Lucid Rüya Teknikleri

DNaz

Kayıtlı Üye
Umarım yardımı olur.Gerçekten tüm teknikler işe yarıyor. Ancak bazı zararları olduğunu unutmayalım.
TEKNİK 1
Öncelikle rüyamızda istediğimizi yapabiliriz. Rüyada kendinizi gerçek hayatta sanabilirsiniz.Ama çok fark vardır. Rüyada olduğunuzu anlamak için rüyadayken bir pasta yada benzer birşey düşünün. O gelecektir. Geldiği zaman rüyada olduğunuzu anlarsınız.

TEKNİK 2
Haberci rüyalar dışında diğer gördüğümüz rüyalar çoğu zaman saçma sapan rüyalardır. Diyelim ki üzerinizde bir kıyafet var. Azıcık zaman geçtiğinde farklı bir kıyafet olursa o zaman rüyadasınız.

TEKNİK 3
Gece yatmadan tuzlu birseyler yiyin ve odanizin bir kösesine bir bardak su koyun.Her gece yatmadan bunlari yapin ve yine her gece yatmadan kendinize su telkinde bulunun "Rüyamda susadigimda kalkip o kösedeki bardaktan su içecegim fakat bardaga dokundugum anda suurumu kazanacagim" Bu teknik astral seyahatte kullanılan çok etkili bir tekniktir.

3. teknik kaynağı: http://www.izafet.com/metafizik-bilimkurgu-mitoloji/501082-lucid-ruya-teknigi.html#ixzz1vcbKaeOS

striker

Kayıtlı Üye
astral da ip tekniği .çok iyi sonuç veriyo deniyordu, ben o tekniği ne gerek duyduysam , kendime aşılamaya çalıştım, ip tamamen hayal kırıklığı oldu, önceleri kendiliğinden oluşan durumlar , artık hiç oluşmamaya başladı, teknik kısım beni bozdu anlayacağınız.
lusid rüyalarda da bu teknikleri kullanmadım ama , tavsiyem şu ki , kendiliğinden böyle özellikleri olan kişilerin, bu tekniklere bulaşmaması,
ama lucis rüya görmek isteyenler tabiki kullansınlar .
tşk ler

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
Emeginize saglik :) ben bir kere lucid ruya gordum onuda saskinlik icinde uyanip naptim ya ben deyip internetten arastirinca lucid oldugunu ogrendim benimkinin tesaduf oldugunu dusunuyorum bu teknikleri uygularsam sizce ne olur bir kere oldu korelir mi gelisir mi?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Emeginize saglik :) ben bir kere lucid ruya gordum onuda saskinlik icinde uyanip naptim ya ben deyip internetten arastirinca lucid oldugunu ogrendim benimkinin tesaduf oldugunu dusunuyorum bu teknikleri uygularsam sizce ne olur bir kere oldu korelir mi gelisir mi?

Bence buradaki teknikler yeterli değil. Daha detaylı bir araştırma yapmanızı öneririm, lucid rüya yukarıdaki tekniklerle sınırlı değildir.