Telepati nasıl yapılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pinky

Kayıtlı Üye
Gerçek anlamda telepati yapmasını bilen var mı?Bu bizdeki enerjiyle mi alakalı yoksa bazı kurallara uyduğunda zaten olur mu?Telepati yaparak sevdiğim insanın beni aramasını sağlamak istiyorum.Bunu deneyimleyenler var mı...

delikız

Kayıtlı Üye
yapan varsa anlatsın lütfen..bende birşey farkettim birisi beni çok yoğun düşündüğünde yani benimle iletişime geçmeden önce düşündüğünde üzerime bir ağırlık çöküyor ve uykum geliyor..bilmiyorum yani öyle hissediyorum ama belki de yanılıyorumdur...

damned

Kayıtlı Üye
Sevgilimle ilk ayrılığımız sonrası yeniden biraraya geldiğimizde bana ayrı kaldığımız zaman içinde üzerinde zaman zaman değişik bir ağırlık hissettiğini ve sanki beyninin içinde dolanıyomuşum zorla içeri girmeye çalışıyorum gibi hissettiğini söylemişti...beni düşüncelerinden uzaklaştırmaya çalışıyomuş ama yapamıyomuş bir türlü...bunun nedeni benim onu aşırı yoğun düşünmem..özellikle geceleri uyumadan önce tüm benliğimle ona konsantre olmamdı..sonunda aramıştı beni:) eğer uykuya o kişiye konsantire halde dalarsanız sizi rüyasında görmeside muhtemeldir...bunuda yaşadım:) Ama şuanda karşı tarafa en ufak bir hareketlenme yok...çünkü artık onu düşünmüyorum beynimden silip attım:D:D

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Kulagimiz cinlasa,hemen her insanin düsüncesi..(aaa birisi aniyor) diyerek aklimizdan bir kactane isim geciririz,bir isimde o cinlama kesilirse,bizi o kisinin andigindan emin oluruz.Veya gözümüzde segirmeler olur,sol göz ise(dost) sag göz ise(düsmandir).Bu inanislar her toplumda var,hemen hemen hepsi ayni.Ben bu telepati yetenegine inaniyorum.az biraz bende de var.Mesela durup dururken uzun bir süre görmedigim biri aklima gelirse.o kisinin beni andigini bilirim.Benim sevdigim kisi,gecen sene bir arkadasima,hic görüsmüyoruz ama hep beynimde.beni düsünmekten vazgecmiyor bir türlü demis.Cok dogru vaz gecmeyede :nopity: hic niyetim yok valla.cünkü düsünmekten vaz gecersem,o bag kopacak.:willy_nilly::willy_nilly:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...