Kardeşlerim yardım edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meltemis

Kayıtlı Üye
birini geri getirmek için Allah a çok dua ettim. fakat olmadı ben kalbim den onun aşkını çıkartmak istiyorum. Daha yeni ayrıldık hiçbirşey yokken terkettı evlenecektik on gunlüğüne izne ayrıldı annesine gitti soguk davrandı ve dört gün sonra bitirdi. hala şokdayım. ama zerre kadar vicdana sahip degil yalvardım nedenini bile soylemedi mesajla bitirdi. canım çok yanıyor. ne yapmalıyım nolur onu aklım dan kalbim den atmam için bir dua soyleyin Allah rızası için.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Muhakkak ki Allah herşeyin en iyisini bilir, ve herşeyin en iyisini insan için verir. Sabrını koru ve inancını yitirme derim ben.

hasan06

Kayıtlı Üye
kardeş formu gezersen çok şeyler bulabilirsin karabiber büyüsü, sarmısak büyüsü, çevirgel duasıydı sanırım şahmeran duası bunlar işini görür sanırım, ama ben yaptım olmadı nedendir bilmiyorum sevdiğim kişiyi geri ceviremedim sanırım ona karşı gücüm yok onun önunde çok zayıfım zaten onun yanında kendimi onun bir parçası olarak davranıyordum ancak birisi onu üzerse çok sinirleniyorum işte o zaman gücüm yerine geliyor :( offfff offffff

bendekiben

Elit Üye
birini geri getirmek için Allah a çok dua ettim. fakat olmadı ben kalbim den onun aşkını çıkartmak istiyorum. Daha yeni ayrıldık hiçbirşey yokken terkettı evlenecektik on gunlüğüne izne ayrıldı annesine gitti soguk davrandı ve dört gün sonra bitirdi. hala şokdayım. ama zerre kadar vicdana sahip degil yalvardım nedenini bile soylemedi mesajla bitirdi. canım çok yanıyor. ne yapmalıyım nolur onu aklım dan kalbim den atmam için bir dua soyleyin Allah rızası için.

Kendini haklı çıkartıcak geçerli bir sebebi olsaydı bunu sana söylerdi.Bazı kişilerin etkisinde kalma ihtimalide var.Aslında hayattan öyle şeyler istiyoruz, istiyoruz ama hayırlısını istemiyoruz.Belkide hayırlı olan bu ,sanırım aileler bu işe pek sıcak bakmıyor.Benim bir yakınım aşık oldu deli gibi sevdi aileler istemedi ama o dinlemedi kaçarak evlendiler 20 sene sonra şuanki durum; ikiside sevgilerini,herşeylerini tükettiler ve o kişi şimdi ne diyor biliyormusun? "Allaha o kadar çok yalvardım ki evlenmek için ama keşke hayırlısını dileseymişim "

aphosiss

Banlı Kullanıcı

Yazdırabilirseniz aşağıdaki vefk şifa olur inşallah.
VEFK: Ekli dosyayı görüntüle 2198

Ya da,
Aşağıdaki azameti üç sabah avucuna yaz ve dilinle sil:
o azamet budur: Ekli dosyayı görüntüle 2199

İstemeden flood yaptığım için özür dilerim mabet sakinlerinden.
Yukarıdaki uygulamada altı çizili kısmı (isminizi) kendinize göre düzeltmeyi unutmayın.
Selam ve dua ile....

meltemis

Kayıtlı Üye
cok sagolun ama buyu olan hıcbırseyı yapmam bı ınsan ıc ın obur tarafı tehlıkeye atmam dunyalık deıl bu hayat cunku.. uzun zaman gectı bekledım hıcbırsey yapmadım mubarek ramazan ayındayım rabbımden dileğim içim den askı söküp alsın. sizlerde acı ve keder görmeyin inşallah.

çevremde bu tur seyleri bılen ve yazan kımse yok malesef kendımde yazamam korkarım yanlıs olabılır bu benım unutmam için dua öylemi?

Nazarlik

Kayıtlı Üye
Sevgili DreamDuality' ninde yazdigi gibi tek ihtiyaciniz zaman, ve sabir.
Taze oldugu icin insana acisi agir gelir, bir anda silinmez. Ama bubtur bir olay basina gelmis kime sorarsan sor,
genelde ilaci zaman diyenler hakliydi derler. Nice acilar, ayriliklar, sevdalari, hayatlari zaman etkisi altina almadimi, benimde fikrim zamana
birak. ALLAHim sabrini cogaltip Yardimcin olsun arkadasim, sevgiyle.

enerji

Kayıtlı Üye
Her şeyin bir hayırlı sonucu vardır.KENDİMDEN ÖRNEK VEREYİM.Kardeşim yoğun bakımda kaldı karşımda kalbi , solunumu durdu.Allah a çok isyan ettim.Çok acılar çektim.Kendimi kaybettim.Allah a çok saygısızlık ettim neredeyse inancımı kaybetmiştim.Bu bir yılın ardından(yıkımın) kardeşim evimize geri döndü hemde hastaneye yatmadan önceki gibi...Sonuç olarak Allah ın bir mucizesini gördüm ve O nu daha çok sevdim.O nerdeyse inancını imanını yitirmiş kız şimsi Allah a çok yakın.Üstelik Mevlevilik ve ilahi aşk a merak sarmış durumda.Evet çok yaralandım.Çok canım yandı.Psikolojimiz ailecek bozuldu.Sonunda Allah a döndüm bildiğin.Bundan güzel bir şey mi var :) bu yaşadığın acı dinecek ve eskisinden de iyi olacaksın.İçinden geldiği gibi dua et.Büyü falan boşver.Hayırlı olsa bunları yaşamazdın.

ates7

Kayıtlı Üye
valla sevgili meltemis hayatta okadar guzel sey varkı rabbımın nasıp ettığı kula duyulan aşk gecici aşk ben evlıyım eşimde cok ama cok sevıyorum bır evladımız var ama ınan eskı heyacanını kaybedıyosun aşk bıtıp sevda kalıo ıkısı farklı seyler nedenınıde soyle anlatayım esımın karsına cıkacakken bekar ve evlılığımızın ılk bır yılı boyunca onun yanında ıhtımalı ve ıyı bı sekılde cıkmak ısterdım daha sonra alısıp rahatlıyorsun okadarda heyecanlı ve ıhtımamlı olmuyosun ama rabbbın huzuruna hercıkısta cocukluğumdan bu yana hep tertemız ve ıhtımamlıydım hala oyleyım 5 vakıt namaz kılmasamda ona öyle bır aşkla bağlıyımkı bunları yazarken bıle adının gecmesı heyecanlandırıyor benı rabbım herkese nasıp etsın boşluğu doldurulmucak tek sey rahman ve rahım olan allahtır bunu unutma hersey ondan gelır ve ona doner

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
valla sevgili meltemis hayatta okadar guzel sey varkı rabbımın nasıp ettığı kula duyulan aşk gecici aşk ben evlıyım eşimde cok ama cok sevıyorum bır evladımız var ama ınan eskı heyacanını kaybedıyosun aşk bıtıp sevda kalıo ıkısı farklı seyler nedenınıde soyle anlatayım esımın karsına cıkacakken bekar ve evlılığımızın ılk bır yılı boyunca onun yanında ıhtımalı ve ıyı bı sekılde cıkmak ısterdım daha sonra alısıp rahatlıyorsun okadarda heyecanlı ve ıhtımamlı olmuyosun ama rabbbın huzuruna hercıkısta cocukluğumdan bu yana hep tertemız ve ıhtımamlıydım hala oyleyım 5 vakıt namaz kılmasamda ona öyle bır aşkla bağlıyımkı bunları yazarken bıle adının gecmesı heyecanlandırıyor benı rabbım herkese nasıp etsın boşluğu doldurulmucak tek sey rahman ve rahım olan allahtır bunu unutma hersey ondan gelır ve ona doner

bakın bu cevabı yanlış anlamayın ama neredeyse bir sene önceki konuyu hortlatmanın bir amacı yok. Kişi zaten alacağı yardımı almıştır ki konuyu açan üye bir senedir siteye uğramamış. Eski konular tekrar gündeme taşındıkça yeni konuları takip etmekte zorlanıyoruz hatta konuları göremiyoruz bile. Sürekli şekilde eski konulara tartışma bitmiş olmasına rağmen cevap yazılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...