Üzerimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Dayım vardı öldü.Onun 2. karısı büyüyle çok uğraşırdı.Hatta bir ara dayı öyle bi büyü yaptırtmıştıki yataktan çıkmaz olmuş.Annemler birine danışmıi çözümü tuvaletin deliğine kireç filan dökÜyormuşsun.Bundan 4-5 sene önce evimizin bahçesinde dolanıyordum yatak odası evin üst katındaydı ve yatak odasının hizasına beyaz yağlı kağıt gibi bir şeyin içine pislik sarılmıştı ve tam yatak odasının hizasına delik açıp sokulmuştu anneannem aldım bişeyler yaptı o günden sonra eve bir huzur geldi fakat şimdi yine eskisi gibi oldu evin huzuru kaçtı üzerimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarız ?

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Gerek yok bakıma.. Sürekli içinde bir sıkılma varsa, kulaklarında çınlamalar oluyorsa, gece kabuslar görüp uyanıyorsan, karabasan olayı sıkça başına geliyorsa, psikolojik sıkıntılar yaşıyor ve sürekli aranın iyi olduğu kişilerle sorunlar yaşıyorsan bir bilene danış derim. Eğer bu belirtiler yoksa sıkma canını bişey yok :D

hasan06

Kayıtlı Üye
teknik olarak biliyorum origanum kardeşimizin dediği gibi bakım ile öğrenebilirsin

damned

Kayıtlı Üye
Mabet yöneticilerine danışmalısın bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...