fikrinize ihtiyacim var karar veremiyorum

ibis73

Kayıtlı Üye
Tavsiye etmem sudan cikmis baliga dönersiniz . özür dileyerek yaziyorum kirilmayin . tanidiklarimin basina gelen tecrübeden yazdim bu cümleyi . unutmayin tas yerinde agirdir . vesselam veddua,.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Degerli edna,bende avrupada yasayan bir insanim,yukaridada yazdigim gibi.Neresi olursa olsun hic önemli degil.önemli olan cevredir degerli arkadasim.Bunu hic bir zaman unutmamak gerek.biz avrupada yasayanlar olarak kendi insanimiza ve yurdumuza karsi icimizde inanilmasi zor bir özlem ve hasret vardir.Bizim vatanimiz özlemini duydugumuz anamizdir.Basimiz daraldiginda ona sarilip hickira hickira icimizden aglamak gelir.Senin yaptigin yorum beni cok üzdü,olurmu öyle sey???bizim insanimiz gibi güzel insanlar dünyada yok,Arkadasimiz burada bizlere derdini anlatmis elbette kendi kararini kendisi verecek.Insallah hayirli bir karar olur.Bizim ona yaptigi seyler yüzünden sitem etmemiz hic güzel bir davranis degil.bizim moral vermemiz gerek.Ne yapmissa yapmis,olmamis o zaman bizlerde bundan ders almamiz lazim degilmi?? Beni lütfen yanlis anlama,niyetim asla seni elestirmek veya kirmak degil.Hersey gönlünce olsun arkadasim:nopity:

Yanlış anlaşılmış yazdıklarım. Ben tam tersine evliliği için bunca zaman mücadele ettiğini ancak buna rağmen hala sevilmiyorsa en uygununun evliliğini bitirmesi olduğunu vasıflı bir kadın olduğunu elinde diploması olduğunu ve ayakları üstünde durma konusunda ister Almanya'da ister İstabul da mücadele etmesini önermişim. Siz hangi ifademden dolayı ebru83 e sitem ettiğinizi düşündünüz anlamış değilim.