Sorunlu Çakranızı Bu Testle Bulun!!!

psycoangel

Kayıtlı Üye
merhaba herkese, çakra nedir? benim bu testim hepsinden 3 çıktı ..3 a 3 b 3c 3d 3e 3g

nazom

Kayıtlı Üye
Merhabalar , benimde 3 eşit sonucum var . D = 4 F = 4 A = 4 :) . Kalp , kök ve 3. göz çakralarımda tıkanma var . Umarım doğru anladım . Emeğinize sağlık sayın Embriyo :))

Beş

Banlı Kullanıcı
Tepe çakra > Kök çakra. Baştan aşağıya problemliyim :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Tepe çakra > Kök çakra. Baştan aşağıya problemliyim :)

Kök çakra madde dünyasını, maddiyata bağımızı da temsil eder, öte yandan tepe çakrası da ilahi bağlantıyı. Bir ihtimal belki de kendi içinizde bir çatışma yaşıyorsunuzdur. Yorumu kendiniz yapabilirsiniz.

leyla ile mecnun

Kayıtlı Üye
3d 6f 4a 2b 2c 3g 2e , ben bir şeyi anlamadım. Sorunlu demek çok çalıştığı anlamına mı geliyor ? 3. göz çakrasının olumlu yada olumsuz özelliklerini taşıdığımı hiç düşünmüyorum 6 tane işaretlemişim. Tepe çakrasını 3 tane işaretlemişim olumlu özelliklerini taşıdığımı düşünüyorum. Kalp çakrasınıda olumlu ve olumsuz özelliklerini karışık olarak taşıdığımı düşünüyorum. Geri kalanlarda zaten 2'şer tane işaretlemişim onların olumsuz özelliklerini taşıyorum. Şimdi az olanları mı dikkate alıyoruz çok olanları mı kafam karıştı. En çok 3. göz çakrası çıktı ama bu çakrayla hiç alakam yok aslında hem iyi hem kötü anlamda hiç uymuyor bana...

Birde 2 tane işaretlediklerimden boğaz çakrasının özelliklerininde iyi kötü hiç biri bana uymuyor. Diğer 2 tane işaretlediklerimden olumsuz özellikleri taşıyorum.(Sakral ve Soral) yani az işaretlediklerimde daha sorunlu gibiyim. Niyeyse en alakasız olanı çok çıktı..

görkem35

Kayıtlı Üye
4 c + 4 e
3 f
1 b + 1 a + 1 g + 1 d çıktı benimde. Bence sonuçlar doğru, malesef tiroid sorunum var son 2 yıldır zaten. ordan güvenimi kazandı :))

xXGMXx

Kayıtlı Üye
neden yay ve balık burçları ayrı yazılıyorda en iyi burç olan akrepler yengeçlerle aynı yazılıyor :banghead:

N_efertiti

Kayıtlı Üye
4 Adet A 4 adet G , 3 adet B, 2 adet F, 1 adet C, 1 adette D şıkkı çıktı. Hepsinden çıkmazsa şaşardım zaten :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Eğer F şıkkı çoğunlukta ise üçüncü göz çakranızda sorunlar var.
Eğer G şıkkı şıkkı çoğunlukta ise tepe çakranızda sorunlar var.
İşte benim durugörülerimin kesilmesinin sebebi. Artık bu çakraları dengelemek istiyorum. Meditasyon ve reiki çalışmaları da kar etmiyor.

duygu12345

Kayıtlı Üye
4C 3D göbek çakrasıymış peki nasıl bu sorunu yok edebilirim?

sun shine

Kayıtlı Üye
5 adet D ile kalp çakram; 4 adet F ile üçüncü göz çakram sorunlu çıktı.

Kalp çakrası için son zamanlarda yaşadığım kalp kırıklıkları sanırım sorun yarattı fakat 3.gözüm hep kapalıydı. Ben öyle hissediyordum yani.
Başlangıç olarak çakra temizleme işlemini yapmam beni rahatlatır mı acaba?
Kalp kırıklıkları ve sevgi ile ilgili sorunlar zamanla unutulur, bu zamanla kalp çakrasının normale döneceği anlamına gelir mi?
İşte bunlar hep soru işareti benim için :)
Sitemizdeki bu konularda bilgi ve tecrübe sahibi güzel insanların tavsiyelerini ve düşüncelerini bekliyorum.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sitede çakralarda oluşmuş blokajları temizlemek ve dengelemekle ilgili konular mevcuttur.

Konu altında ki mesajlarımda çakraların özelliklerini açıklamıştım. Ancak her seferinde özellikle belirttiğim şey eyleme dönüştürülmeyen düşünceler bile çakralarınızı etkiler ve blokajlara sebep olur. Zamanla da çakraların bulunduğu bölgede ki organlarda hastalıklar ortaya çıkar.

Çakralarımızda oluşan blokajları tıp yöntemleriyle veya şifa yöntemleriyle temizlesek de, düşünce yapımızı değiştirmedikten sonra anında tekrar tıkanır. Kökünü bulup, yani zihnimizde yarattığımız ve hastalığa sebep olan düşünce kalıbını öncelikle çözümlemeliyiz.
Herkesi ve her şeyi ama önce kendinizi sevin, karşılıksız iyilikte bulunun, devamlı olumlu düşünün, affedici olun, yeri geldiğinde hayır demeyi bilin ki sonradan incinmeyin, hazımsız olmayın.

Aşk acısı zamanla geçer yerine, "yaşamam gereken bir deneyimdi, ayrılığı da sevgiyle karşılıyorum ve onu affediyorum" demelisiniz. Böylece aslında taşımak zorunda olacağınız öfkenin yükünden kendinizi affetmiş ve kurtarmış olursunuz.

http://www.gizlimabet.com/forums/463-Çakra

http://www.gizlimabet.com/showthread...kında-herşey

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın zeka, en çok çıkan sayıda ki çakralarda blokaj vardır, yani sizin 3 tane F yani 3. göz ve 3 tane E ile boğaz çakranız.

by_bug, öncelik tepe çakrası sonrasında da kök çakra.

bunubunubun, evet sorunlu çakralarda oluşmuş blokajları temizlemek gerekir.

Ancak unutulmaması gereken her şeyin zihinde oluştuğu ve yine orada bittiğidir. Çakralarınız temizlendiği ve dengelendiği zaman bile aklınızdan, kalbinizden geçen fesatlık veya negatif düşünceler tekrar tıkanıklığa sebep olabilir. Ne kadar pozitif- olumlu olursanız çakralarınızda o kadar az problem yaşarsınız.