Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Samhain için özel çalışma

Rep Puanı : 28740
    Ettiği Teşekkür
    333
    1.411 mesaja 5.999 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    205

Standart Samhain için özel çalışma

ruh günü-ruh günü

göçmüş ruhlar için dua ediyorduk

dua edin iyi insanlar ve bize çörek verin

çünkü biliyorsunuz biz yoksul insanlarız

merhamet, bize çörek verin

hayır dualarımızı bırakalım biz de kapınıza

Bu günle ilgili efsanelerden biri der ki; tam olarak bu gün,bir yıl önce ölmüş olan tüm insanların ruhları bir sonraki yıl için canlıvücutlar ele geçirmek üzere dünyaya geleceklerdir. Bu onların ebedi yaşamakavuşmaları için tek şanslarıdır. Cadılar ayrıca bu zamanda tüm uzay ve zamankavramlarının durduğuna böylece ruhların dünyaya rahatça girebildiklerineinanırlardı.

Kötü ruhların bir araya geldiği ve yeniden yaşama döndüğügün. Kayıp ruhları kovmak için hiçbir yerde ateş yakılmaz, soğuk ve kasvetliyerler hazırlanır, herkes korkunç kostümler giyer ve ruhları kaçırmayaçalışırdı. Hallowennolarak Hıristiyanların yaptığı gibi. Peki, gerçek nedir?

Semhain zamanı ateşler eşliğinde yapılanbir bayramdı. Kayıp ruhlar bu günde bir araya gelir ve yeni yaşamlar eldeetmeye çalışır, yeni yaşamlara bilgiler verir. 31 Ekimde ölmeye başlayan sonbaharlabirlikte doğaya hayat verirlerdi. Semhain eski yaşamların; yeni yaşamlararehberlik etmeye geldikleri bir gündü.

ateş yakılırdı. herkes ateşe odun ve taş atardı. dualar edilirdi. kayıp ruhlar ateş ile yolunu bulurdu. sabah ateş söndüğünde bir dahaki semhain bayramına kadar kayıp ruhlar yerleri bulmuş olur ve rahat ederlerdi.

bu çalışma için bir adet yumurta haşlayın sonra yumurtayı güzel bir şekilde boyayın istediğiniz gibi istediğiniz bir tür taş bir kaç adet beyaz mum bir kaç çiçek istediğiniz bir yerin yada kişin resmi bir kaç metal gümüş yada latın eşya ve bir beze yada kağıda pentegram çizin (sananizmle alakalı değildir.)

ve ölümüş ruhlar için dua edin sonra ruhların size istediğiniz şeyi getirmsi için dua edin

31/10/2008 saat: 23:00 de yukarıdaki dediklerimi yaptıktan sonra karanlık br yerde yatın ses ve ışık olmasın isimlerinizi lütfen özel mesaj ile atmayın kafam karışıyor sonra buraya yazın başka bilgi yazmayın sadece isimleriniz yeterli

kerimden geleni kabul ediyorum deyin üç. defa sesli olarak yatın ve bekleyin

Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

Rep Puanı : 120
    Ettiği Teşekkür
    0
    12 mesaja 25 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    42

ayy çok sevindiim bende ne yapsam diye düşünüyodum(ismimi biliyorsun) iyiki varsın urum samhaninin şimdiden kutlu olsun ayrıca tüm cadı ve büyücü aleminin samhainini kutlarım

yukarıdaki aşağıdan gelir aşağıdaki yukarıdan gelir hepsi birden geldiğinden birlikte birin mucizesini gösterirler

angeldream
    Guest

bu taş ameteist falan gibi taş olabilir değilmi? yumurtayı neye boyayacağız?hülya balıkavlayan yüce

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 386
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    42

Bikaç tane beyaz mum bulup bunları yakacak mıyız çalışa sırasında? İstediğimiz yerin resmi sembolik bir doğa manzarası olabilir mi? Bu topladığımız eşyaların bütününü çalışma sırasında yanımızda falan mı tutucağız?

Bu soruları cevaplarsan çok makbule geçer..

Ben de katılmak isterim..

Yer
    somewhere outthere
    Rep Puanı : 51
    Ettiği Teşekkür
    0
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    43

cok sevindim samhain kutlu olsun..
    katılmak isterim urum kabul edersen, dolunay ben

Limits what you want them to be, dynamic apnea 200 mt.

Rep Puanı : 120
    Ettiği Teşekkür
    0
    12 mesaja 25 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    42

girzzlybear canım bu topladığımız malzemeler bir nevi bizim altar(sunak) malzemelerimiz olcak mesela bu malzemeleri pentagramı çizdiğiniz kağıdın etrafına yerleştirebilirsiniz

bence sunağımızda bir tanede elma olmallı elmayı ikiye eninden ikiye bölün ortasındaki beş köşeli yılsızı görürsünüz

yukarıdaki aşağıdan gelir aşağıdaki yukarıdan gelir hepsi birden geldiğinden birlikte birin mucizesini gösterirler

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 386
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    42

O belli zaten de, benim sorduğum sorunun cevabı değildi bu tam olarak

Yer
    somewhere outthere
    Rep Puanı : 51
    Ettiği Teşekkür
    0
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    43

yumurtama pentegram çizdim eflatuna boyadım. benden bir parça olsun diye en sevdiğim meyva elmayi ikiye bolup eski bir bakır tabağa koydum. beyaz mum yaktım.
    ben çalışma esnasında fısıltılar duydum başka özel bir şey olmadı.. sol elim hafif uyuştu, yataktan yükselmişim gibi oldu.. zaten bir önceki çalışma beni çok şaşırtmış yormuştu dingin ama kalabalık bir tören iyi geldi bana..bugün dinlenik ve hayat doluyum..

Limits what you want them to be, dynamic apnea 200 mt.

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    40

MERHABA SİTEYE DAHA YENİ ÜYE OLDUM.ÇOK SIKINTILI GÜNLERİM VAR.İŞ BAŞVURUSUNUN SONUCUNUN PAZARTESİYE KADAR GELMESİ İÇİN NE YAPABİLİRİM

:o

Yer
    Amsterdam
    Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Samhain(irlandaca) aslinda keltik yani eski keltlere ait olan bir bayramdir.Sizin bunu neden kutladiginizi anliyamiyorum,neyse sizin tercihiniz tabiki ama bana oldukca mantiksiz geliyor.Bunun cadilara ve Lunartakvimine göre yeniyil baslangici oldugunu idaa eden John Rhys bu düsünceyi 1886 yilinda ortaya atmistir.Bu ara eski irlandalarin kulandigi dilde Samain“, „Samuin“ yada Samfuin diye isimlendirilmektedir.Ayrica Samhain ayni zamanda eski Kelt tanrilariCian ve Goibniu "akrabadir".

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)