hint astroojisi

xtina

Banlı Kullanıcı
ALLAH aşkına biriniz yardım edin kafayı yicem bu türklerin meraksızlığını ilgisizliğini gördükçe sinirlerim hopluyo netten o kadar araştırdım vedik astrolojisi nası bakıır diye bi kaynak çıkmadı ingilizcede youtubede görsellisi bile var anlamıyorum hiçmi insanın merakı olmaz hiçmi biride akı etmez bunun bi videosunu yapmayı ne bilim bi pdf kitabını yapmayı falan yaa aranızda vedik astrolojisine dair bilgiisi olan ve yardım edebilecek olanlar lütfen bana bildirsiner. böyle bi başlık açmak istemezdim fakat açmasaydımda kiteye seslenemezdim

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bu hint astrolojisinin özelligi nedir??bildiklerimizden dahami iyi?? dogrusu iyi olmus olsa bilinirdi.belkide kötü oldugu icin kimse umursamiyor,gerek duyulmuyor demek ki.:banghead:

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
Astroloji konusunda merak ettiğim bişey var şu astrolojisi bu astrolojisi diyorlar peki bunların hangisi en sağlamı ? yoksa ilim aynıda herkez kendi kültürüne göremi yoğuruyor astrolojiyi bunu çözemedim gerçekten her kafadan bir astroloji çıkıyorsa biz hangisine inanıcaz

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Astroloji konusunda merak ettiğim bişey var şu astrolojisi bu astrolojisi diyorlar peki bunların hangisi en sağlamı ? yoksa ilim aynıda herkez kendi kültürüne göremi yoğuruyor astrolojiyi bunu çözemedim gerçekten her kafadan bir astroloji çıkıyorsa biz hangisine inanıcaz
Natal olarak vedik, transitlerde batı astroloji daha güvenilir bilgi verir bize. Çin astrolojisi de yine karakterimiz konusunda detaylı olmasa bile yüzeysel doğru bilgiler verebilir.

4

43887

Natal olarak vedik, transitlerde batı astroloji daha güvenilir bilgi verir bize. Çin astrolojisi de yine karakterimiz konusunda detaylı olmasa bile yüzeysel doğru bilgiler verebilir.
Bir astrolog olarak böyle bir tanımlamayı ilk defa duyuyorum. Natal Vedik, Transit Batı, Çin Astrolojisi yüzeysel... Bahsettiğiniz Astroloji dalları kaç bin yıllık kadim bilgiler içeriyor. Kendi içlerinde değerliler. İnternet sayfalarında burç tanımlamalarından ibaret değil. Bilseniz bu şekilde yorumlar yapmazsınız. Ki diğer açtığınız konuda dahi aynı hataları yaptınız. Bir de iş koluna Astrolog yazmışsınız. Bir astrolog yazısı değil bu yazılar. Yanlış hatalı bilgiler yazıyorsunuz. Lütfen yanlış yöneltimlerde bulunmayın.