Cahil birisinin yaptığı hüddam daveti ve başına gelenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

miya88

Kayıtlı Üye
davet yapmak cok rısklı dır herzaman ama tabı yapmakta herkez davet yapamaz o yüzden cogu kısının psıkolojık de oluyo herkez varlıkları çağıramaz ..huddam davetine gelıncede huddamları çağırmak zaten zordur kaldıkı huddamlar genelde kısıyı seçer kısıler huddamı degıl o yüzden gelmezler gelen varlıklarda oyun eğlence ıcın bı kac varlık gelebılır onlarda ıyı degıllerse sorun olusabılır cok dıkkat etmek gerekır güzel bı paylaşım olmuş cok tesekurler bu arada ..

ardel

Kayıtlı Üye
Benim tecrübelerime göre, gelen varlik cok hizli bir sekilde vucudun her bölgesine girebiliyor. O kadar hizliki bir keresinde ucak ile Münih´ten Bonn´a ucmam gerekiyordu, bu ucus sirasinda iki tanesi ayagimdan vucuda girdi.... düsünün artik ne kadar hizli olduklarini ve ne kadar ucagin yüksekte oldugunu....

Sevgiyle.....

iki varlık olduğunu nasıl anladınız vucüdunuza girdikten sonra ne gibi bir rahatsızlık veriyolar anlatırmısınız tşk

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
arkadaşlar buna benzer olaylar dizisini birebir yaşadım hiçbir fayda vermediği gibi bela da oluyorlar denemeyin bencede

use

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bana özelden cin hüddam veya demon tarifi verebilecek varmı? tamamıyla koruma olsun çağırma olsun tamamıyla verip yardımcı olabilecek varmı?

Faros

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bana özelden cin hüddam veya demon tarifi verebilecek varmı? tamamıyla koruma olsun çağırma olsun tamamıyla verip yardımcı olabilecek varmı?

Koruma denilen sey oyle iki ayetel kursiyle olacak sey degildir sevgili use. Tamamiyle korunmadan bu islere atilirsan pisman olursun .

use

Kayıtlı Üye
Koruma denilen sey oyle iki ayetel kursiyle olacak sey degildir sevgili use. Tamamiyle korunmadan bu islere atilirsan pisman olursun .

Onun için tam birşey istedim ama yardımcı olabilirsen bana yardım edermisin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...