Şifa Çalışması İçin Detaylı Açıklama!!!!

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Anladım hayalimdeki şey bu çalışmada yok.
Ben ortak bir enerji paylaşımı,görülen vizyonlarla
astral seyahat çalışması gibi birşeyin özlemini kuruyorum.

O sırada şifacıları görmek, nasıl şifa yapılıyor izlemek isterdim.
Belki biraz şanslı olursam sevdiğim birkaç üyenin de yanına gitmiş olurdum.
Sizde buna izin vermezdiniz zaten ve nezaketsizce olurdu :)
Anladım bu çalışma bahsettiğim türden bir çalışma değil.

Şifa çalışmasına şimdi katılmamı sakıncalı buluyorum.
Üzerimdeki büyüyü bozmakla meşgulüm.
İleriki haftalarda enerjim de yeterince temiz olduğunda
katılabilirim.

Ben sigara bağımlılığımdan kurtulmak için katılacağım.
Nasıl bir niyet etmem gerektiğini yazabilir misiniz?
Katılacağım zaman uygularım.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Tüm sorularınız cevaplanmış sanırım, ancak şunu da yazmadan geçemeyeceğim:)
Dilberhala'ya istenilen bilgiler haricinde başka bir şey yazmamanız gerektiğini önceki sayfalarda da yazmıştık. Dilberhala kişi değil, yalnızca şifa listesini oluşturabilmemiz için açılmış bir profildir, sizlere cevap veremez.

Birde, zaten gece lambası gibi loş bir ışık tercih edilir. Koridorda açık bırakacağınız ışık da olur.

treworax

Kayıtlı Üye
şifa çalışması derken,,,şehir,şehir belirli yerlerde toplanıp bir çalışmamı yapılacak ?

ikbal1505

Guest
şifa çalışması derken,,,şehir,şehir belirli yerlerde toplanıp bir çalışmamı yapılacak ?

Hayır. :) Evden katılacaksınız. Aşağıdaki vereceğim linki incelerseniz, ne yapacağınızı anlarsınız. Sevgi ve ışıkla. :)

http://www.gizlimabet.com/threads/16598-Şifa-Çalışması-sırasında-siz-ne-Yapacaksınız

Dilberhala'ya direk mesaj atmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
http://www.gizlimabet.com/private.php?do=newpm&u=1162

Newinitial

Kayıtlı Üye
Merhabalar bende nasipse cuma günü bu çalışmaya katılacağım niyetle inşallah şifa bulunacak olan bölge yüz (akne ve sivilce) çalışmadan sonra olumlu etkiler alabilicekmiyimdir?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Merhabalar bende nasipse cuma günü bu çalışmaya katılacağım niyetle inşallah şifa bulunacak olan bölge yüz (akne ve sivilce) çalışmadan sonra olumlu etkiler alabilicekmiyimdir?

Şifa çalışmaları her Perşembe 23:00 te yapılmaktadır!!
Tek seans yeterli olmayacaktır. Ancak mucize beklemeyin, aynı zamanda yediklerinize, içtiklerinize ve de düşüncelerinize de dikkat etmelisiniz. Yağlı, asitli gıdalardan ve de stres yaratacak düşüncelerden uzak durmaya çalışın. Birde cildinizi temiz tutmaya çalışın.
Siz kendinize gereken önemi verdikten sonra Yaradan'dan şifacılar kanalıyla gönülden şifa enerjisini isteyin.
Çalışma için ilk sayfada ki konuyu dikkatlice okuyun.

Şifanız bol ve daim olsun:)

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
nasıl yapıldığını anlamadım sanırım

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bugün için geç kaldınız:( Haftaya katılmak istiyorsanız, bugünden itibaren haftaya perşembe saat 21:30a kadar dilberhala nickine istenen bilgileri mesaja başlığa da yapılacağı günü yazarak yollayın. Şifa çalışması her perşembe 23:00te yapılmaktadır. Yapmanız gereken sakin bir ortamda yatıp, şifanın tadını çıkartmak:) Şifaya katılmak için hasta olmanız gerekmiyor, evrende ki pozitif enerjiden çakralarınızında ki olası blokajların giderilmesini de niyet ederek çekebilirsiniz.
Lütfen, yapılacaklarla ilgili ilk sayfayı daha dikkatli okuyun, şifa çalışması öncesi ve sırasında yapılacaklar net bir şekilde açıklanıyor.
Okuduğunuz halde anlayamadığınız şeyler olursa da o kısmı sorun ki açıklayalım.

klmyoo

Kayıtlı Üye
İş
bankacı
merhaba acaba kanser hastalarıda şifa çalışmasına katılabilirmi ,onlar için bir yarar sağlarmı ..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
merhaba acaba kanser hastalarıda şifa çalışmasına katılabilirmi ,onlar için bir yarar sağlarmı ..

Mucize beklememek gerekir, ancak faydası vardır. Özellikle uzaktan olduğu için düzenli olarak katılmanızı tavsiye ederim, 1-2 sefer yeterli olmaz. Hastalığı yapanda biziz, yok eden de yine zihnimiz, düşünce şeklimiz. Şifa sırasında Yaradanın şifasına şifacılar sadece kanallık yaparlar, ara kablo gibi. Aslında siz inancınız ve gönülden Şafi olan(şifa veren) Allah'tan şifacılar aracılığıyla iyileşmeyi dilediğinizde şifanız başlamış oluyor.

Şifaya yattığınız zaman; "Benim için gönderilen şifa enerjisi ile zihinsel, duygusal, eterik ve fiziksel olarak temizleniyor, iyileşiyor ve enerjilendiriliyorum. ....... ( hasta olan bölgenizi veya organınızı belirtin) temizleniyor, enerjilendiriliyor ve iyileşiyor. Teşekkürler ve tam imanla!!!
Bunu 3 kere ve gönülden tekrarlayın, söylediklerinizin doğruluğuna inanarak yaparsanız nokta vuruşu etkisi olur.

Zihinsel, duygusal, eterik ve fiziksel olarak demeyi ihmal etmeyin, çünkü hastalıkların kaynağı çoğunlukla zihinsel ve duygusaldır.
İlk sayfada yapmanız gerekenler detaylı olarak açıklanıyor, şifanız bol ve daim olsun:)

klmyoo

Kayıtlı Üye
İş
bankacı
peki anladım ..ilginiz için çok teşekkürler allah tüm şifa arayanlara şifa verir inş..

zerozero

Kayıtlı Üye
bu çok güzel bir uygulama dilerim sevgili mabet üyeleri bunu hiçbir hafta kaçırmazlar...gerçekten çok güzel sonuçları oluyor

ferhangl

Kayıtlı Üye
benyanlışlık yaptım nereye mail atmam lazımdı şifa çalışması için saygılarrrr

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
sevgili embriyo ben yurtta kalmaktayım bu yüzden kaldığım ortam her zaman bu tür işler için uygun olamayabiliyor ben gerekli bilgilerimi versem ortamın uygunluğuna bağlı çalışmalara katılsam olabiliyor mu

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Siz başvuru yaparsınız, müsait olursanız da yatarsınız. Ama ne için şifa enerjisini istiyorsanız niyet edin ve yapmanız gerekenler için de ilk sayfayı okuyunuz.

menthe

Kayıtlı Üye
Merhabalar..
Kusuruma bakmazsanız sevinirim. Yaptığınız çalışma bir hayli insanlığa faydalı sizlere teşekkürler. Yeni üyeyim ve mesaj tarihlerini göremiyorum, sorum ise şudur; çalışmalar hala devam etmekte midir?

bendekiben

Elit Üye
Merhabalar..
Kusuruma bakmazsanız sevinirim. Yaptığınız çalışma bir hayli insanlığa faydalı sizlere teşekkürler. Yeni üyeyim ve mesaj tarihlerini göremiyorum, sorum ise şudur; çalışmalar hala devam etmekte midir?

Evet, her hafta perşembe günü şifa çalışması yapılmakta.Ayrıntılı bilgi için ilk sayfadan itibaren okuyunuz.