fakirlikten kurtulmak ve kötü ruhlardan korunmak için solomon'un majikal tılsımı

haniel

Kayıtlı Üye
bu tılsım jupiter günü ve saatinde hazırlanmalıdır

JuMPeR

Kayıtlı Üye
Bugün vişne kompostosu yaptım yazalım bakalım kandan bol ne var :p şaka şaka :) kırmızı kalem ve bez Teşekkürler urum bey...

bedford

Kayıtlı Üye
ben yapamam diye düşünmeyin yapın ve deneyin. solomon tılsımları çoğunlkla kan la bez üzerine yazılır yada deri. ama kırmızı bir kalem ve bir kaığt üzerinede yazılabilir

gerçekten, kırmızı kalem ile yaprsam kan ile yaptığım kladar etkisi olur mu?

vahşi bir saldırgan hayvanın kanı ile yapsak mesela yaban domuzu, yada bir bakirenin adet kanı ile yapsak, nasıl sonuçları olabilir?

CelticFrost

Kayıtlı Üye
Peki tam yapılışı hakkında bilgi verebilecek olan var mı arkadaşlar ?

MoNa

Kayıtlı Üye
Bu tip heryerde bulunabilen tılsım ve formüllerin biryerinde bir eksiklik veya bir yanlışlık yaparak yayınlarlar.
Kitaplarda bile böyledir.
Bilgi saklamak yada kimse faydalanmasın diye değildir.

Bu şekilde bir bilim var, ancak bunu uygulama hakkı ve bilgisi olan kimseler bunu uygulasınlar demektir bu.
Çünkü ustası yada o ilmin alimi, o formüldeki bilerek eksik veya yanlış bırakılmış yeri bilir, ve doğrusunu uygular.

Kimse bilmediği konulara cesaret etmezse iyi olur. Bunu ikaz olarak yazmak istedim.
Çünkü bu konular oyun yada oyuncak değil.
Sonuçlarını bilmediğimiz şeylere merak sonucu yaklaşmamak doğru olandır.

İyilik adına yazdım paylaştım.

Bollu ve bereket için çok etkili bir formül vereyim.
Kendimiz çok darda ve sıkıntıda bile olsak cömert olmak,
paylaşmak, yokluktan dolayı tasa etmemek,
Bizleri sevgi ile yaratan ve vareden Rabbimizin, rızıksız ve darda bırakmayacağına güvenmek, şüphe etmemek.

İnfak kelimesinin de anlamı tam olarak budur.
Elimdeki benim değil, ihtiyacımda Rabbime malum.
buz gibi kaskatı olmak yerine su gibi akmayı seçiyorum demektir.

Hayrlar dilerim. Dua bize kafi gelecek en güzel reçetedir inşaallah.

kolerado35

Kayıtlı Üye
Bu şekilin çıktısını alıp eve assak sıkıntı etki eder mi :D

BayMajiÖğrencisi

Kayıtlı Üye
Solomon no Chie (Solomonun Bilgeliği) Hakkında Bir Bilginiz Mevcutmu Acaba Forumda Böyle Bir KOnu Göremedimde Bir Sorayım Dedim Varsa Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
kan deri gibi pis şeyler olduguna göre islama ters sanırım

Volar

Kayıtlı Üye
Acaba bu tılsım müslüman kişiler içinde olurmu yani inancına ters düşer mi ? (kusura bakmayın büyü mu yoksa baska birsey mi ayirt edemedim cahilligime verirseniz sevinirim :) )

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
gerçekten, kırmızı kalem ile yaprsam kan ile yaptığım kladar etkisi olur mu?

vahşi bir saldırgan hayvanın kanı ile yapsak mesela yaban domuzu, yada bir bakirenin adet kanı ile yapsak, nasıl sonuçları olabilir?

Farklı şeyler denemenize gerek yok, uygulamada yazıldığı gibi kırmızı renk verecek kalem veya kendi kanınızla çizebilirsiniz. Özellikle kanla yapacaksanız eğer HATASIZ olmalıdır, bu yüzden aslını yapmadan önce deneme yapın.

Bu şekilin çıktısını alıp eve assak sıkıntı etki eder mi :D

Çıktısını almanız tılsımın etkisini göstermeyecektir. Diğer tüm majikal işlemlerde olduğu gibi bunda da hem yazıcı mürekkebi gibi doğal olmayan içerikte maddelerin kullanılmaması gerektiği hem de çalışmanın etkili olması için sizin enerjiniz gerekir.

Solomon no Chie (Solomonun Bilgeliği) Hakkında Bir Bilginiz Mevcutmu Acaba Forumda Böyle Bir KOnu Göremedimde Bir Sorayım Dedim Varsa Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Solomon'un bilgeliğinden kastınız nedir?

Acaba bu tılsım müslüman kişiler içinde olurmu yani inancına ters düşer mi ? (kusura bakmayın büyü mu yoksa baska birsey mi ayirt edemedim cahilligime verirseniz sevinirim :) )

Tılsımlar da diğer majikal işlemler gibi kaba tabirle kadere etki ettiğinden dolayı İslama göre günah olarak tanımlanır. (Vefk içinde bu durum geçerlidir.)

Bu durumla alakalı yorumlarınız tartışma içerikli olduğu ve okuyan kişilerin yanlış yönlenmemesi için silinmiştir.

Ek olarak: Uygulama Jüpiter günü (Perşembe) ve saatinde yapılırsa daha etkili olacaktır. Bunun için aşağıda ekleyeceğim listeden gün/saat kontrolünü yapabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 5515

-Yukarıdaki listede Perşembe günü 06:55'de Jüpiter ile başlar. Bu sütuna bakarsanız yine gündüz 12:40 ile gece 22:39 uygundur.

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
fakirlikten kurtulunca zengın ediyormu adamı peki bu tılsım? orta hallimi yapıyor nedir vaziyet :)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Uygulamanın genel mantığına göre çalışma size yardımcı olacak, bu konuda önünüze çıkacak fırsatları yakalamanızı sağlayacaktır. Pat diye ben bunu uyguladım şimdi zengin mi olacağım demek yanlış olur.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
hoş güzel de ben de gram çizim yeteneği yok :D dogru düzgün çizemem bunu :D

Alpha WOLFMAN

Kayıtlı Üye
peki sadece kırmızı kalemle yada kanla bezin üstüne yazınca oluyor mu yani diğer forumlarda mühür falan yazıyordu büyü vb. gibi şeyler yapılması gerekmiyor mu

mortuus

Kayıtlı Üye
Uygulamanın genel mantığına göre çalışma size yardımcı olacak, bu konuda önünüze çıkacak fırsatları yakalamanızı sağlayacaktır. Pat diye ben bunu uyguladım şimdi zengin mi olacağım demek yanlış olur.

Sayın Mefetseger;

Forumda ki pek çok uygulamanın bilerek eksik verildiği bilinmekte olan ve gerekli bir durum, dolayısıyla bu tılsım ne kadar güvenilirdir? Kaynağı nedir? uygulama sonrasında yapılması gerekenler var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim, saygılar...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sayın Mefetseger;

Forumda ki pek çok uygulamanın bilerek eksik verildiği bilinmekte olan ve gerekli bir durum, dolayısıyla bu tılsım ne kadar güvenilirdir? Kaynağı nedir? uygulama sonrasında yapılması gerekenler var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim, saygılar...

Yapacak kişiye,üyeye zararı olan uygulamalar moderatörler tarafından kısaltılır,eksiltilir.Çünkü o uygulamayı yapan kişi zarar görebilir.
Ayriyetten Syn.Urum ve Yule'nin paylaştığı uygulamalar eksik değildir.
Bu uygulamada tamdır,eksik değildir. :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Yapacak kişiye,üyeye zararı olan uygulamalar moderatörler tarafından kısaltılır,eksiltilir.Çünkü o uygulamayı yapan kişi zarar görebilir.
Ayriyetten Syn.Urum ve Yule'nin paylaştığı uygulamalar eksik değildir.
Bu uygulamada tamdır,eksik değildir. :)

Solomons keylere bir bak istiyorsan , eksik olup olmadığına. eksik var ve tılsımı aktifleştirmek zor ve masraflı .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Solomons keylere bir bak istiyorsan , eksik olup olmadığına. eksik var ve tılsımı aktifleştirmek zor ve masraflı .

Syn.Urum kendisi söylemişti ve moderatörler de söylemiş benim dediğimi. :) Bilgi amaçlı paylaştıkları da var. Ama paylaştığı çoğu uygulama eksiksiz. :)

Ve paylaştıkları eksik olursa yazıyorlar zaten. :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Syn.Urum kendisi söylemişti ve moderatörler de söylemiş benim dediğimi. :) Bilgi amaçlı paylaştıkları da var. Ama paylaştığı çoğu uygulama eksiksiz. :)

Ve paylaştıkları eksik olursa yazıyorlar zaten. :)

ben bu uygulamadan bahsediyorum burada herhangi bir şey söylenmesine gerek yok ve birilerinin hep yazdıklarına bakmam gerekmiyor , solomons keyler var zaten kaynak orası. başka uygulamalarını bilmiyorum.. ve bu paylaşım da eksik inanmıyorsan git bak kaynağa .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ben bu uygulamadan bahsediyorum burada herhangi bir şey söylenmesine gerek yok ve birilerinin hep yazdıklarına bakmam gerekmiyor , solomons keyler var zaten kaynak orası. başka uygulamalarını bilmiyorum.. ve bu paylaşım da eksik inanmıyorsan git bak kaynağa .

Tamam sorun yok. Hem syn.Urum konuyu görünce eksik olup olmadığı söyler ve eksik yerleri de söyler.Çünkü yapan kişiye zararı olmayan bir uygulama gibi. :)