Cahil birisinin yaptığı hüddam daveti ve başına gelenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

repece

Kayıtlı Üye
Hayır yani anlamadığım şey 1.gün epey korkutmuşlar 2. günde hakeza e be kardeşim 3. gün ne uğraşıyosun hocalardan yardım dilenecek duruma düşüyorsun Allah onlara muhtaç konuma düşürmesin.

Cadyy

Banlı Kullanıcı
Adam uçıkmuş sen ilk önce insanlarla ilişki kurda hüddamlarada sıra gelir :party:

ruhname

Kayıtlı Üye
bunları nereden bilsin ki cahil adam iyiki bu tür vakaları görüpte ibret alsalatda herkes denemeye kalkışmasa ama bu mabette umarım deneyimli insanlar var diye düşünüyorum umarım yanılmıyorumdur

AJA

Elit Üye
(Farkındaysanız bu tür davetleri bilmeden yapanların yaş ortalaması 17-23 gibi.Ama bu kişilere cahil yada uçmuş demek en büyük cehalettir)
Bazen ne kadar anlatılırsa anlatılsın herkes sözden anlamayabilir.Tutturur yapacağım ben diye,yapar ve psıkolojisi bozulur hatta intihara gider..İlim için davet yapanlar ve hüddamdan yardım alanlarda zaten burda çıkıp ben yapıyorum demez.Dikkatli olunması gereken bir konu.Umuyorum genç üyelerimiz bu tür deneyimleri göz ardı etmeyecektir.

Dimply

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben böyle şeyleri yapmam korkarım da insanlar bunları neden yapıyor ? sadece merak için mi

termagant

Kayıtlı Üye
Gerçekten ürkütücü, umarım daha kötü vb durumlara düşen kimse olmaz. Bende çok korkuyorum bu tarz şeylerden, hiçbirşeyi yapmaya cesarna et edemiyorum :( Cahillik kısmına şiddetle katılıyorum, iyice öğrenmek gerek, işin ehli olmadan bulaşmamak gerek bu kısım doğru. ama öğrenmek için de denemek gerek :S burada karışıyor insan. Sadece davet için söylemiyorum, diğer büyü vs içinde söylüyorum. Korkmadan yapmanın bir yolu olsa keşke.. Bazı çemberleri okudum korunma gibi, burda da endişem şu biz acemiler o çemberi doğru yapabilecekmiyiz :)

Herkese sevgiler :)

ruhname

Kayıtlı Üye
(Farkındaysanız bu tür davetleri bilmeden yapanların yaş ortalaması 17-23 gibi.Ama bu kişilere cahil yada uçmuş demek en büyük cehalettir)
Bazen ne kadar anlatılırsa anlatılsın herkes sözden anlamayabilir.Tutturur yapacağım ben diye,yapar ve psıkolojisi bozulur hatta intihara gider..İlim için davet yapanlar ve hüddamdan yardım alanlarda zaten burda çıkıp ben yapıyorum demez.Dikkatli olunması gereken bir konu.Umuyorum genç üyelerimiz bu tür deneyimleri göz ardı etmeyecektir.

Konu başlığını görmedin galbia CAhil birisinin yaptığı ...................... cahil demem hiç de yanlış değil canım benim bal gibide CAHİL .

AJA

Elit Üye
Konu başlığını görmedin galbia CAhil birisinin yaptığı ...................... cahil demem hiç de yanlış değil canım benim bal gibide CAHİL .
Konuşma ve hitap şeklinize dikkat edin ! Mahallede yada kıraathanede mi sandınız kendinizi ?

alin

Kayıtlı Üye

Tanımadığımız kişilere, senli benli konuşmayı uygun bulmuyoruz, sitemizin kuralları nettir. "Canım benim" gibi tabirler de bu site üslubu dışı tarza girmektedir. Aile efradımızla ya da çok eski bir yakınımızla konuşmuyoruz. Hitap şekilleriyle ilgili defalarca uyardık, herkesten bu özeni bekliyoruz....

Ayrıca konulara yorum yapıyoruz, kişilere değil.

İyi forumlar...

ruhname

Kayıtlı Üye
Özür dilerim, söyletmek zorunda bırakıyorlar maalesef...

Konuşma ve hitap şeklinize dikkat edin ! Mahallede yada kıraathanede mi sandınız kendinizi ?

Önce bir yazdığım yorumuma cevap verirmisin, konuyu neden dağıtıyorsun ki ?

makine22

Banlı Kullanıcı
Evet kesinlikle denemeyin ama bu katletme işi filan hepsi bilinç altında
bitiyor. Yön vermelisiniz, beyninizi kontrol altına almalısınız, böylelikle beyin sizi dinleyecek
ve sizin komutlarınızı uygulayacak. Meditasyon vb. yaparak bilinç altını boşaltın.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bu olaylar "kararlı kişiyi" korkutmaz.

Anası mıyım babası mıyım ?
Yaparsa yapar.Davet veririm o ışığı onda görürsem.Kararlı olduğunu anlarsam.

Daveti verdim diye ille onu korumak zorunda değilim.Kendi bileceği iş.İster felç olur ister delirir.
Ben veriyorum ilacı kullanımı ona bağlı.Yan etkisi de var zaten.

focus

Kayıtlı Üye
Ya nasıl bir yorum akışı arkadaşlar,

davet dediğin bende de var ama karşındaki bunu kaldırabilir mi? Vebal var, siz vebali taşıyabilir misiniz?

Yok öyle verdim gitti demek, insan hangi noktada olursa olsun yaptığından sorumludur, öteki haller de sadece kendi aklına oyun oynar.

Tavsiyem o ki bu işlere heves etmek iyi ama önceniz kuvvetle oluşmuş değilse sonranız yıkım olur.

Yani zeminsiz bina olmaz önce manevi anlamda güç kazanmanız gerek, şimdi biri formül verir, taşıyacağınızın üstünde gelir size yıkım olur bu,

bu nedenle belli olgunluğa erişmeden kendinizi bilinmeyen yükün altında bırakmayın lütfen.

Bu sözlerim yaşamsal tecrübelerime dayanır, lütfen manevi gelişimde ilerlemeden bu konuların içinde olmayın.

saglıcakla ve ışıkla.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Ya nasıl bir yorum akışı arkadaşlar,

davet dediğin bende de var ama karşındaki bunu kaldırabilir mi? Vebal var, siz vebali taşıyabilir misiniz?

Yok öyle verdim gitti demek, insan hangi noktada olursa olsun yaptığından sorumludur, öteki haller de sadece kendi aklına oyun oynar.

Tavsiyem o ki bu işlere heves etmek iyi ama önceniz kuvvetle oluşmuş değilse sonranız yıkım olur.

Yani zeminsiz bina olmaz önce manevi anlamda güç kazanmanız gerek, şimdi biri formül verir, taşıyacağınızın üstünde gelir size yıkım olur bu,

bu nedenle belli olgunluğa erişmeden kendinizi bilinmeyen yükün altında bırakmayın lütfen.

Bu sözlerim yaşamsal tecrübelerime dayanır, lütfen manevi gelişimde ilerlemeden bu konuların içinde olmayın.

saglıcakla ve ışıkla.

Vebal ? Nereden geliyor acaba bu VEBAL anlayışı insanlara.Bu kadar Vebal anlayışı olsaydı eğer insanlarda alınları secdeden kalkmazdı.

Doğukan

Kayıtlı Üye
Bilmeden cahilce yapılan herşeyin sonu kötü olacaktır. araştır ey kardeşim öyle elini sür bak neler olmuş daha neler olmuştur belkide yazmıyordur

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Eh ne demşler yarım doktor candan yarım imam dinden eder diye. Ben burada kaç sefer yazdım buraya tahassun duasını israfı imar duasını sarfiye dualarını iyi bilmiyorsanız bu konuda tecrübeniz yoksa sakın bu işlere başlamayın diye, bazı şeylerin sadece denemesi bile tehlikelidir geri dönüşü olmayan işler açar insanın başına...

maviruyam

Kayıtlı Üye
Davet isteyen arkadaşlar neler yaşayabileceğini kesinlikle bilmiyorlar bence ben yıllar önce fincanla yaptığım bir davet sonrası yıllarca musallat yaşadım ve yeni kurtuldum çok şükür arkadaşlar bulaşmayın böyle işlere bütün hayatınızı etkiliyor hayatı kendinize zindan ediyorsunuz.Ve hala etrafımdalar hissediyorum ama üzerimdeki koruma muskası ve okuduğum dualar yüzünden yaklaşamıyorlar.Ama boşluk bulsalar gene aynı şeyleri yaşayacağımdan eminim.Gerçekten uğraşılacak işler değil bunlar uzak durun...

ahya

Kayıtlı Üye
benim başımdanda geçti bu olaylar benim edindigim tecrübeye göre kendi görüşüm ve bildigim kadarıyla anlatıyorum insanların korkularıyla besleniyorlar vede insanı merakı ve şüphesi onları besliyor şayet korkarsan bu onların en büyük eglenceleri oluyor bana verdidikleri zarar baş agrısı kabuslar sinir ve stres olarak bende ortaya çıkıyor şimdi kendimi koruyacak yöntemleri duaları ögrendim şimdi ise gelip gidiyorlar çünkü anladılar burada onlara eglence olmadıgını ve bana çok kindar bakıyorlar okadar ki fırsat kolluyorlar korkuya şüpheye düşmem için ellerinden geleni yapıyorlar .
not:kendimden bildigim kadarıyla sag kulakdan veya yemek yoluyla girip bedene sahipleniyorlar ayrıca insanın midesinde yaşayıp vücudun her uzuvuna ulaşıyorlar.!

Benim tecrübelerime göre, gelen varlik cok hizli bir sekilde vucudun her bölgesine girebiliyor. O kadar hizliki bir keresinde ucak ile Münih´ten Bonn´a ucmam gerekiyordu, bu ucus sirasinda iki tanesi ayagimdan vucuda girdi.... düsünün artik ne kadar hizli olduklarini ve ne kadar ucagin yüksekte oldugunu....

Sevgiyle.....

karabay

Kayıtlı Üye
tüm arkadaşlara selam ve saygılar forumu başından beri okudum herkesin kendince haklı olduğu noktalar var .okumam bittiğinde ben de şu kanı oluştu.insanlar iyi niyetle birbirlerini uyarmalıdır.bo gayet doğal .bir de.gerçekten bu işleri tam olarak bilmeden girmek çok tehlikeli sonucuna vardım amasonuçta tercih sizin sygı duymak gerekir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...