Psişik yeteneklerle ilgili soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

existance01

Kayıtlı Üye
Kolay gelsin, öncelikle cevap yazacak arkadaşlara teşekkür ediyorum...

Arkadaşlar, belki daha önce anlatan arkadaşlar olmuştur ama şöyle başlamak istiyorum...

Ben fal bakıyorum, tabi fal işin gırgırı, elime fincanı alıp, kişinin suratına bakıp, ağzımdan dökülen cümleler doğru çıkıyor, hiç yanılmadım.
Çoğu kişi bana cinlenmişin dedi fakat bunlar bizim dinimizin bir açıklama şekli, baska dine uyanlarda, başka şekilde yorumlar...Bu farklı bir bakış açısı...
Aralıksız 2 günde bir rüyalar görüyorum ve yatmadan aklımdan geçirdiğim kişiler ile alakalı ve gördüğüm şeyler onun ile ilgili olan eski olaylar veya en geç 1 hafta sonrasında olacaklar... Geçmiş bir ayna gibi yansıyor ama gelecek gibi olanlar puzzle parçaları gibi...

Enerjisi yüksek olan insanların, düşünceleri zihnimden kendi düşüncelerimin önüne geçiyor, sanırım bu küçük bir telepati gibi bir şey...

Sadece bu değil!
Ağır olmayan cisimlere dikkatli baktığımda, ya hareket ediyorlar ya da sallanıyorlar, bunun nasıl ilerletileceğini bilmiyorum, belki bi yardımınız dokunabilir...
Olur olmaz odaklandığım bir kaç ampul patladı, bu biraz daha büyük çaplı bir şey hissediyorum, kendi içime sığamıyorum ve bu olay mutlaka yanımda 2 kişi olduğunda oluyor ve bu iki kişi o patlamalardan sonra çok fazla halsizlikleri oluyor...

Evet, bu konuyu burda açtım çünkü bana psişik yetenekler gibi geldi, tabi sizin görüşleriniz kendi görüşlerimden daha önemli. Hiç bir zaman hoşuma gitmedi böyle şeyler ,beni rahatsız ediyor ve sonuçları da oluyor ya da ben olanları bunların sonuçları olarak adlandırıyorum.

Neyse arkadaşlar, okuma gayretini gösteren ve yardımcı olan küçüklerime, büyüklerime teşekkür ediyorum.Yardımlarınızı, görüşlerinizi bekliyorum kolay gelsin..

sweethoyqoliq

Kayıtlı Üye
erinmeden okudum gercekten cok ilginc geldi... fakat bir cok insan senin gibi yeteneklerinin olmasini ister ben bu isi ilerlet derim bu konuda bi fikrim yok ama yazmak istedim =))

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
Ağır olmayan cisimlere dikkatli baktığımda ya hareket ediyorlar yada sallanıyorlar bunu nasıl ilerletileceğini bilmiyorum belki bi yardımınız dokunabilir...

bence bu yeteneğini ilerlete bilirsin bu siteden bu konuda çokça yararlanabilirsin sonrasında ise ağır cisimleride oynatabilirsin diye düşünüyorum

existance01

Kayıtlı Üye
Cevap verdiğiniz için teşekkürler.

Bilgisi olan arkadaşlar varsa, yazarsanız sevinirim...

alin

Kayıtlı Üye
Sayın existance01, öncelikle imla hatalarımıza ve ard arda mesaj yazmamaya özen gösteriyoruz site olarak, başlığınızla birlikte düzeltildi.

Bahsettiğiniz durumlarla ilgili, sitede sayısız konu açılmıştır, önce onları okuyup, sindirip anlayarak devam etmenizi öneririm.

Yazınızda, bir takım yetilerinizin olduğunu dile getirmişsiniz, yardım dilemişsiniz yalnız yardım kısmını tam anlayabilirsek yönlendirilebilirsiniz. Siz bu durumları ilerletmek mi istiyorsunuz, bu sebeple mi paylaştınız? Şayet öyle ise psişik yetenekler bölümündeki konuları okumakla işe koyulabilirsiniz. Bir yandan da bu durumlardan hoşlanmadığınızı belirtmişsiniz, durum böyle olunca, yardımı yetilerinizi istemediğiniz fikriyle yanıtlarsak da zaten iki anahtarı vardır bunun. Birincisi, sürekli yetilerinizden, her ortamda, durumda bahsetmek, ikincisi istemediğiniz net bir enerjiyle ifade etmek. Emin olun bu tutum en kısa zamanda düşüşlere, hatta zamanla yok olma raddesine kadar bile götürecektir sizi.

Öncelikle, ne istediğinizden emin olur ve net dille ifade ederseniz, sadece bu sitede değil, tüm evren, sizi o yönde ilerletecektir.

Sevgi ve ışıkla...

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Hiç bir zaman hoşuma gitmedi böyle şeyler ,beni rahatsız ediyor ve sonuçları da oluyor ya da ben olanları bunların sonuçları olarak adlandırıyorum.

Bu yetenekleri geliştirip,zenginleştirmek daha güzel olmaz mı?Kişisel görüşüm,bu konudaki olumsuz düşünceleriniz yerine,olumlu düşünce ve isteklerde olmanız,ama tabii ki nihai karar sizin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...