Gaipten Altın Getirmek İçin

aslimcim

Kayıtlı Üye
Bu tarz bir uygulamayla altın gelir mi bilemem. Annemin babaannesinin rüyasına ak sakallı dede diye tabir ettiğimiz biri girip, her gün belli bir noktaya altın bırakacağını ve tek bir kişiye bile söylerse bir daha bırakmayacağını anlatmış. Annemin babaannesi o dönem her gün altını almış, torunlarına falan harcıyormuş. Annem o harcamaları net hatırlıyor. Ama bir gün babaannenin eşi değirmenin suyunun nereden geldiğini sormuş. Babaanne anlattır maması için yalvarmış fakat eşi dinlememiş. Zavallı kadın mecbur kalıp anlatmış. Sonuç olarak bir daha altın gelmemiş. Benim buradan çıkardığım sonuç şu ki ; bu tarz bir uygulama varsa bile buraya yazıldığı an etkisini yitirir. Tabi bu benim şahsi fikrim.

Derindarbe

Kayıtlı Üye
Bu süre zarfınca dediniz yani 7 gün boyunca mı odada yalnız bulunmak gerekir, 7 gün içerisinde evden ve odadan dışarı çıkamaz mıyız, evde yalnız değiliz anne baba da var nasıl olacak bu durumda onların bilmesini istemiyorum.Çok zor bilgi verir misiniz.7 gün boyunca odamdan dışarı çıkmayacak mıyım ve yiyecek olarak neler yemem gerekiyor?

Takyon yolcusu

Kayıtlı Üye
Bu islamcılar parayı ne çok severmiş. Akılları, zikirleri para, mal mülk!