En güçlü demon.

codzombi

Kayıtlı Üye
tam gaz melek gücü inanın süper ötesi.

demon konusunda kaldı 1 gün. yarın sabah cuma sabahı.

sonrasını da şöyle söylemek istemiyorum ama hani derler ya perşembenin gelişi çarşambadan belli olurmuş diye...

saglıcakla ve ışıkla.

Yan gelip yatarak istediğinizi elde edemezsiniz. Önce ne gerekiyorsa yaparsınız hazırlıkları ,varsa uygulamaları yaparsınız . Sonra dua edip teslimiyet yaparsınız ve sabırla beklersiniz. Hayatın kuralı yani .
İki çift laf edip gelmesini beklerseniz, boşuna beklersiniz.

codzombi

Kayıtlı Üye
gerçi sen bunları biliyorsundur da ben hatırlatayım sadece cuma diye bir şey yok her demonun bir günü bir saati "goetia" da belirtilmiş. bunun ayı var günlerin sayıları var mesela şuan ki cuma günü yarım aydan dolunaya giden şeklinde ve 14ten büyük bir sayıda olmadı gördünmü :) daha dikkat edeceğin bir sürü şey var yani zor iş öle çağırdım gelmedi demek ki yok demekle olmuyor.. "goetia" kesin gelecek diyor ben onun yalancısıyım..

Hani belki sol-el daha az masraflı çıkar diye düşünüyorum. Sağ-el her babayiğidin harcı değil .

anık

Kayıtlı Üye
En Güçlüsü Ve Hepsinin Başı Lucifer Diğer Hepsi Onun Altındadır

hadi21

Kayıtlı Üye
Derlerki sultanahmet meydanında başlıyacak buyuk ayin süleymanın kitabındaki butun varlıklar gelecek demonlarda dahil belki hepsi gelir bilinmez işte o zaman savaş başlayacak maestro (hz. mehdi) ve İsa uyanacak yani anlıyacağınız başarı olasılığı en yüksek metod Hz. Süleymanın Anahtarı adlı kitapta yer alıyor kitap şu anda ingilterede bir müzede sergiye açık durumda bu varlık cağırma gibi konuların çoğu kitapta yer alıyor bulabilirseniz biraz arastırmanızı tavsiye ederim. Belki forumda da vardır hiç bakmadım

hasan06

Kayıtlı Üye
En güçlü demon benim bir tane yengem var o!! Neyse :) Bence de en güçlü demon diye bir şey yoktur, hepsinin en güçlü olduğu farklı şeyler vardır, sanırım.
hatırlıyormusun sen ve benim gibi eski bir mabet üyesi vardı demon filan çağırmak için herşeyi denemişti başarmış sonunda ve 3 kişiyi bizle tanıştır yoksa seni öldürürüz filan demişti hatırlıyormusun o çocuğu giriyor mu gizlimabete yoksa öldü filan mı ?

striker

Kayıtlı Üye
bence en güçlü varlık insan, lucifer felan hikaye, eğer insan kendini bilir, potansiyelinin farkına varırsa , demon felan hiçbirşey kalır. bu varlıklar görünmedikleri için bize sır gibi geliyorlar yada korktuğumuz için güçlü geliyorlar, belkide güçlüdürler ama benim şahsi fikrim en güçlü varlık insan,

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Hindistandaki kast sistemi gibi bir hiyerarşileri var.
Krallar,prensler, markiler, vs.. gibi rütbeleri var.

Bir tahminde bulunacak olursam;
bence en güçlüleri kral Bael dir.

Hani şu kral Süleymanın bir dönem Tanrıyı unutup da
adına saraylar inşa ettiği ve taptığı söylenen demon Baeldir.

Bael in ismi dini kaynaklarda Kuran ve İncilde geçiyor.
O yüzden bence en güçlüleri odur.

Ama bazı kaynaklara göre; Azazel deniyor.
Demonların atası, baş iblis olarak anılıyor.
Hepsinin babası olan ilk demon olduğu söyleniyor.

Yorumun dikkatimi çekti. Kur'an da geçen'' Bael'' ismi Kur'an ın neresinde geçiyor?
Kral Süleyman'dan bahsi geçen Hz. Süleyman ise Bael'e taptığını söyleyen kaynağı paylaşabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler ;)

asterix

Kayıtlı Üye
Bu demonların enerji kaynağu nedir ? neyle besleniyorlar korku enerjisi ile deniyor ? negatif bie enerji kaynakları olması lazım.

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Bu demonlar surelerden ve ayetlerden etkileniyormu etkileniyorsa demonlar bizden zayıf yaratıklardır

hippolyte

Kayıtlı Üye
BAAL'dır hem Kuranda geçer hem tarihçiyim ben oradan biliyorum adı çok geçer..

BlueS

Kayıtlı Üye
En güclü demonı bilmem ama en güclü cin günesin ifritidir hicbir cin ve hicbir hüddam birsey yapamaz.

BlueS

Kayıtlı Üye
Bu demonlar surelerden ve ayetlerden etkileniyormu etkileniyorsa demonlar bizden zayıf yaratıklardır

Eğer müslamansanız bunu zaten sormamalısınız bile

Yorumun dikkatimi çekti. Kur'an da geçen'' Bael'' ismi Kur'an ın neresinde geçiyor?
Kral Süleyman'dan bahsi geçen Hz. Süleyman ise Bael'e taptığını söyleyen kaynağı paylaşabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler ;)
Bunun doğru oldugunu düşünüyorum seytana tapanlar ona seytan demez ya azazil gibi birsel derler

Bezm

Kayıtlı Üye
"İnsan"

Çağırır, anlaşır, hükmeder.

"Demon"

Çağrılır, anlaşılır, hükmedilir.

Güçlüyü görmek için bazen gözlere gerek yoktur.

rylins

Kayıtlı Üye
herkesin görüşü farklıdır mesela ben Phenex derim PHENEX : Muhteşem bir Marki, Anka kuşu görünümüne ve bir çocuğun sesine sahiptir. Mükemmel bir şair ve istekleri yerine getirme konusunda isteklidir. Solomona'nın söylediği şekilde 1200 yıl sonra Seventh Throne'a dönmeyi ummaktadır.

freakfelon

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bence böyle değerlendirmemelisiniz en güçlü sonuçta güç dediğimiz şey sınıflandırılır örneğin kas gücü,zihin gücü vb. tüm bu güçlerde en ustalaşmış en ileri seviyeye ulaşmış olan ise en güçlüdür fakat böyle bir durum söz konusu değil demonlar'da çünkü hepsi farklı farklı alanlarda ustadırlar. Paimon'un ordusu en büyük ordudur yüce Baal ise en eski ve yüce oladır onunla ilgili ayrıntıya girmeyeceğim teşekkürler iyi forumlar.

PSİKOPAT1

Kayıtlı Üye
Bİ GÜN İBADETE ÇEKİLDİM Sonra bu sami yusufun şeytanı yerden yere burduğu bi şarkısı vardı Onunla birlikte onu yerden yere vuruyodum .Sonra uykuya yattım Karanlık bi yere geldim elimde ışık vardı sonra tuhaf şekiller .Sonra seslendim sen kimsin diye o kadar tuhaf şekilde geldiki ses kesinlikle başka bir varlıktandı .Eş-şeytan dedi .Hayatımda bölesine korkutucu bi soğukluk ve enerji hissetmedim .Asla bi dahda hakkında bişey demedim . Demonların başı o .Çağırmaın size bii fayda getirmez

Hindiya

Kayıtlı Üye
Sela arkadaşlar zeus posedion bunlarda demonmudur öyleyse düşmüş melekmi oluyorlar melek iken isimleri no oluyor ozaman bilen biri açıklama yapabilirmi