 9 / 9 insanlık yeni bir çağa girdi ve İndigo çocukların galaktik orijinleri ve aileleri ile irtibatları için boyutları arası KOZMİK GEÇİŞ KAPISI idi aslında açılışı gerçekleşen bu olaydı. Üçüncü boyutta olan Dünyamıza artık Yıldız Tohumalrı için ziyaretçiler başladı.

arkadaşım sen çok iyi bir noktaya el bastın evet indigo çocukların varlıgını bilmende çok iyi oldu ama zamanımızda şimdi artık indigo cocuklar yok kristal cocuklar var. be demektirki seninde dediğin gibi yeni bir nesil yetişiyor :)

janet

Kayıtlı Üye
[video=youtube;wilTf3zPeoE]http://www.youtube.com/watch?v=wilTf3zPeoE&feature=fvwp&NR=1[/video]

İngilizce bilmediğim için ne yazdığını anlamadım. Videonun açıklaması: a simulation of a spiraling rocket. Possible explanation?

Roket denemesi olabilir mi bunlar

janet

Kayıtlı Üye
Ben o yazıyı başka bir siteden buldum, site kapalı, Google önbeleğinden aldım ve videoyu arayıp buldum. Ben yeni boyut kapısı gibi değilde, roket denemeleri olabileceğini düşünüyorum.

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
evet arkadaşım bu bir similasyon yani deneme roketle yapılmış bir şey diğer iki videoda izlediklerine bakarsan artalarında milyonlarca fark görebilirsin.bu insan yapımı bir şey diğer videolarda bu yok. dikkatle spiralin içine döndiğini ve belli bir odak noktasından çıkıp belli bir yörüngeyi aydınlatıyor ve orada belli belirsiz bir enerji artığı bırakıyor.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Umutlanmıştım ben.. Ama bugün gazete başlıklarına bakınca Rusya'nın güze denemesi olduğunu anladım...

Benim gördüğüm şey yıldız gibiydi.
Rusyadan atılan füze olabilir bir ihtimal.
O halde füzeyi havada gördüm. Keşke dilek tutsaydım.
İyiki başımıza düşmedi gibi espiriler yapasım geldi.:D

Ama konuyu açan kişinin fotoğraftaki şey
ve videolardaki şey bence füze,ufo falan değil.
Bu hortum gibi, geçiş kapısı gibi anormal birşey bence.

Bunun nedeni Blue Bleam projesi olabilir.
Gökyüzünde birşeyler göstermek için bir çalışma yapıyorlar.

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
bu yorumunuz üstüne artık yorum yapmamaya karar verdim. amerika ve rusyanın yalanlarına inanıyorsanız siz bilirsiniz.

janet

Kayıtlı Üye
Gün gelecek ve benim yaşıma, hatta daha büyük bir yaşa geleceksiniz. Ve bugünleri hatırlayıp "olur olmaz şeylere ne kadar da inanıyormuşum" diyeceksiniz :D Yaşadığınız olaylar ve edindiğiniz tecrübeler sizi gerçek hayatla yüzleştirecek. Belki de kendinize gelmeniz için hayat size tokat atacak. Ayaklarınız sağlam yere basmaya başlayacak ve dünyevi dertlere dalacaksınız. Çocukların okul taksitleri, bir bir yaşlanan ve kaybedilen yakınlar, sırtınıza binen sorumluluk ve yükler.. Denenen füzelerin geçiş kapısı açmadığını, sadece savaşa hazırlık ve ya ülkelerin kendilerini emniyete alma güdüsü olduğunu da anlayacaksınız :D Gençlik güzel birşey, kıymetini bilin :D

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
bu yorumunuz üstüne artık yorum yapmamaya karar verdim. amerika ve rusyanın yalanlarına inanıyorsanız siz bilirsiniz.

Bence yalan atmazlar en azından rusya yalan atmaz,hangi ülkedeydi unuttum rusyaya yakın biryerde esrarengiz bir ışık çıkmıştı dalgalı dalgalı bir dağın tepesine gidiyordu rusyanın değişik bi silah denemesini yaptıklarını sandıklarında rusyadan açıklama gelmişti biz şu sıralar herhangi bir deneme yapmadık bu ışığı bizde araştırıcaz diye resmi makamdan açıklama gelmişti
bence saklıcak olsalar bunu saklarlardı

DreamDuality

Kayıtlı Üye

Bana mı alındınız acaba?
Ben sizin düşünceniz kötü demedim ki.
Ben Harp Projesine, Blue Bleam projelerine,Şeytani örgütlere inanırım.
Amerikanın oyunlarına inanırım. Dünya da sömürü üzerine bir düzen
kurmak istediğine de inanırım.
Nasanın fotoğraflarının da sahte olduğunu düşünürüm.
Mars çölmüş falan, hayır bence diğer gezegenlerde hayat var,saklıyorlar.
Bana doğru gelen şeylere inanırım. Lütfen siz yazmaya devam edin.
Konu hakkında diyeceklerim bitmişti.