Her Derde Deva Aragonit Taşının Kutsanması, Uyandırılması ve Uyumlanması

SEVGİM.

Kayıtlı Üye
taşın kıymetli bir taş olduğu malüm pahalımı merak ettim hemen almayı düşünüyorum.

SEVGİM.

Kayıtlı Üye
şimdi araştırıyorum sanırım bulabilirim ama uyumlama konusunda başarılı olurmuyum bunu bilemiyorum.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Burcunuza göre değil, sayın Bendekiben'in de dediği gibi ihtiyacınıza göre taş seçmeniz en doğrusudur. Örneğin hastaysanız, hasta olan organınızın bulunduğu bölge hangi çakraya aitse o çakra renginde taş seçilmeli. Hatta kıyafetlerimizde veya aksesuarlarımızda da da taşın yanı sıra fular, şal gibi o renkler tedaviye destek amaçlı kullanılmalıdır. Bence her çakraya ait taş edinmelisiniz, ufak olanları, takı şeklinde olmayanları pahalı değil, teker tekerde alabilirsiniz. Çakra dengelemek için de kullanabilirsiniz.
Taşları önce temizleyip- arındırmalısınız, sonra enerji yüklemeli, uyumlamalı ve programlamalısınız.
Enerji yüklenmesi, uyumlanması ve programlanması ile ilgili önerilerim olacak, arındırmayı yazmıyorum zaten sitede bilgileri var.

Enerji Yüklemek İçin;
Reiki ile enerji yükleyebileceğiniz gibi ayrıca Reikiye uyumlu değilseniz basit bir yöntemle, niyetinizle de yapabilirsiniz. '' bu taşa sevgi enerjimi gönderiyorum ve enerjisinin artmasına niyet ediyorum'' şeklinde.

Uyumlamak İçin;
Taşın enerjisini kendi enerjinize uyumlamak, rezone etmek için özellikle ilk alındığında ;

- Taşınızı elinize alın ve kalbinizden 2-3 dk. sevgi enerjisi yollayın- taşı sevdiğinizi hissetmeniz yeterlidir.
- Daha sonra taşı ağzınıza yaklaştırın ve 3 kere '' bu taşın enerjisini kendi enerjimle uyumlu hale getiriyorum ve taşımın enerjisine rezone olmaya niyet ediyorum'' deyin.
- Kalp çakranıza yaklaştırın ve sakince 1-2 dk bekleyin. Taşınız artık hazırdır.
Taşların doğal enerjisinin ne olduğunu biliyorsanız ve o amaçla kullanacaksanız ayrıca programlamanıza gerek yoktur. Kristal kuvarslar en iyi programlanabilen taşlardır. Ancak taşların 7-10 günde bir temizlenmesi gerekir, eğer programladıysanız temizledikten sonra tekrar programlamanız gerekir. Temizlemezseniz yararı yerine zararı olur.

Taşlarınızı programlamak için;
Arındırma işleminden sonra nötr hale gelen taşlar artık kişinin niyetine göre yeniden programlanabilir. Taşlar farklı niyetlerle kodlanarak kullanılabilirler. Örneğin şifaya destek olması, koruma sağlaması, bulunduğu ortamı arındırması, rahat uyumak ya da vizyon almak gibi birçok amaç için programlanabilirler.

Taşlar yapılan programa göre ya kendiliğinden harekete geçerek sürekli enerji yayarlar. Ya da elinize aldığınızda niyetiniz doğrultusunda ihtiyaç duyulduğu anda enerji yaymaya başlarlar.

Programlama İşlemi;

Temizlemek için elinize aldığınız taşa temizleme işleminden sonra bir süre daha kalp çakranızdan sevgi enerjinizi akıtmaya devam edin.
Taşı hangi amaç için programlamak istiyorsanız bunu bir olumlama cümlesi ile niyet olarak söyleyin. Örnekler;
- Bütünün hayrına olmak üzere bir sonraki kullanışımda fizik bedenim dahil tüm enerji bedenlerimin enerjisini dengeliyorsun ve koruma alanı oluşturuyorsun seni sevgimle kodladım.
- Bütünün hayrına olmak üzere bir sonraki kullanışımda vizyon almak için seni sevgimle kodladım.
- Bütünün hayrına olmak üzere tüm elektronik cihazlardan yayılan radyasyondan bulunduğun ortamı arındırıyorsun ve koruma alanı oluşturuyorsun seni sevgimle kodladım.
- Bütünün hayrına olmak üzere bir sonraki kullanışımda kendimi en doğru kelimelerle özgürce cesaretle ve sevgiyle ifade ediyorum ve anlaşılıyorum seni sevgimle kodladım.
İstediğiniz niyette program yapabilirsiniz, ancak taşların kendi özelliklerini de göz ardı etmeyin. Zaten taş seçimini yaparken ihtiyacınıza hizmet edecek taşı seçmeniz en iyisidir.

Bu arada taşınıza kimsenin dokunmasına izin vermeyin. Aksi taktirde tekrar temizleyip, enerji yüklemeniz , uyumlamanız ve programlamanız gerekir.

saltanart

Banlı Kullanıcı
Aragonit taşını ben de birkaç ay önce edindim.adıma uyumlanarak gönderildi.Biliyorsunuz bu işin uzmanı Sevgi Ersoy'dur.Taşı ondan aldım.İnanılmaz bir taş.Verdiğim komutları aynen yapıyor.sağa dönerken dur,sola dön diyorum önce duruyor ve sola dönmeye başlıyor.arkadaşım gibi oldu.Fakat bazı olumsuz durumlar da oldu.Örneğin taş kırılmaya başladı.Mail atarak bunun nedenini sordum.Kalp kırıklıkları,çekilen acılar yüzünden taş etkileniyor dediler.ben de taşımı şarja bıraktım ve onun bu durumuna üzüldüğüm için bir süredir takmıyorum.Sol dizimde ağrı var ve taşı üzerine getirince dönüyor.elimle dönmemesi için çok gayret sarfettim ama sorduğum sorulara bile cevap vermeye başladı.beni seviyor musun,seviyorsan sağa dön dediğimde gerçekten dönüyor.hayatımdaki bazı kararları alırken de onun düşüncesine başvuruyorum.Anlattıklarım tamamen doğrudur.çok garip değil mi? Ben de hala inanamıyorum

AJA

Elit Üye
Aragonit taşını ben de birkaç ay önce edindim.adıma uyumlanarak gönderildi.Biliyorsunuz bu işin uzmanı Sevgi Ersoy'dur.Taşı ondan aldım.İnanılmaz bir taş.Verdiğim komutları aynen yapıyor.sağa dönerken dur,sola dön diyorum önce duruyor ve sola dönmeye başlıyor.arkadaşım gibi oldu.Fakat bazı olumsuz durumlar da oldu.Örneğin taş kırılmaya başladı.Mail atarak bunun nedenini sordum.Kalp kırıklıkları,çekilen acılar yüzünden taş etkileniyor dediler.ben de taşımı şarja bıraktım ve onun bu durumuna üzüldüğüm için bir süredir takmıyorum.Sol dizimde ağrı var ve taşı üzerine getirince dönüyor.elimle dönmemesi için çok gayret sarfettim ama sorduğum sorulara bile cevap vermeye başladı.beni seviyor musun,seviyorsan sağa dön dediğimde gerçekten dönüyor.hayatımdaki bazı kararları alırken de onun düşüncesine başvuruyorum.Anlattıklarım tamamen doğrudur.çok garip değil mi? Ben de hala inanamıyorum
Buna sarkaç yöntemi ile soru cevap diyoruz.Bu yöntem çakralarda,hastalıkların tespit edilmesinde ,hazinelerin aranmasında kullanılıyor.Medyumlarda kullanır bunu.Fakat burda ince ve hassas bir durum var karıştırmamanız gereken.Birincisi sorulara cevap veren sizin yüksek benliğiniz de olabilir,rehber varlığınız da bir parazitte :)
Bu konuda yeterince başım ağrıdı.Tavsiyem bu soru cevabı taşınızla değil, benzeri bir şeyle deneyin eğer aynı sonuçları alıyorsanız dikkat edin derim çünki onun rehber varlığınız mı bir parazitmi olduğunu anlamak çok zor olabilir sizin için..Eğer enerjinin titreşimini çok güçlü hissediyorsanız ve bunun yanında sıkıntılı ruh halleri ne olduğunu anlamanız zor olmaz.
Sevgiler,iyi forumlar :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Benimde cok güzel bir deneyimim oldu.Bir dergide okumustum ve denedim,Benim sirtimda bir kac tane cok rahatsiz edici sivile benzer bir seyler vardi,Aragonit tasini 1 gün beklettigim su ile durlandim, bir kac defa yaptim,Simdi o sigiller kayboldu.Simdi cok rahatim.Paylasim icin tesekkürler:nopity:

@nemon

Kayıtlı Üye
Elimde taşım vardı onu burada yazılanlara göre arındırıp programladım.Yapmaya çalıştım diyeyim çünki ilk defa yapıyorum.Bittikten sonra bileklik olarak kullanmak istedim.Bilekliği taktıktan bir süre sonra baş ağrısı elim ve kolumda karıncalanma birde boğazımda da ayı karıncalanma oldu.Bunlar normalmidir?Yoksa ben mi fazla kaptırdım kendimi :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Tesadüf eseri evde bir aragonit taşı buldum.Hemen kullanmaya başlayacağım.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Merhaba flood yapıyorum ama sormak istediklerim var.Taşı arındırdım, enerji yükledim, kendime uyumladım ve şifaya destek olması ve beni dengelemesi için programladım.Şimdi bu taş sadece bu program üzerinden mi yayın yapıcak yoksa kendi özelliklerini de göstericek mi?
Ayrıca vücüdumun çok alakasız yerlerinde bazı ağrılar peydah olmaya başladı.Tıpkı şifa çalışmasında bazı yerlerimiz ağırıyor ya onun gibi.Bu çalıştığını mı gösterir? Zaten ilk başta temizlemeden takmak gibi bir hataya düştüm.Göğsümün sağ tarafı bir süre kötü ağrıdı.Ama bu taşı sevemedim :/