Cahil birisinin yaptığı hüddam daveti ve başına gelenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musashi

Banlı Kullanıcı
yok yanlış anladın ben seni ifade etmedim. ben şahsım adına yazdım.
bende denedim , aklımdaki soruları sormak tı amacım , ama baş ağrısı ndan başka birşey olmadı, ben direk göreyim dedim , hani birde merak eklenince hemde bahanem var geldiklerinde su soruları sorarım mantığıyla hareket ettim. insan doğal olara merak ediyo , acaba diyorum sürekli acaba nasıl felan.
yinede bir merak insanda kalıyor :)

satelcom

Banlı Kullanıcı
Ayşaman kardeşim dört rekat namaz kılınarak yapılan bir davet olacaktı.zannederim o nu biliyorsunuz.burada paylaşmanız mümkünmü?Teşekkürler.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
@satelcom
Sevgili arkadaşım inan ki bilmiyorum. Bilsem senin için paylaşırdım.

satelcom

Banlı Kullanıcı
İlgin için çok teşekkürler ve selamlar Ayşaman kardeşim.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Ayşaman kardeşim dört rekat namaz kılınarak yapılan bir davet olacaktı.zannederim o nu biliyorsunuz.burada paylaşmanız mümkünmü?Teşekkürler.

İrsal i hatif var 4 rekat namazla yapılan.Ama İrsal i hatif davet değildir.

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
benim başımdanda geçti bu olaylar benim edindigim tecrübeye göre kendi görüşüm ve bildigim kadarıyla anlatıyorum insanların korkularıyla besleniyorlar vede insanı merakı ve şüphesi onları besliyor şayet korkarsan bu onların en büyük eglenceleri oluyor bana verdidikleri zarar baş agrısı kabuslar sinir ve stres olarak bende ortaya çıkıyor şimdi kendimi koruyacak yöntemleri duaları ögrendim şimdi ise gelip gidiyorlar çünkü anladılar burada onlara eglence olmadıgını ve bana çok kindar bakıyorlar okadar ki fırsat kolluyorlar korkuya şüpheye düşmem için ellerinden geleni yapıyorlar .
not:kendimden bildigim kadarıyla sag kulakdan veya yemek yoluyla girip bedene sahipleniyorlar ayrıca insanın midesinde yaşayıp vücudun her uzuvuna ulaşıyorlar.!

ahya

Kayıtlı Üye
Sayin Kameri,
korunma yöntemlerini ve tecrübenizi bizlerle paylasirmisiniz!

Sevgi ve isikla

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
korunma yöntemi olarak dualar okuyorum okudugum belli başlı dualar ise NAS,FELAK,İHLAS,FATİHA,KUREYŞ,RABBENA âTİNA,Rabbenâğfirli, birde 2 -3 haftada bile olsa yasin-i şerif okumak ve en önemlisi geceleri yatmadan önce abdest almak ve elinden geldigince abdestli dolaşmak sakın üşenmeyin su soğuk diye çünkü hem nefsinize hemde onlara yenilmiş olursunuz üşengeçlik yaparsanız aklınızda bulunsun o size zarar veremez o sadece size vesvese verir
ve bunda 1 kere bile başarılı olursa diger emirlerini yaptırmak ve size ulaşması kolaylaşır ve birde öneri eger sizi rahatsız edicek olurlarsa şunu 3 kere söylerseniz yardımı olucakdır:"LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN GİDİN" demeniz yeterli olucakdır ayrıca tekbir yani: ALLAHU EKBER demek ve ezan onları çıldırtır bunlara ifritler uzun süre dayanabilirler ama onlarda 15 dakkikadan sonra pes ediyorlar kendim bizzat şahit oldum eger telefonunuza ezan programı bulup yükleyebilirseniz daha iyi hissedeceksiniz ayrıca bu belirttigim dualara musaalat olan kişinin kulagına okundugu zaman yada bu duaları duydugu zaman yerinde duramaz kaçıcak yer arar benim bilgim bu kadar saygılarımla hayırlı günler.:)

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Teşekkürler...
Gerçekten öyle insanların resmen korkularından besleniyorlar...
Korkmuyorum dediğin an iş bitmiştir. Duaları okuduğun zaman çığlıklarını da duydun mu Sevgili Kameri :D O çığlık sesleri benim çok hoşuma gitti. Sanki çıldırmış bir insanın çığlıklarına benziyordu duaları okumaya başladığım an gelen sesler...

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
evet ayşaman aynen öyle yanıp kül oluyorlar çıldırıryorlar :D birde en son bayagı oldu bu anlatıcagım cevşen-ül kebir duasını okumaya başladıgımda kapıdan bir çıkdı ve volkan ne yapıyorsun dedi çünkü okumaya devam edersem gitmezlerse ölüceklerdi yani mecbur kaldılar :) zaten 1 insan korkarsa en başda kaybeder örnek vericek olursak: birisiyle kavga ediyorsunuz karşıdaki insandan çekinir tırsarsanız ne olur karşıdaki bu durumu sezerse bu ona cesaret verir ve sizin üstünüze yürümeye başlar ve sonunda yenilirsiniz :) saygılarımla :D:D:D

enc1907

Kayıtlı Üye
davet etmeden gelme durumu var mı bunların? valla tırstım :willy_nilly:

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Benim hala anlamadığım onlar neden beni çağıramıyorlar, neden ben onları çarpamıyorum. Bir kaç cin oturup insan çağırsalar bende gitsem çarpsam nasıl rahatlayacağım var yaaaaa.....

Cem

Kayıtlı Üye
Cahil demeyelim de tecrübesiz daha hoş durur. Bu gibi hayeller uyku ile uyanıklılık arası görünür kişi kendi korumasını ve mekanda davetin buhurunu yakmazsa ve kişinin seviyesiyle doğru orantılıdır.

Cahil birisinin yaptığı hüddam daveti

X formüllü Hüddam daveti tarafımdan bizzat denenmiştir. Asla tavsiye etmem size
arkadaşlar. Yazacaklarıma iyi kulak verin ve asla denemeyin.
İlk gün okumamda odada aslanlar ve kaplanlar gezdi. Gece sabaha kadar
nefes sesleri ve ağlamalar çığlıklar eksik olmadı.
İkinci gün okumamda tavandan cesetler ve kesik başlar yağdı. Hepsi
dibime düştüler.
Üçüncü gün ise en dehşetliydi. Kendimi karşımda gördüm. Beni
katlediyorlardı. Kafamı kesiyorlardı. Bunu bizzat yaşadım. Ve aklımı
neredeyse yitirecektim. Ve duanın bitiminde 12 tane simsiyah giyinmiş
kısa boylu insan kılığında kafir zumresi geldi. Bana namazı oruçu
bırakmamı söyledi. Allahı inkar edersen sana bazı konularda yardım
ederiz dediler. Anlaşmaya ne dersin dedi? Ben reddettim. O zaman beni
tehdit ettiler. Kendine bu saatten sonra dikkat et. Hedefimizdesin
dediler. 1 hafta aralıksız beni korkuttular. Hocaya gittik bu konuda iyi
olan. Ve saolsun bana okudu. Bir takım muskalar verdi.Ve şu anda
rahatım. Yoklar. Size tavsiyem denemeyin. Başınız çok ağrır bu formüllerle.

*Alıntıdır...

ibis73

Kayıtlı Üye
Uzak durun derim davetlerden. Bir önderiniz yoksa davetlerin neticesi hep kötü biter

nigxe

Kayıtlı Üye
Ben okumalar uygulamalar çok yaptım ama böyle olmadı genellikle tırnaklarda hissedilir sonra kollarda ve tüm beden kasılır doğru formulle sorun olmaz kesinlikle yapmayın demiyorum

AJA

Elit Üye
Merak ettiğiniz şeye dikkat edin ömrünzden ömür almasın...

öykü

Kayıtlı Üye
Ben okumalar uygulamalar çok yaptım ama böyle olmadı genellikle tırnaklarda hissedilir sonra kollarda ve tüm beden kasılır doğru formulle sorun olmaz kesinlikle yapmayın demiyorum

sevgili nigxe,

dogru formüller demissiniz, dogru formülleri nasil ögrenebiliriz?nerden yada kimsen? Tavsie edebileceginiz kitap yada kaynak,vb.varmi?

Mylitta

Kayıtlı Üye
Gülüyorum sadece, davet bu be arkadaşım. İnsanları davetlerden soğutmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Doğru seviyede doğru korunmayla yapıldığında hiçbir şekilde zarar veremezler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...