Gaipten Altın Getirmek İçin

maiela

Banlı Kullanıcı
Kulillahümme malikel mülki tü'til mülke men teşa-u vetenziul mülke mimmen teşa vetü -izzü men teşa'ü vetüzillü men teşa biyedikel hayr inneke ala külli şey'in kadir
Eğer alemi gaybtan altın getirmek istersen halvet bir yere gidip o yerde 4 gün kal her farz namazının ardından bu ayeti kerimeyi 75 defa oku 3.gece kalkıp 2 rekat namaz kıl 1.rekatta fatihadan sonra 75 defa bu ayeti kerimeyi oku rükuda iken yine 75 defa oku rükudan doğrıulunca yine 75 defa oku secdelerde ve secdelerin arasında yine 75 defa oku 2.rekatı yine bu şekil üzere yap.tahhiyat okuyup selam ver o gece sabaha kadar hiç uyumayıp sabaha bu ayeti kerimeyi oku sayısızca.4. günün gecesi yatsı namazından sonra ayeti kerimeyi 75 defa okuduktan sonra odayı bir nur kaplayıp küçülüp senin seccadenin önünde toplanır o nuru bir mendil ile alıp mendilin içine koyup seccadenin altına koy yine sabaha kadar adetsizce bu ayeti kerimeyi oku sabah namazından sonra seccadenin altından mendili çıkarıp içine bak içinde timsah şeklinde altın vardır..

Halvet bir yer derken ıssız tenha bir yer mi demek istediniz? Eger öyleyse ben ıssız yerde değil 4 gün 1 gece kalmaya kalksam birdaha bulamazlar ki beni :D

Ü

Üye silindi 15237

Bence bunları olması için maneviyatın yüksek olması lazım

Boogayman

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı ilk kez duydum ama dikkatimi celbeden namazdan sonra okunacak adedin gani esmasının adedi olması oldu.Çevirilerde bilinçli ya da bilinçsiz yapılmış birçok hatalar oluyor.Ancak belki de sadece gani esmasının anlamı dolayısıyla 1060 adedi kullanıldı.İkincisi bu tür kaynaklarda sözü edilen yerler insanlardan uzak tenha yerler ve bu tür çalışmalarda normal uyarımların aza indirgenmesi sonucu halüsülasyonlar ve çeşitli psikolojik olumsuzluklar ortaya çıkabilir.Gördüğünüz ve yaşadığınız tecrübenin sebebini bilmek sizin deneyiminize kalmıştır.

Derindarbe

Kayıtlı Üye
Gaipten altın getirmek uygulamasını yapan var mı? bu uygulama gerçek midir? Yapan varsa lütfen bilgi versin. Ayrıca bu uygulama için halvete girmek gerekiyor mu?Halvete girenlere cinlerin musallat olduğunu birçok yerden duydum bu nedenle biraz tereddüt içerisindeyim.Gerçekten çok merak ediyorum bu uygulama sonrasında hergün 7 altın geliyor mu? Umarım altını getirenler bize kafayı takmaz ve musallat olmaz.

Derindarbe

Kayıtlı Üye
İşte bu çok zor geçenlerde odamda bu uygulamayı yapayım dedim ama annem durmadan beni rahatsız etti ve beni konuşturdu yani insanların bulunmadığı bir ortam yok gibi sonuç olarak şehirde yaşıyoruz hani dağda veya adada olsak bu tür uygulamaları kolaylıkla yapabiliriz. Riyazat ve halvet gerçekten zor yapılır bu ortamda nasıl yapacağız bilemiyorum.

Derindarbe

Kayıtlı Üye
Bir de cinlerin musallat olma tehlikesi bulunuyor buna da dikkat edilmelidir.

Derindarbe

Kayıtlı Üye
Bu uygulama tehlikeli olmasın sonradan cinler falan musallat olma ihtimali de bulunmabilmektedir.

rebaka

Kayıtlı Üye
Sadece ayeti kerimeyi ve esmai şerifi okusak bile allah yardım eder.

Derindarbe

Kayıtlı Üye
Merhaba bu simya ilmidir herkes vakıf olamaz dediniz. Bunu biraz açıklar mısınız. Merak ettim yani sadece simya ilmine sahip olanlar mı bu ve benzeri uygulamaları yapabilir bilgi verir misiniz. Ayrıca uygulama için Allah razı olsun.

Derindarbe

Kayıtlı Üye
Bu hatemi başkasına yazdırabilir miyiz ben de yazabiliyorum ama birebir aynısı olmuyor harfler tam uzman değilim bu konuda.

Derindarbe

Kayıtlı Üye
Teşekkürler bilgi için çevremde majisyen pek bulunmuyor bakalım ne yapacağım. Br de halvet yerin bulunması konusunda çok sıkıntı yaşıyorum yani sonuçta büyükşehirde yaşıyoruz ve çevremizde gürültü patırtı hiç eksik olmuyor bu durumda bu ve benzeri uygulamalardan nasıl başarılı sonuçlar alabiliriz ki ? ne yapmalıyız bilgi verir misiniz?Riyazatlı oruç konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum ama halvet bir yeri bulma konusunda çok sıkıntı yaşıyorum.Tası tarağı toplayıp dağa mı çıksak acaba bu sefer de korkudan ölürüm oralarda.Halvet yer hakkında yardımcı olur musunuz?Halvet bir yer nasıl bulabiliriz?Odamızda halvete girebilir miyiz?Çevremizdeki gürültüler halvetimizi etkiler mi?Ayrıca halvete girdiğimiz odaya ara sıra da olsa başkaları geliyorsa bu durumda ne yapabiliriz?Off çok zor ya gerçekten.

eşinikaybedençorap

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu mümkün olduğu takdirde şu dünyada hiç yoksul insan kalmazdı. Böyle bir şeye inanan var mı hakikaten? Benzetmemi mazur görün ama eşek gibi çalışıp askeri ücretle 5 boğaza bakmaya çalışan insan enayi mi o zaman?

Derindarbe

Kayıtlı Üye
uygulama çok güzel ve basit ancak tehlikeleri nelerdir? bilgi vermemişsiniz kanaatimce bu kadar basit olmamalı detaylarını yazabilir misiniz. Kimler yapabilir tehlikeleri nelerdir? musallat olma durumları var mıdır? daha detaylı yazarsanız çok sevinirim. Uygulama için tekrar teşekkürler.

Derindarbe

Kayıtlı Üye
Bu gaipten altın getirme uygulaması sonrasında YA HAFİ ismi şerifini uygulama sonrasında okumaya devam edecek miyiz ve 7 gün boyunca halvet yerden hiç çıkmayacak mıyız bilgi verir misiniz.

Derindarbe

Kayıtlı Üye
7 gün halvet yerden hiç çıkmazsak altınlar gelse bile kafayı yeriz insanın psikolojisi bozulur be 7 gün hep aynı yerde kalmakla bence bu uygulamalar sağlığı bozabildiği için yapılmaması gerekiyor ayrıca musallat alma durumu da olabilir.Dikkatli olmak gerek iradenin güçlü olması gerekiyor.

Derindarbe

Kayıtlı Üye
Ben uyguladım ancak vesveselere daha fazla dayanamayarak 5 ci günde bırakmak zorunda kaldım.Yani öyle görüldüğü gibi kolay birşey değil normalde bırakın altını para kazanabilmek için bile zor emekler verilebiliyorken hergün 7 adet altının gelmesi için insan üstü iradenizin bulunması ve ihlaslı ve takvalı olmanız gerekiyor.Arkadaş tam detaylı vermediği için kolay gibi görünüyor ama inanın hiç de kolay değil çünkü psikolojinizin bozulması söz konusu olabiliyor herkes kaldıramaz.Halvette kalmak çok zor ve sabır isteyen bir uygulamadır.Deneyin ve çoğu zaman ben delirdim mi acaba diyeceksiniz kendi kendinize kendinizi çok farklı hissetmeye başlayacaksınız.Bence uygulamayın tabi karar sizin ben başaramadım.