Peri Daveti

01anavarza

Banlı Kullanıcı
bence o çağırdınız varlıklar peri falan değil büyük ihtimalle cinler olacaktır ve bu cinler genellikle amacı insanoğluna zarar vermek olan kafir cinlerdir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bence o çağırdınız varlıklar peri falan değil büyük ihtimalle cinler olacaktır ve bu cinler genellikle amacı insanoğluna zarar vermek olan kafir cinlerdir

Syn.Mefetseger gerekli cevabı verdiği halde peri-cin karşılaştırmasına devam ediyorsunuz.Nereden biliyorsunuz cin geleceğini desek bir şey diyemezsiniz.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Syn.Mefetseger gerekli cevabı verdiği halde peri-cin karşılaştırmasına devam ediyorsunuz.Nereden biliyorsunuz cin geleceğini desek bir şey diyemezsiniz.

farkettiyseniz büyük ihtimalle dedim.Çünkü bu konuda bir çok kişiden dinlediğim şeyler var ve gelen büyük ihtimalle cinler oluyor çünkü bu davete en çok icabet eden onlar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
farkettiyseniz büyük ihtimalle dedim.Çünkü bu konuda bir çok kişiden dinlediğim şeyler var ve gelen büyük ihtimalle cinler oluyor çünkü bu davete en çok icabet eden onlar

Benim dediğimi okumadınız galiba benim demek istediğim Syn.Mefetseger cin-peri karşılaştırması yapmayın dediği halde devam ediyorsunuz.
Her davet birbirinden farklıdır unutmayın. :)

sanatorium

Kayıtlı Üye
Hadi melek daveti dersin anlarımda peri diye birşey var olabilir mi?

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Ben bu daveti kolay buldum,hemen yapacağım.Ancak sorularım var,bilen arkadaşlar yardımcı olsunlar inşallah:

1)Bu davet güvenilir midir?Hangi kitaptan alınmadır ve o kitabın yazarı güvenilir biri midir?Bu davetin alındığı kaynak ve kaynağın sahibi güvenilir bir alim midir?

2)Ve en önemlisi,bu davet gerçekten peri daveti midir?Bu daveti yapınca kesin olarak peri mi gelir?Bu daveti yapınca cin gelir mi yoksa gerçekten kesin olarak peri daveti midir?Bu davet sahih midir?Yani bu daveti aynen uygulayıp gerçekten peri ile görüşebilmiş olanlar var mıdır?Kesin olarak gelen peri midir?Bu daveti uygularsam gelen cin olup hayatımı mahvetmez,değil mi?

3)Alındığı kaynakta davet eksik midir yoksa aynen bu şekilde midir?Bu şekilde uygularsakj sorunsuz bir şekilde perilerle görüşebilir miyiz?

4)Periler cinler gibi zarar verir mi?

Bu sorular kafamı kurcalıyor.Bunlara yanıt bulmama vesile olursanız mutlu olurum.Bilgili arkadaşlarımdan yardım bekliyorum.Teşekkürler.

Summer

Banlı Kullanıcı
Kım uyduyor bunları yapılan bır davetı baska bırı yapamaz dıye. Mılletı yanlıs yonlendırmeyın

codzombi

Kayıtlı Üye
Ben bu daveti kolay buldum,hemen yapacağım.Ancak sorularım var,bilen arkadaşlar yardımcı olsunlar inşallah:

1)Bu davet güvenilir midir?Hangi kitaptan alınmadır ve o kitabın yazarı güvenilir biri midir?Bu davetin alındığı kaynak ve kaynağın sahibi güvenilir bir alim midir?

2)Ve en önemlisi,bu davet gerçekten peri daveti midir?Bu daveti yapınca kesin olarak peri mi gelir?Bu daveti yapınca cin gelir mi yoksa gerçekten kesin olarak peri daveti midir?Bu davet sahih midir?Yani bu daveti aynen uygulayıp gerçekten peri ile görüşebilmiş olanlar var mıdır?Kesin olarak gelen peri midir?Bu daveti uygularsam gelen cin olup hayatımı mahvetmez,değil mi?

3)Alındığı kaynakta davet eksik midir yoksa aynen bu şekilde midir?Bu şekilde uygularsakj sorunsuz bir şekilde perilerle görüşebilir miyiz?

4)Periler cinler gibi zarar verir mi?

Bu sorular kafamı kurcalıyor.Bunlara yanıt bulmama vesile olursanız mutlu olurum.Bilgili arkadaşlarımdan yardım bekliyorum.Teşekkürler.

Davetin tam olduğunu düşünmüyorum , havas kitaplarının çoğunda uygulamalar eksik veriliyor. O yüzden eksik bilgiyle yapmaya kalkışmayın . Sadece ortamdaki parazit varlıkları rahatsız edersiniz ve size rahatsızlık verebilirler. Bu kadar kolay davetle periyle görüşebilen var mı olduğunu sanmıyorum , sanan varsa da parazit varlık kekliyordur . Davet eksik olduğundan görüşme maalesef yapılamaz. Varlık sonuçta , her türlü şey olabilir. Ben davet falan yapmadım ama kaynaklardan edindiğim bilgiler bunlar...

"Eksik bilginin en tehlikeli olduğu yer okültizmdir. İsteğe ve meditasyona güvenen ve yalnızca sezgilerinin rehberliğine sahip yalnız bir işçinin ilerleyişi ne kadar yavaş olabilecek olsa da, kör bir liderin arkasındaki kör takipçininkinden çok daha iyi bir korunma olacaktır. D. Fortune" Dion Fortune kendisi ünlü bir majisyen olup bu sözünü dikkate almanızı tavsiye ederim..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kım uyduyor bunları yapılan bır davetı baska bırı yapamaz dıye. Mılletı yanlıs yonlendırmeyın

Bu işin ehli olanları ve yıllarını bu işe adamış olan kişiler söylüyor(Sizin tabirinizle de uyduruyor). Ve doğru olan bir şeyi söylüyorlar. Davetler kişiye kanal yoluyla iner herkesin daveti farklıdır. Bir başkasının daveti sende başarılı olamaz. O davet o kişiye enerjisine,genetik yapısına vb.özelliklerine göre verilmiştir. Başka bir kişinin enerjisine felan göre değil.O yüzden her kişinin daveti kendisinedir.

Lütfen siz araştırmadan,öğrenmeden yazı yazıp diğer üyelerin aklını karıştırmayın.

codzombi

Kayıtlı Üye
Bu işin ehli olanları ve yıllarını bu işe adamış olan kişiler söylüyor(Sizin tabirinizle de uyduruyor). Ve doğru olan bir şeyi söylüyorlar. Davetler kişiye kanal yoluyla iner herkesin daveti farklıdır. Bir başkasının daveti sende başarılı olamaz. O davet o kişiye enerjisine,genetik yapısına vb.özelliklerine göre verilmiştir. Başka bir kişinin enerjisine felan göre değil.O yüzden her kişinin daveti kendisinedir.

Lütfen siz araştırmadan,öğrenmeden yazı yazıp diğer üyelerin aklını karıştırmayın.

Hangi ekole göre yorum yapılıyor ? Bir demon, melek evokasyonu formülü usulu var , goetia davetlinin uslu var bunlar yapıldıktan sonra neden davet başarılı olmasın ki . Havass ekolüne göre konuşuyorsak belki de olabilir. İlk kez davet için zaten hazırdan davet gerekiyor . Örneğin hüddam davetleri bunlar bilinen şeyler, formülü belli, şuana kadar okuduğum tüm kitaplarda eksik veriliyor, tam veren bir kitap bulamadım maalesef ya da varsa da ben dikkat etmedim,rastlamadım . Onun dışında ilk kez syn.origanumdan kişiye göre davet mantığını duydum. Bilgi açısından gerek tecrübeler ile tabiki de syn.origanum konuya hakim. Kendimi bu yolun çırağı olarak bile görmüyorum her neyse , işin aslını tabi ben bilecek değilim, fikrimi söyledim.

striker

Kayıtlı Üye
Çarşamba ya girerken gece bu duayı kaydettim. benim sesimle yavas yavas sessiz odamda dua okunmaya başladı. sehpaya su dolu kaseyi koydum ve bilgisayarda takılmaya başladım. binkere oldumu bilmiyorum uykum gelince kaseye odaklandım baktım durdum. birşey görüp bu forumda paylaşmak isteğimden dolayı sabırla bakmaya devam ettim. fakat hiçbirşey göremiyordum. acaba birşeyler olurmu dedim ama olmadı.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Hangi ekole göre yorum yapılıyor ? Bir demon, melek evokasyonu formülü usulu var , goetia davetlinin uslu var bunlar yapıldıktan sonra neden davet başarılı olmasın ki . Havass ekolüne göre konuşuyorsak belki de olabilir. İlk kez davet için zaten hazırdan davet gerekiyor . Örneğin hüddam davetleri bunlar bilinen şeyler, formülü belli, şuana kadar okuduğum tüm kitaplarda eksik veriliyor, tam veren bir kitap bulamadım maalesef ya da varsa da ben dikkat etmedim,rastlamadım . Onun dışında ilk kez syn.origanumdan kişiye göre davet mantığını duydum. Bilgi açısından gerek tecrübeler ile tabiki de syn.origanum konuya hakim. Kendimi bu yolun çırağı olarak bile görmüyorum her neyse , işin aslını tabi ben bilecek değilim, fikrimi söyledim.

Bende Syn.Origanium'un söylediklerini söyledim. Evet kendisi bu konuya hakim. :) Benim yazdıklarım benim sözlerim değil.Syn.Origanium'un sözleri. :)
İşte bir kişiye davet verilirken o kişinin genetik yapısı,ekolü,yapma amacı gibi özellikler has alınır. Yani davet kişinin ekolüne göre iner. :)

Summer

Banlı Kullanıcı
Sorun su ki Osmanlıca ve arapça kitaplar okuyorum hepsinde kisiye ozel uygulamalar var sizin deyımlerınızle.. Ve hepsinden sonuc alıyorum genellikle. Madem konuya hakım degilsiniz baskalarının agazından yorum yapmanıza gerek yok yaptıgınız farklı bırseye gırıyor.. Madem admin arkadasın sozlerı kendılerı belırtır bunları tartısırız.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Sorun su ki Osmanlıca ve arapça kitaplar okuyorum hepsinde kisiye ozel uygulamalar var sizin deyımlerınızle.. Ve hepsinden sonuc alıyorum genellikle. Madem konuya hakım degilsiniz baskalarının agazından yorum yapmanıza gerek yok yaptıgınız farklı bırseye gırıyor.. Madem admin arkadasın sozlerı kendılerı belırtır bunları tartısırız.

Emin olun bu konularda sizden daha bilgiliyim.Amacım kibirlenmek değil ama sadece kitap okumakla uygulama yapmakla öğrenilmez unutmayın.Benim söylediğim normal bir şey yanlış söylenen bir şeyi düzeltmek. Benden daha bilgili kişilerin,işin ehlilerin söyledikleriyle ve kendi bildiklerimle. :)

Size tavsiyem daha çok okuyun ve öğrenin.Ve o yaptığınız uygulamarı da uygulamadan önce bir araştırın.

Sevgiyle Kalın. :)

karabay

Kayıtlı Üye
selamlar herkese arkadaşlar yukarıdaki konuyu okurken davetlerin herkese özel olduğundan bahsediliyor.Bu görüş kesinlikle yanlıştır diyebilirim.Sadece yapan kişinin enerjisi ve olaya inancı .doğru okuması önenlidir. Çünkü ben tarif üzerine bir davette bulundum .Daha verilen sayıyı bile bulmadan alt ve üst kattan sesler gelmeye başladı.korkmadan devam ettim Tam bitirdim kalktım bu kez de evimin giriş kapısının açılıp içriye bir kişinin girdiğini fakettim tabii bu kez korktum biraz yine de odamdan çıkıp hole baktım kimse yok sonradan düşündüm bu ses dışarı çıkarken de oluyor.Yani ya içeri biri girdi ya da önceden sessizce girdi ve okuma bitince de kapıyı kapatıp çıktı. evet aynen böyle... yani davete icabet oldu.bakalım şimdi dileklerim olmuştu gerçekleşirlerse buradan paylaşırım kalın sağlıcakla.

veli219

Kayıtlı Üye
peri cin degilmi? ben erkek cini yani cinin atasini can , kadinini peri diye biliyorum acaba yanlismi biliyorum cübbeli ahmet hoca öyle demisti bi yerde görmüstüm

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Deneyen varmı işe yarıyorsa denicem peri daveti yapmak istiyorum gerçekten ama cinlerin gelme durumu olmaz dimi :D

parazula

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar şahsi fikrim bence o peri değildir yani arkdalar yanlış anlaşılma olmasın ama ban kalırsa o direkt bir cinle bağlantı kapısı gibi birşeydir bece bu tip olaylara bulaşmamak en iyisidir...

karabay

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar değişik kaynaklara göre cinnin dişisine peri deniyor. şu anda ben de de bir tane var bu kendiliğinden gelmiş. dişi olduğunu söylüyor.musevi imiş veeeee.beni sevdiğini söylüyor.bense şimdilik ihtiyatlı davranıyorum yani yüz vermiyorum.sorularıma sadece yazdırarak cevap veriyor.müslüman olmazsan seninle arkadaş olmam diyorum olurum diyor.bakalım zaman ne gösterecek...Ha birde söylediklerinin doğruluğunu test edeceğim.ondan sonra karar vereceğim.Yazıma ara verip şimdi sordum adını yazssm kızar mıssın diye kızarım deyince vazgeçtim.