Bu şekillerin ve yazıların anlamı nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalan

Banlı Kullanıcı
Bu bir kaç yıldır taşıdığım muskam tanıdığım bir insan tarafından koruma amaçlı yapıldı.
Ama benim şüphelerim var. Bu resimlerdeki yazılanları açıklayabilir misiniz? Muskayı açıp
bu fotoğrafları çekerken çok büyük bir ağırlık oldu üstümde.
Ekli dosyayı görüntüle 2209
Ekli dosyayı görüntüle 2210

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Kağıtta yazan Er-Rafi Esma'ül Hüsna'da bulunan isimlerdendir. İyileri yücelten ,yukarı kaldıran anlamına gelir. Diğer semboller ise arap harfleri ve sayılarıdır. Anlaşılan o ki, elinizdeki muska kağıdını açtığınızda mühürü bozulmuş ve etkisini kaybetmiş olacağından üzerinizde ağırlık hissetmişsiniz.

kalan

Banlı Kullanıcı
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Nasıl yani bir musaka açılırsa bozuluyormu ? Ayrıca ben böyle bir muska yazmak istiyorum ne ile ne zaman yazacağımı söyleye bilir misiniz?

deathmacine

Banlı Kullanıcı
Başka bir siteye veya kişiye yönlendirme yapmak yasaktır. Gizli Mabet Parapsikoloji Platformu üzerinden rant sağlamaya çalışmayın. Bu kesin ve katı bir kuralımızdır.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Nasıl yani bir musaka açılırsa bozuluyormu ? Ayrıca ben böyle bir muska yazmak istiyorum ne ile ne zaman yazacağımı söyleye bilir misiniz?

Yapılan muska kapatılırken belirli bir şekilde katlanıp bir kereye mahsus mühürlenmeli ve balmumuyla kaplanmalıdır. Muskayı açtığınızda da mühür bozulacağı için muskanın da etkisi ortadan kalkar.

Kendiniz muska yapmak istediğinizi söylemişsiniz. Bunun için kişinin adı ve diğer bazı gerekli bilgilerle hesaplamalar yapılır. En küçük bir hatada dahi etkisini göstermeyeceği ve dahası zararlı etkisi olacağından bu işleri tam olarak bilmiyorsanız kendinizin yapmasını önermiyorum. Bu yüzden işinin ehli birine yaptırmanız daha uygun olacaktır. Bu konuda site sahiplerinden Urumhamatahayil veya Yule'ye başvurabilirsiniz.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Çok teşekkür ederim sağolun hepiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...