Başkasının Rüyasını Kontrol Etmek

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Teoriden konuşuyorum.Dediklerimi araştırırsan bulabilirsin örneğin rüyasında yüksek bir yerden düşer O an o his o kadar gerçek gelirki (Eminim çok gerçekçi rüyalar görmüşsündür.) Kalbi bir anlık heyecana dayanamaz.Bu çok olmuştur.
Bunuda şu yüzden yazdım insanın bilgilerine bakmak falan buzdağının ancak görünen yüzü olur.

''Metabolizmanız bozulup hasta olabilirsiniz, bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir veya gerçek deneyimler çok sık olursa nefessiz kalarak veya rüyadaki düşme sonucu heyecanla kalbiniz durabilir bunlar ölüme yol açabilir. Şimdiye kadar rüya görürken kalp krizi geçiren kişi sayısı oldukça fazla lucid yüzünden ölen kişi sayısı 600 kişi. Psikolojik tedavi görenlerin sayısı lucid gören kayıtlı insan sayısının %26 sı) ''

Buyur linkide var.
http://www.simgesel.com/node/lucid_ruya_nedir

Konuyu ilk okudugumda benimde tepkim MIHRE arkadasimizin gösterdigi tepki gibi oldu.Bu ikinci aciklaman daha aciklayici olmus.Umarim sorularina en kisa zamanda cevap bulursunuz,cünkü bende rüyalarimda ordan burdan cok düsüyorum.Geceleri kanter icinde uyandigimda cok olmustur.

Bu konuyu takip edecegim,basarilar diliyorum.:nopity:

albeda

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Sayın arzuhal eğer yaş aralığınız 14-22 arasındaysa bu şekilde rüyalar görmeniz gayet normal. Işıkla kalın...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Yas ile rüya görmenin ne alakasi var??:biggrinjester:degerli arkadasim. Anladigim kadarii ile siz bu konuda gayet bilgilisiniz, Bu yas meselesinide aciklayinda,konuyu acan arkadasimizda faydalansin.:biggrinjester:

albeda

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Ergenlik döneminde gençlerin en sık gördüğü rüyalardan biri de kendini düşerken görmektir. Yaşınızı bilmediğim için öyle bir cevap yazdım.

canmert196

Kayıtlı Üye
Ruyayi gosteren nedir bilinc altidir.bilinc alti nedir herseyi kalden butun bilgilerin bulundugu yerdir.size gosterirken bazi seylerden esinlenir ve yaraticilikla birlestirir.ve size izlemeniz icin sunar.dusme olayi astral bedenle belki ilgisi olabilir astral bedeni. Donus vs gibi seylerle ama bu hissi unutmayin dusme hissini ilerde eger calismalariniz varsa lazim olur

Laterina

Kayıtlı Üye
Böyle bir şey gerçekten varsa yıllardır rüyama giren adama rahatlıkla insan diyebilirim. Sanırım daha çok 'Denemeden bilinemez.' durumlarından biri.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Cevabımı veriyorum.
- Yok böyle bir şey.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Ya lütfen konulara yanıt vermeden önce bir bakın. Konu 2012’de açılmış hadi diyelim adam hala aktif, adamın son forum görülmesi 2013. Lütfen biraz dikkat.
Nolmuş yani, sadece konuyu açan mı cevabımı görüyor? O zaman film ve dizi izle konusunada yorum yapılmaması lazım senin kafana göre. Dikkat diyor birde, sanki eski konu olduğunu biz görmüyoruz. Tek akıllı sensin.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Başkasının rüyası kontrol edilebilir ama varlık yardımı gerekir, majide belli bir bilgi birikimine-deneyime sahip kişiler bunu varlıksız da yapabilir tahminim.

teddy

Kayıtlı Üye
Eğer dediğiniz gibiyse bı insanın rüyasına girip bilincalti kayıtlarını degistiriliyorsa bunu yapabilmeyi coooook isterdim ne güzel olurdu ?

lesco

Kayıtlı Üye
karşındaki izin vermediği sürece mümkün değil ne yazıkki.