dişi bir cin bana aşık oldu ne yapmalıyım müslüman oldugunu söylüyor??????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
evet böyle bir durum söz konusu bana varlıgını hissetirmeden benimle beraber yaşamış hatta bazı yerlerde bana akıl verende oydu öyle hissediyorum bana öyle aşık ki ne dersem kabul ediyor yalnız beni yanından ayırma diyor yanımda kalıcagını söyledigimde ise çocuklar gibi sevindi öyle güzel tatlı biriydiki insan şeklinde göründü bana ve yanaklarında gamzeler vardı ve beni çok kıskandıgını söylüyordu o yüzden kızlarla konuşdugumda kıskanıp kızlarla aramı bozuyordu tabi ben bunu fark etmiyordum taki olayı fark edip olanları anlayınca daha fazla gizlenmeden itiraf etti, neden bana böyle birşey oldugunu söylemedin yada hissetirmedin diyince seni kaybetmekden korktum gelip karşına çıkarsam benide sana zarar verebilecegimi düşnüp benden kaçmandan korkdum" diyerek açıkladı şu an hala varlıgını hissediyorum ve yanımda oturdugunu biliyorum bana zarar vermeyecigini söylüyor inanmıyorsan sor bilenlere diyor ugruna ölürüm diyor bu arada yanımda kalması için müslüman olmasını istedim ve kabul etti :sizce dedigi gibi dogrumu söylüyor bana samimi geldi söyledikleri yaptıkları bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim???????? :)

spronue

Kayıtlı Üye
aşık olan cin gördüm de çok gülünesi bi konu gerçeklik kavramı yok bence allah yardımcın olsun sadece =)

reidikonto

Kayıtlı Üye
Pek inandirici bir yazı olmamış. Kusura bakma ben ögle hissettim. Ve aşık olan bir cin açıklama yapmaz.. Karşı cinsi tam olarak kendine baglamadan karşına çıkıp ben aşık oldum demez. Ki bunu söylemişse seni çoktan ele geçirmiş demektir.. Ki allah Yar ve yardımcın olsun...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Size aşık bir varlık var. Üstelik size görünebiliyor.
Görüntüsü güzel, huyu güzel.

Sadece müslüman olması kısmı biraz hatalı olmuş.
İlerde aranızda bir yakınlaşma olursa boşyere günaha girmiş olacak.

Madem dine ve emirlerine bağlısınız, o halde evlenirsiniz.
Hatta cinlerden birkaç tane kadınla daha evlebilirsiniz.
İlerde bir insan kadınla da evlenmek isterseniz, onla da evlenirsiniz.
Bunun dinen hiçbir sakıncası yok.
Cinlerle evli hoca alimler olduğuna göre buna izin var demek ki.

Bazı insanların arayıp da bulamadığı bir durum size nasip olmuş.
Aslında çoğu insan başına bu durum gelse buna hayır demez ki.

Aşk nasıl olursa olsun, büyük bir şans.
Bence bu durumun keyfine bakın.

Çok fazla düşünmeye gerek de yok.
Sonuçta bir insanla aşk yaşarken ne kadar düşünülür ki.

Hem koruma adına da faydalı olacaktır size.
Hüddam niyetine çoğu işte de hayatınızı kolaylaştırır.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Müslüman bir cin,anca ona zarar verdiğinde sana musallat olur.Bence cinlerin her dediğine inanma.Şehadet getirmekle veya ben müslüman oldum demekle müslüman olunmaz.Çok oyun oynarlar,sen kendini iyi bir yolda zannedersin,alttan alttan işi hallederler.

Hiciste

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Okumaya bile deymez, direk dalga geçtiğini açıklasan daha inandırıcı olurdu?

reidikonto

Kayıtlı Üye
Yazılan yazılara inanamıyorum.. Sizlerne söylediginizin farkındamısınız... Aşık olan bir cinle evlilik yaptıgınız taktirde, bir insanla evlenseniz bile o insandan asla ama asla haz alamazsınız... Neyse herkez bildigi gibi hareket etsin de yaşayıp görün anlatmaklada olmuyor...

Saprohil

Kayıtlı Üye
Dişi cin musallatında,ilk 4-5 ay rüyalar görürsün.Sonraları o seni yönlendirir.5 ay geçtikten sonra,kabusların sıklığı artar.Gölge geçti gibi görürsün ve geçer de.2-3 ay böyle gider.Sen işin tam ciddiyetini kavramamış durumda olduğun için,hayatına devam edersin.Sonraları,seninle irtibata geçmek için rüyalarında konuşur,seni ıssız odalara yerlere çeker.Birkaç ay,bu ıssızlıkla geçer gider.Sonraları,seninle iletişime geçmeye çalışır ve geçer de.Sonraları,hayatının akışı değişir.Eğer bunu yaşasaydın,burada rahatlıkla yazamazdın.O periye,sevgi yerine lanet okurdun.Müslüman dişi cin,Hristiyan,pagan,Yahudi.Hiç bir farkı yok.Eğer sana,musallat olduysa ki Müslümanda olsa niyeti bozuksa,uzak durman gerekiyor.Geceleri uyuyamazsın.Ve günden güne erirsin.Gözlerinin altına baktığında morluklar görürsün.Ayakta uyursun.1-2 sene sonra,eğer gerçekten musallat varsa,yani kendi kendine kurmuyorsan,bu mutluluk ağır bir üzüntüye dönüşecek.Şansın yoksa,durumun ağır.Anca anlaşma yaparsın,yine iş yaparsın lakin,hassas bir zamanında tepene binerler.Eğer şanslıysan,kurtulabilirsin.

köraşık

Kayıtlı Üye
evet böyle bir durum söz konusu bana varlıgını hissetirmeden benimle beraber yaşamış hatta bazı yerlerde bana akıl verende oydu öyle hissediyorum bana öyle aşık ki ne dersem kabul ediyor yalnız beni yanından ayırma diyor yanımda kalıcagını söyledigimde ise çocuklar gibi sevindi öyle güzel tatlı biriydiki insan şeklinde göründü bana ve yanaklarında gamzeler vardı ve beni çok kıskandıgını söylüyordu o yüzden kızlarla konuşdugumda kıskanıp kızlarla aramı bozuyordu tabi ben bunu fark etmiyordum taki olayı fark edip olanları anlayınca daha fazla gizlenmeden itiraf etti, neden bana böyle birşey oldugunu söylemedin yada hissetirmedin diyince seni kaybetmekden korktum gelip karşına çıkarsam benide sana zarar verebilecegimi düşnüp benden kaçmandan korkdum" diyerek açıkladı şu an hala varlıgını hissediyorum ve yanımda oturdugunu biliyorum bana zarar vermeyecigini söylüyor inanmıyorsan sor bilenlere diyor ugruna ölürüm diyor bu arada yanımda kalması için müslüman olmasını istedim ve kabul etti :sizce dedigi gibi dogrumu söylüyor bana samimi geldi söyledikleri yaptıkları bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim???????? :)

''uğruna ölürüm''????? yoooo ben bu hikaye'ye inanmıyorum :D

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
tabiki inanmanız için birşey yapamam başıma böyle bir olay geldi paylaşmayı uygun gördügüm için yazdım eger ki dalga geçicek olsaydım emin ol çok güzel bir yalanla aklını alıcak cinsden bir hikaye uydururdum ve hepsini en ince ayrıntısına kadar yalan dolan bir ton cümle yazardım "iblislerin yaptıgı gibi tek 1 dogrunun üstüne 99 yalanı katıp sizi kandırabilirim" ama sizi kandırmakla elime birşey geçmeyeceginden benimde bu tür gereksiz dikkata ihtiyacım olmadıgından bu tür şeylerle ugraşmazdım ve kendimi yalancı çoban durumuna düşürmeyede niyetim yok bu arada benim yaşadıgım olaylara yakın çevrem bile inanmazken benim yanımda gecenin bir yarısı kahkahalar içinde geceyi yaran o sesi duyupda hala benim anlattıklarımı hatta duydukları o sesi inkar ediyorlar çünkü yaşamayan görmeyen bilemez ben bu durumlara alışdım çünkü 7/24 her türlü mahlukatıyla karşılaştım onun için göz görür hayal görmüşsün dersin kulaklarımla duydum desem yogun stresden dolayı beynin sana oyun oynamış yada duydugun sesleri sen farklı yorumlamışsın diyebilirsiniz olabilir çünkü çok karşılaşdım inanmayanlarla hatta bu olayı kanıtlamak için deneme fırsatım oldu:
bir iş yerine ugradık babamla beraber ordada köpek yavrusu vardı köpek yavrusu yanaşıyor oyun çıkartıyor herşey normal cine dedimki beni madem koruyorsun madem varsın ki ben hayal görmediysem sende güçlüysen göster dedim köpegi benden uzak tut dedim ve yaptı aramızda 2 metre var köpek havlıyor koşuyor ama yaklaşamıyor kpek saga geçiyor önüne geçip tutuyor sola gidiyor izin vermiyor en son köpek çaresiz kaldı yerde mırıldanıyorcanı yanmış gibi sonra bırakmasını istedim köpek geldi bu sefer ayagımı ısırmaya çalışıyor bana havlıyor en son benden uzak dursun gözükmesin dedim köpek kaçtı gitti bana yaklaşmıyorbırak 2 metreyi gözümle bile göremiyorum saklanıyor köpek sürekli korkmuş 1 şekilde bu durumu açıklarsanız sevinirim biliyorum bazılarınız diyodur mantıklı açıklaması vardır buna baglamayın her işi diyeceksiniz ama yorum yazma zahmetinde bulunursanız sevirim hem ben bilgi sahibi olurum hemde bilmeyenler için yararlı 1 ders ve nasihat olur tavrım sert olabilir biraz denge problemim var kalb kırdıysam af ola :D:D:D:D
saygılarımla hayırlı günler....!

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben konudaki olayın doğru olup olmadığını düşünmedim.
Böyle birşey yaşayan herkese aynı aklı verirdim.

Ama sohbet doğruluk kısmına gelmiş. Şunu vurgulamak isterim.
Musallat olaylarını yaşan insanlar farklı kişiler.
Bu kişilerin karşılaştığı varlıklar da farklı varlıklar.

Mesela bir Hoca'ya hürmetle giden bir varlık.
Bana veya başkasına karşı büyük ihtimalle saygısız tavırlar gösterir.
Aynı davranmasını bekleyebilir miyiz?
İnsanlar gibi düşünün. Her insan herkese aynı mı davranır?

O yüzden musallat olayları da hep aynı olacak diye bir kural yok.
İnsan nasıl ki değişken, onlar da değişken karakterli.

Musallat olayını @ sonsuzgüç gibi tek bir şekilde açıklayamayız.
Sonuçta bu nezle, grip gibi bir hastalık değil ki, yaşanan aynı olsun.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Senin saçmalığına yazılacak en uygun cevap benimki :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar lütfen dalga geçmeyin.Adam paylaşmış yalanda olsa gerçekte olsa bize mutluluk dilemek düşer :)Allah mesut bahtiyar etsin :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
1 aşık , 2 yanında ayırma diye yalvarıyor ve arkadaşımız ayırmayacağını söyleyince çocuklar gibi sevindi ,3 onu kıskanıp kızlarla arasını bozuyor ve bitmeyen saçmalıklara uğruna ölmeside ekleniyor.. "Siz konuyu açan kişi" buradakilerle dalgamı geçmeye çalışıyorsunuz bu ne terbiyesizliktir haddinizi bilin. Ben size böyle bir cevap yazmazdım ama zorunda bıraktınız. Cin gelmişte itiraf üzerine itiraflar etmiş birde müslüman olduğunu söylemişmiş.. Başka işinizmi yok sizin. Acilende bir psikoloğa gözükün en acilinden. Bu site 3-5 yaş arası çocukların oyun oynama yeri değil bilginize. Diğer arkadaşlarımdan bu yazıyı yazdığım için özür diliyorum.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
yani bir cin kızı bana aşık olsa bu onun hayatında yaptığı en güzel şey olurdu heralde...karşılıklı oturup ne muhabbetler ederdik yani ama nerdeee...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Dügüne bizide davet edersin herhalde yanii??:sifone:kosa kosa gelirim ben unutma sakin :party:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...