05/04/2012 Şifa Çalışmasının Tekrarı Pazar akşamı Yapılacaktır!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
05/04/2012 yani dün yapılması gereken şifa çalışması sitenin kapalı olması sebebiyle 08/04 pazar akşamı yapılacaktır.
Dün listeyi yapamasak da tüm niyet edenler için şifa çalışması yapılmıştır, ancak pazar akşamı başvuranlar için tekrarlanacak.
Pazar akşam 21:30 a kadar yeni başvurular da dilberhala'ya yapılabilir. Çalışma 23:00 te yapılacaktır.
Haftaya perşembe akşamı her zaman ki gibi şifa çalışması yapılacaktır.

araştırıcı

Kayıtlı Üye
Selam benim sitedeki şifa çalışmaları hakkında bilgim yok. Mümkünse ben de şifa isteyebilir miyim?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?16457-Şifa-Çalışması

Verdiğim linki inceleyin, özellikle ilk ve son sayfalarda detaylı açıklamalar var. Şifa sırasında neler yapacağınız yazıyor.
İsim, anne ismi ve yaşadığınız şehri dilberhala'ya mesaj olarak yollayınız, başlığa da katılacağınız çalışma tarihini yazınız. örn: ''08/04/2012 Şifa çalışması için'' Başka bir şey yazmanıza gerek yoktur.

nsnnsn

Kayıtlı Üye
okuyunca bir an şaşırdım kendi kendimemi uydurdum diye. Çünkü perşembe gecesi enerjiyi yüksek biçimde hissettim :) çok çok teşekkür ederim

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
okuyunca bir an şaşırdım kendi kendimemi uydurdum diye. Çünkü perşembe gecesi enerjiyi yüksek biçimde hissettim :) çok çok teşekkür ederim

Bütün niyet eden ve çalışma için yatan herkese çalışma yaptık. Ama isimlere birebir çalışma yapmadığımız için tekrarını yapmak istedik. Yoksa kanal açık ve enerjiyi aldınız. Yapılan çalışmada bir eksiklik yoktu. Desteklemek istedik sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...