Şifa Çalışması İçin Detaylı Açıklama!!!!

origanum

Yönetici
Bu şifa çalışması için kayıt yaptırdıktan sonra sitede bulunmak mı gerekiyor saat 23.00'da?

Bir de, "Evrenden yollanan şifa enerjisini kabul ediyorum" yerine "Allahım, bana hayırlı bir şifa nasip eyle" desem olur mu? İnancım için bu cümle uygun.

Hayır tam aksine bilgisayar, telefon gibi tüm elektronik aletlerden uzak olmanız gerekiyor, odanız karanlık iken dümdüz yatağınıza uzanmanız tercih edilir. Zaten ne yapılması gerektiği yazıyor bölümde, okursanız görürsünüz.
Olmaz zira enerjiyi ben gönderiyorum, gönderirken de evrenden çekiyorum ve kanal olup benden talep eden insanlara aktarıyorum. Allahtan isterseniz dua edin o size göndersin benim aracı olmama gerek yok, zaten imkan da yok, ben Cebrail miyim?
Ayrıca Yahova şahitleri dışında hiçbir inançta şifa almak, tedavi görmek uygunsuz değildir. Sizin inancınız bu ise bilemem.

baysal01

Kayıtlı Üye
Gönderdim bu gece bende katılacağım ilk defa. Çakralarımın temizlenmesi için katılıyorum yani bildiğim kadarıyla bir hastalığım yok.

evrenden benim için yollanan şifa enerjisini kabul ediyorum

bunu söyledilden sonra

Benim için gönderilen şifa enerjisi ile zihinsel, duygusal, eterik ve fiziksel olarak temizleniyor, iyileşiyor ve enerjilendiriliyorum.

Bunu söylesem bölge belirtmesem yeterli olur mu

T

thepotential

Gönderdim bu gece bende katılacağım ilk defa. Çakralarımın temizlenmesi için katılıyorum yani bildiğim kadarıyla bir hastalığım yok.

bunu söyledilden sonra

Benim için gönderilen şifa enerjisi ile zihinsel, duygusal, eterik ve fiziksel olarak temizleniyor, iyileşiyor ve enerjilendiriliyorum.

Niyet olarak kabul etmeniz yeterlidir, şifa enerjilerinin genelde kendi bilinci vardır siz izin verdiğinizde saf bilinçle ihtiyacınız olan bölgeye doğru akacar.Şifacı enerjisel olarak bazı yönlendirmeler yapıyor elbette ama bu sizle alaksız.

origanum

Yönetici

bunu söyledilden sonra

Vücudunuzdaki herhangi bir bölgeyi belirtmeyin zaten, enerji akıllıdır nereye gideceğini bilir, nereye ihtiyaç varsa oraya gider, ayrıca bölge belirtirseniz sadece oraya gider ve belki bilmediğiniz yerde yeni başlayan bir hastalığın şifalanmasını sınırlandırmış olursunuz. İlla hasta olmaya gerek yok, sağlıklı kalmaya devam etmek yani olası negatif enerjilerin üzerinize yapışmadan gitmesini sağlamak için de şifa enerjisi talep edebilirsiniz.
Söyleyeceğiniz söz zaten dediğiniz gibi evrenden sizin için yolladığımız şifa enerjisini kabul etmek. Eskiden şifacılar grubu olarak kalabalık bir ekip halinde gönderirdik ama şimdi sadece ben gönderiyorum bu yüzden isterseniz sadece origanum tarafından gönderilen şifa enerjisini kabul ediyorum da diyebilirsiniz, size kalmış.

baysal01

Kayıtlı Üye
Vücudunuzdaki herhangi bir bölgeyi belirtmeyin zaten, enerji akıllıdır nereye gideceğini bilir, nereye ihtiyaç varsa oraya gider, ayrıca bölge belirtirseniz sadece oraya gider ve belki bilmediğiniz yerde yeni başlayan bir hastalığın şifalanmasını sınırlandırmış olursunuz. İlla hasta olmaya gerek yok, sağlıklı kalmaya devam etmek yani olası negatif enerjilerin üzerinize yapışmadan gitmesini sağlamak için de şifa enerjisi talep edebilirsiniz.
Söyleyeceğiniz söz zaten dediğiniz gibi evrenden sizin için yolladığımız şifa enerjisini kabul etmek. Eskiden şifacılar grubu olarak kalabalık bir ekip halinde gönderirdik ama şimdi sadece ben gönderiyorum bu yüzden isterseniz sadece origanum tarafından gönderilen şifa enerjisini kabul ediyorum da diyebilirsiniz, size kalmış.

Merhaba sevgili hocam öncelikle cevap için çok teşekkür ederim. Ne yazık ki sorunlarım vardı ev ile alakalı ve aşırı yoğundum bu sebeple unutmuştum. 23:05 gibi birden irkildim garip bir şekilde aklıma geldi hemen yatıp gereki şeyleri uyguladım bende.

Cam açıktı ve oda buz gibiydi o an. Ayaklarımda çorap olmasına rağmen soğukdu ancak avuçlarımın içi yanıyordu. Hafif baskı hisettim avuçlarımda sonra vücudum kendi kendine titredi bu tarz şeyler oldu. Sonra avuç içlerim soğudu bittiğini anladım.

Geç kaldığım için sizden çok özür diliyorum. Gönderdiğiniz şifa enerjisi içinde teşekkür ediyorum sevgili hocam. İnşallah bu perşembe bir daha katılacağım.

karatay

Kayıtlı Üye
Merhaba şifa çalışmaları hala her perşembe devam ediyor mu?

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Ben şifa için mesaj attım ama etmiyor mu anlayamadım

brotherhood

Kayıtlı Üye
Sormak istediğim birşey var ;annemin kimlikte yazan ismiyle ev halkı olarak seslendiğimiz ismi farklı (kelime olarak da benzemiyor) hangisini göndermeliyim dilberhalaya :)

origanum

Yönetici
Kusura bakmayın mesajınız arada kaynamış, kullandığı isim tercih sebebi ama ikisini de belirterek göndermeniz garantici bir yaklaşım olur:)

Mithra

Kayıtlı Üye
Dilberhala'ya mesaj atamıyorum.Konuşma başlatamazsınız diyor.

D

DAİMON

İlk deneyimimdi. Yatagımdan kalkıp bittiğini düşündüğümde saat tam 23.30 du. Gelen şifa enerjisini hissettim ve çok teşekkür ediyorm, Allah razı olsun. Hatta şu an daha pozitifim ve hafifledigimi hissediyorum. Hala da bazı şeyleri hissetmeye devam da ediyorm sanırım.
Bu arada öncesinde banyo yapıp kaya tuzuylada bütün bedenimi negatif enerjilerden arındırmıştım. Allah ebeden razı olsun. Sevgiyle kalın, gönülden dualarımdasınız. ?

FKK

Kayıtlı Üye
Halen devam ediyor mu? Teşekkür ederim.