Cinin aşık olması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Agresif_Kuzu

Kayıtlı Üye
Neden evlenirki insan bi cinle,mutlaka bi çıkar ilişkisi vardır,evrende insanmı bitti başka alemden evlenicez:S

Saprohil

Kayıtlı Üye
Cin birisine kara kaşı kara gözü için aşık olmaz.

He bide insanı korumaz bunlar hurafedir.

Peri de gidip onu dövenlere zarar vermez.O biraz sıkar.

Üçüncü göz

Kayıtlı Üye
Söyleyerek doğru olanı yapmışsın.Bir arkadaşımın anneannesine aşık olan bir cin vardı ve kadın hiçbir şey yapmadan hayatına bunla devam ettiğinden o cin tüm ailesini etkilemişti yani benim arkadaşımın kardeşine bile musallat olmuşlardı.Yani diyeceğim şu tüm aileni etkileyebilecek bi şey bu.Çocuklarını,torunlarını bile..O yüzden kurtularak en iyisini yapmışsın.

ibis73

Kayıtlı Üye
o varlik gercekten asik olabilir ama sizi oyuncak gibi kullanir ayrica gercek hayata evlenmemiz icin size ve evleneceginiz kisiye her türlü oyunu oynar .evlendiginizi farzedelim eger o varlik sizden alinmazsa evinizde huzr olmaz bosanmamniza neden olurlar

striker

Kayıtlı Üye
denemeden öğrenemezssiniz, aşık oldu diyorsunuzda, seni seviyorum demiş,
bu sözcük aşkı ifade edermi,
ben yolda gördüğüm kediyide severken aynı sözcüğü kullanıyorum. bir çiçeği severkende...
yada ilkokul öğretmenimi andığım zaman :)
seni seviyorum sözü çok şey ifade eder.
siz bu sözle hemen evliliğe kadar konuyu aklınızda götürmüşssünüz.
belli kalıplara sıkışmak iyi değildir.
birde böyle şeylerde hislerinle hareket et. burada sizce iyimi yaptım kötümü demenin anlamı yok.
insanlar türlü türlüdür. kimisi karpuzu çok sever, kimisi elmayı.
kimisi et yemeğinden nefret eder , diğerleri bayılır :)
şimdi bu karar mercii kimin doğrusuna göre olacak.
kendinize ve samimiyetinize güveniyorsanız, yürüdüğünüz yolda kararlarınızı yalnışta olsa siz alın.
sonuçta doğruyu nasıl olsa öğreneceksiniz.
saygılarımla...

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Arkadaşlar bunu cidden soruyorum, kaç haftadır takip ediyorum ve her gün yıllar öncesinden açılmış bir konuyu hortlatıyorsunuz. Soran kişi zaten alacağı cevabı almıştır hâlâ tartışmaya devam etmek niye?

DHspast

Kayıtlı Üye
İş
Garip olan her ÅŸey.
töbe töbe bismillah (bir satanistin imana gelmesi)
arkadaşım tabi doğruyu yapmışsın. Hani bide kız şeklinde falan. Bana olsa aynı şey sanrıım Pentegram çizer içine girerdim. Yani din farkı :) Şimdi pentegram fikri mantıksız geldi bak :DD

UNShippunden

Kayıtlı Üye
Kardeşim İnsan türü yaratılmışların en üstünüdür bunu unutma Allah'a sığın sen onlardan korkma bırak şeytan ve orduları senden korksun içini herzaman ferah tut Allah herşeyi bilendir gözetendir herzaman insanın en üstün olduğunu düşün bolbol dua et ve Allah'a sığın bunlar sana yeter...

SAYGILARIMLA.

hasan06

Kayıtlı Üye
dostum söyleyerek en doğrusunu yapmışsın sana ilmin bilinmeyen kısmını anlatmayacağım ama çok iyi yapmışsın

çilekeş

Kayıtlı Üye
aslında içinizde merak ve ukte kalmış bende aynı şeyi yaşadım aynı duyguları bende yaşıyorum

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
İyi mi yaptım kötü mü yaptım diye düşünmüşsün ya, bir de şöyle düşün; bu devirde insan insanla uğraşamıyor. Kıskançlıktan adam karısını bıçaklıyor, olağan üstü güçleri olmadığı halde insanlarla olan ilişkilerimizden ne kadar etkilenip yıpranıyoruz. Bir de doğa üstü bir varlıkla ilişkin olduğunu düşünsene bir de başka bir insana aşık olduğunu düşün kıskançlıktan tavana görünmeyen iplerle asar tövbe yarabbim şakası bile kötü :D

reidikonto

Kayıtlı Üye
Madem Bu konu açılmış bende yazayım bir kaç şey... :) Bizim bi tanıdıgımız evlenmişti dişi bir cinle.. Tabi sonradan anlattı bize... Çocuk ruh halini anlatamıcak kadar berbat bir hali vardı... Sanki ruhum bende degil hissetmiyorum diyordu... Daha sonra dedigine göre bu cine demişki bir daha gelme seni görmek istemiyorum.. Baya tartışmışlar.. Sonra bir gece su içmeye kalkıyo bizim tanıdık.. Bu cinde çocugun yakasından tutup duvardan duvara vurmaya başlıyor... Sen beni bırakamassın diye... Ailesi uyanıyor felan hocaya götürüyorlar. Hoca bişiler yakmış çizmiş felan güya öldürmüş... Şuan iyi yeniden dogdum gibi hissediyorum diyo.. Onlarla evlenmek akıl karı degil... Allah muhafaza... :)

DHspast

Kayıtlı Üye
İş
Garip olan her ÅŸey.
bi yazılanları okuyorumda.. İçim ürperdi :D Hele şu duvardan duvarayı.(normal kadınlarda yapabilir yani) :DDDDDDD

birhayalkur

Kayıtlı Üye
İş
Tumblr.
Cinin aşık olması diye bir şey yoktur insanlar cinlerden üstün varlıklardır zaten bunu unutmaz ve korkmazsa insan böyle olaylarında başına geleceğine de sanmam

reidikonto

Kayıtlı Üye
Cinin aşık olması diye bir şey yoktur insanlar cinlerden üstün varlıklardır zaten bunu unutmaz ve korkmazsa insan böyle olaylarında başına geleceğine de sanmam

Sözlerinize elbette katılıyorum. Insanlar o varlıklardan üstün yaratılmışlardır.. Ama aşık olma olayı doğrudur... Yinede size katılarak öyle bir ihtimalin olmadıgını varsayıyorum... Beynim böyle idrak etsin...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Konuya yeterince yorum getirilmiş ve konuyu açan üyemiz de uzun süredir yorum yazmadığından dolayı konu kapatılmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...