Cinin aşık olması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mysen13

Kayıtlı Üye
Forumumunuza yeni katıldım, ziyaretçi olarak izliyordum. Başımdan geçen bir olayı anlatmak isterim, 4 yıl önceydi banyo yaparken bir ürperti geliyordu, biri olduğunu sonra ilerleyen günlerde görmeye başladım. İşte kulağıma bir şey "seni seviyorum" filan dedi, sonra rüyalarımda görmeye başladım. Bir insan şeklinde değil de farklı bir şekilde görünüyordu, seni seviyorum diyordu. O zamanlar 16 yaşında filandım, sonra bir gece yatağımda yatıyorum, yan yatakta bir kız gördüm, çok korkmuştum, aileme söylemiştim. Bir hocaya götürdüler, hoca dedi musallat olmuş sonra bir şeyler okudu, bir daha görmedim. Aslında şu an buraya bu konuyu açmamın sebebi şudur; acaba aileme söylememeli miydim, sonuçta onu da Allah yarattı bildiğim kadarıyla, çok seviyorlar fakat şu an aklıma geldi, pişmanım, acaba doğru olanı yapıp aileme söylemeli miydim yoksa söylememeli miydim? Bazı cami hocalarıyla konuştum, dediler doğrusunu yapmışssın, onlarla evlenmemiz yasak dedi, zaten müslüman cin olsa öyle görünmezdi filan dedi. Siz olsaydınız napardınız? Şu an sanki pişman gibiyim, diyorum keşke söylemeseydim, aklım karışık rahatlatacak bir şey söylemenizi bekliyorum.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Artık çok geç herşey için. :) Anladığım kadarıyla bu sona ermiş. Biz kendi alemimizde yaşamalıyız, biraz mantıklı düşünün.

mysen13

Kayıtlı Üye
Evet çok geç fakat iyi yapmışım değil mi? Çünkü hem günah hem de kafir bir peri ile evlenmek kötü olurdu herhalde :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Öncelikle akıl sağlınıza çok zararlı olurdu. Aslında bir düşünün hayali bile kötü. Tabi ki iyi yapmışsınız ama ben aileninde bilmesi taraftarıyım. Ne olur ne olmaz.. Evinizede musallat olabilir Allah korusun. Ama siz atlatmışsınız, geçmiş olsun. Düşünmeyin zihninizde tekrarlamayın. Altyapınız yoksa akıl sağlığınızdan olursunuz.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
İnan en doğrusunu yapmışsın. Ve sakın bir daha en doğrusunu yapmış olduğundan şüphe etme.

mysen13

Kayıtlı Üye
Biraz açıklar mısınız mesela ne olurdu söylemeseydim, ne gibi zararları olurdu?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Forumda bu konuya yeterince yer verildi anlatılmasına gerek yok araştırın.

albus

Kayıtlı Üye
Geçişler yasak. Sonrası zor olurdu.Doğru ya da yanlış zaten geri dönemezsin.
Cinin aşkı. Değişik. Ama olan olmuş. Geçen geçmiş.

Mentalman

Banlı Kullanıcı
Her zaman diğer ihtimali de düşünmelisin birşey ima etmiyorum ama ne olur ne olmaz uzman bir doktorada başvurman gerek diye düşünüyorum

nigxe

Kayıtlı Üye
Doğru olanı yapmış ailen o varlık sana sevgiyle yaklaşıp bedenini ele geçirmeye çalışacaktı. okadar haber var okuyorsundur gayibden emir alıpta ailesine zarar verenleri insanlara en sevdiklerini öldürmelerini bile söylüyorlar o alemi bilenler bile zarar görüyor senin kurtuluşun olamazdı bence bu konuları düşünme bile.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Kesinlikle En Doğru Olan Yapılmış ... Ama Emin Ol O Cin'de Sana Hiç Bir Zarar Vermezdi. Sana Zarar Verenede Zarar Verirdi :D Buda Çok Tehlikeli Bir Durum Aslında ...

ruhname

Kayıtlı Üye
ya arkadaslar ben yeniyim burada mesaj gönderiyorum ve yanıtı çok geç geliyo acaba neden ? yardımcı olurmusunz

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Sizi seven varlık bilerek size zarar vermez.Onun kendi algıları-alemine göre rutin-normal olan şeyler,bizler için zararlı olarak algılanabilir.Ancak bunlarla baş edebilmek için,olgun olmalı,gerek manevi- gerek maddi olarak güçlü olunmalı.Tıpkı küçük bir çocuğunuz olduğunu,size yaptığı yaramazlıkların aslında sizinle birlikte olmaktan duyduğu mutluluk-şirinlik gösterisi olduğunu bildiğiniz gibi..Ancak bunun için o varlık sizi gerçekten seviyor mu yoksa sizle biraz eğlenmek istediği için mi takıldığını iyi fark etmek gerek..Biraz yorgunum,daha iyi açıklamayı umardım ama şimdilik bu kadar..

Foras

Kayıtlı Üye
Araştırdığım kadarıyla cinlerin biraz fazla kıskanç olduğunu öğrendim, zor olabilirdi sizin için

KSK83/5

Kayıtlı Üye
BENDE yaşadığım bir olayı paylaşmak istiyorum...uykumda bilincim açık fakat ellerimi kollarımı ayaklarımı hareket ettiremedim sanki biri beni tuttmuş gibiydi ve tuvalete gidelim dediğini duydum.bağırmak istiyorum fakat sesim çıkmıyordu.dua edemedim..yorularınız varmı acaba?

C0D3xR00T

Kayıtlı Üye
BENDE yaşadığım bir olayı paylaşmak istiyorum...uykumda bilincim açık fakat ellerimi kollarımı ayaklarımı hareket ettiremedim sanki biri beni tuttmuş gibiydi ve tuvalete gidelim dediğini duydum.bağırmak istiyorum fakat sesim çıkmıyordu.dua edemedim..yorularınız varmı acaba?

Anlattıklarınız karabasan ile uyuşuyor ama duyduğunuz sesten emin değilim.

Lord_of_Hackland

Kayıtlı Üye
İş
sinirlendirmek
Sana asik olmussa ondan ayrilip baskasiyla olman onu kiskandirirdi ve baskalarini oldururdu...bunu biyerlerden duymustum...Sonra bedenini ele gecirip ses tellerinden seninle konusa bilirdi ve daha neler...dusun artik...

arafyolcusu

Kayıtlı Üye
cinlerin alemi farklıdır apayrı bir alemdir
son peygamberden sonra kesinlikle bu insan alemine geçiş yapmaları yasaklanmıştır
tamamen psikolojik bir durum psikiyatrise görenmelisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...