büyü varmış bende !

svg12

Kayıtlı Üye
son zamanlarda eşimle sık sık kavga ediyorduk.
eşim hocayı aramış biz kavga ediyoruz bize huzur için dua okurmusunuz diye.
hoca sizde büyü var gelin bakayım yoksa boşanırsınız demiş hoca başka şehirde yanına gideceğiz ama ben
birşey sormak istiyorum ne zaman ve kimin yaptırdığı belli olurmu?

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
hoca sizde büyü var gelin bakayım yoksa boşanırsınız demiş hoca başka şehirde yanına gideceğiz ama ben

belli olurda cinlerle irtibatı olan suya bakan cinci bir adam bulmanız gerekiyor (bu gibi kişilere hoca denilmesine karşıyım)...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
belli olurda cinlerle irtibatı olan suya bakan cinci bir adam bulmanız gerekiyor (bu gibi kişilere hoca denilmesine karşıyım)...

Peki ama,telefonla konusmada büyü varmi yokmu anlasilirmi hic??bu sakin maddeniyata dayali bir tuzak olmasin??bence kardesimiz bir baska hocaya danismalari daha dogru olur,bu benim kendi düsüncem,bu gibi durumlarda cok dikkatli olmak lazim.sevgiyle kalin:willy_nilly:

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Peki ama,telefonla konusmada büyü varmi yokmu anlasilirmi hic??bu sakin maddeniyata dayali bir tuzak olmasin??bence kardesimiz bir baska hocaya danismalari daha dogru olur,bu benim kendi düsüncem,bu gibi durumlarda cok dikkatli olmak lazim.sevgiyle kalin:willy_nilly:

telefonla değil tabiiki sevgili arzuhal..bizim kayseride böyle bir adam var..suya getiriyor ne var ne yok topluyor eline teslim ediyor...yani merak ettim inanmadım bir arkadşımla gittik bir kaba su koydu üzeriede çeşitli kalın cilt kitaplar su tertemiz oku filan ne yaptıysa içi doluverdi...aklına ne tür büyü çeşidi varsa...arkadaşım kurtuldu ama yapanda belli oldu sonuçta...yani bu adam cinci birisi ama hoca demek caiz değil zira hocalık saygın bir meslek sonuçta yani....

svg12

Kayıtlı Üye
adam 3 tane kagıda bırsey yazdırmış esımın ablasına bırıncı kağıda ıgne batır demiş esımın sol tarafına ıgneyle aynı anda agrı gırmıs hoca sormus agrı varmı oda var demıs daha dun oldu bunlar esım hastaydı geldıgınde gozlerı bıle deişmiş saglıklı gorunuyordu hoca iyi hoca cunku bı kız var tanıdık onuda iyi ettı bana kımın buyu yaptıgını soylese kafi.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Söyleyemez böyle durumlarda yasak diye biliyorum ama tarif eder şeklini şemalini siz anlarsınız zaten.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Allahtan sana ve ailene acil sifalar diliyorum.Insallah bu aci günler cabuk biter üzülme sen.o büyüyü kim yaptiysa onada yaptiranada yüce rabbimiz hak ettigi cezalari verir sen yeterki icini ferah tut ve ona güven.bol bol dua et.bu durumlarda dualar en etkili demirden yelektir.Ama sakin o kisiyi ögrenirsen,onun sana yaptigini,sen ona yapma,sadece düsmanini bil ve o kisiden uzak dur.cok üzüldüm gercekten.Allah yardimcin olsun

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye

Kavgalar,anlaşmazlıklar altında niçin büyü aradığınızı öğrenmek isterim. Ailemizde,iş yerimizde,çevremizde heran herkesle ağız dalaşları,kavgalar olabiliyor. Bunların hepsinin altında büyü mü aramalı,yoksa insanlar yapıları ve farklı kişilikleri ve farklı eğitim kültür yapıları nedeniyle mi kapışmakta? Bence evlilikte eşler arası belli bir süre sonra atışmaların olmasının sebebi,genelde aşkın(ilginin)bitmesi,kıskançlıklar yada benzeri şeyler olabilir.Olaya öncelikle bu açıdan bakın. Ayrıca,sizde büyü olmasa bile sırf para için büyü olduğunu söyleyip, istismar edebilecek kişilerin olduğunu unutmamak lazım. Bu nedenle önce siz evliliğinizi bir gözden geçirmeli, aksaklıklar varsa belki bir evlilik uzmanına gidebilirsiniz. Dilerim kısa zamanda sorunlarınızı halledersiniz.

semyanocibel

Banlı Kullanıcı

kuranı kerimde süreler var hadisi şeriflerde peygamber efendimizin uygulamaları var kendiniz okuyun şarlatanlara bulaşmayın lütfen

origanum

Yönetici
Büyüleri ne zaman ve kimin yaptığını bilen bakımcılar vardır. Hepsine şarlatan demek önyargılı bir yorum olacağı gibi başkalarının günahını almak anlamına da gelir.

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Büyüleri ne zaman ve kimin yaptığını bilen bakımcılar vardır. Hepsine şarlatan demek önyargılı bir yorum olacağı gibi başkalarının günahını almak anlamına da gelir.

haklısınız ama günümüzde öyle güzel insanları bulmak mümkün degil bazılarını tenzih ederim...

AJA

Elit Üye
Yapılmasından çok kimin yaptıgıyla ilgilenmeniz de enteresan olmuş; herşeyden önce varmı yokmu bunu araştırın ;)

Saprohil

Kayıtlı Üye
Cini olan adamın zaten büyüyü kimin yaptığını vs.bilmesi lazım.Bakım yapabilmesi lazım kolaylıkla.Yapamıyorsa cini yoktur.Bu kadar kolay.Suya bakar,Aynaya bakar,Kağıda bakar.Bir ton bakım türü var.Konuya gelirsek,iyi bir bakımcı bulun ve bakım yaptırın.Var derse hoca işini düşünürsünüz.

bayanpipo

Kayıtlı Üye
İş
Sağlık Sektörü
Eşinizle tartışmalarınızın daha bilimsel bir yolla iyileşebileceği kanaatindeyim.. Lakin ille de büyü var diyip hocalara gidecekseniz buyrun gidin tabi..

Aşk ile beslenen ilişkilere büyülerin ilişemeyeceğinden yanayım.. Çünkü aşk kendi başına büyülü bir büyüdür zaten..

Sahiden büyü var ise bence soru "Neden yapılmış?" olmalıdır. "Kim yapmış;söyler mi?" gibi bir ifade bende sadece şahsınızın merakı olduğunu düşündürttü..

Umarım evliliğiniz sakinleşir.. AŞK'la...

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Aşk ile beslenen ilişkilere büyülerin ilişemeyeceğinden yanayım.. Çünkü aşk kendi başına büyülü bir büyüdür zaten..

Bunu bende cok düsündüm, haklisiniz. Gercek ask varsa ne büyü ne söz, hicbirsey zarar veremez.

ahya

Kayıtlı Üye
Bende sizin gibi düsünüyordum, ögle olmadigini olamiyacagini kendim tanik oldum.
Sizde birde büyü yapilana sorun bakalim o ne diyecek....... tabiki farkina vardiysa.

bayanpipo

Kayıtlı Üye
İş
Sağlık Sektörü
Her gönül elbet AŞK'a Ahh eylemiştir.. Lakin sevgilinin dudaklarında büyü her daim af dilenmiştir..

Büyü yapana da yaptırana da boynum kıldan ince bilendi.. Çünkü bir Aşktı yapana da yaptırana da.. Arkadaşımız bilimsel bir yolla bu sıkıntıyı atlatmaya çalışsa sadece eşi değil kendisi de farkında olacaktır.. Evlilik terapisti denen bir meslek grubu var.. Çok akılcı ve kolay çözümler sunuyor.. Ve bilimin büyüden daha tesirli olduğu inancındayım..

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Bende sizin gibi düsünüyordum, ögle olmadigini olamiyacagini kendim tanik oldum.
Sizde birde büyü yapilana sorun bakalim o ne diyecek....... tabiki farkina vardiysa.

Inanin benden iyi bilen yoktur ama demekki aski yeterli deyilmis...

Her gönül elbet AŞK'a Ahh eylemiştir.. Lakin sevgilinin dudaklarında büyü her daim af dilenmiştir..

Büyü yapana da yaptırana da boynum kıldan ince bilendi.. Çünkü bir Aşktı yapana da yaptırana da.. Arkadaşımız bilimsel bir yolla bu sıkıntıyı atlatmaya çalışsa sadece eşi değil kendisi de farkında olacaktır.. Evlilik terapisti denen bir meslek grubu var.. Çok akılcı ve kolay çözümler sunuyor.. Ve bilimin büyüden daha tesirli olduğu inancındayım..

Benim yapanada yaptiranada boynum kildan ince degil....Yapip iki insanin hayatini yikmak var. Baska bir aski yikmak var

bayanpipo

Kayıtlı Üye
İş
Sağlık Sektörü
Benim yapanada yaptiranada boynum kildan ince degil....Yapip iki insanin hayatini yikmak var. Baska bir aski yikmak var

Yapan da AŞK ile yapmıştır diye düşünüyorum.. Birinin yuvasını yıkmak için bile yapmış olsa yaptıranın da gönlüne AŞK düşmüştür.. Aşk denen sadece sevgiliye duyulmaz.. Öfkeye, intikama da AŞK eyler gönül.. Büyücünün aşkı büyüdür.. Lakin büyü yapılan inanıyorsa kendi gönlündeki AŞKa büyü kar etmez sanıyorum hep..

U-Mutlu kalınız.

serfiraz

Kayıtlı Üye
bence yapılan dualar büyülerden etkiliiii