Kendinize Aşık Etmek için Muhteşem Bir Azimet (Önerilir!)..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ask isleri gunes dogarken yapilir :)

Hayır herkesin ve her işlemin saati ve gunü hesaplanır. Tek bir zaman dilimi yoktur.

("[Only Registered Users Can See Links]" --> yazılı yerde kendi adınız)

Bu ne demektir? Benim bildiğim;Sayfalarda,forumlarda...vs üye olmayanlara gösterilmeyen bir link ve terimi bu? Sevilen kişinin adı XXXXXXXXX de neden "üyelere özel link" bizim adımız? Hoş bu konuda genelde zaten bir gariplik var. Neyseki yönetim konulara hakim,illaki bir hareketleri olacaktır...

Paylaşım yapan arkadas baska siteden alıntı yapmış o sitede link gizlemişler . Bizim sistemimizde gizlenen bu linke karsı açık ifade kullanmış. Yani oraya ........ Gelse yeter.

Bu duayı okurken neden korunma ihtiyacı duyulur ki?Anlamı nedir?

Hangi işlemi yaparsanız yapın koruma şart. Neyi çekeceğinizi bilemezsiniz.

Âyehin Ayehin bikitriyâlin bikitriyâlin celişin celişin dimyâlin dimyâlin vehîmin vehîmin zenkatâ zenkatâ hadâyehin hadâyehin tıfyâlin tıfyâlin ecîbû eyyetühel hurûfis semâniyyeti i'tûnî bimâ ekele ve ehîkümüt tâsiuz zâhibü ankün ve hüve harfühül hâ-i anküm ve hüve harful hâ-i bi hakkis sirrillezî ev deuhu fikümül bârit tâhirud dâimüz zekiyyül cevvâdül vedûdül ahadül hayyü illâ mâ heyyectüm XXXXXXXX alâ mehabbeti [Only Registered Users Can See Links] bi hakki hâzihil esmâ-i aleyküm. İnnehü min süleymâne ve innehü Bismillâhirrahmânirrahîm. Ellâ ta'lû aleyye ve'tûnî müslimîn. Müsriîne tâiîne lillâhi rabbil âlemîn.

Dikkat1:

("XXXXXXXX" --> yazılı yerde sevdiğiniz kişinin adı)

("[Only Registered Users Can See Links]" --> yazılı yerde kendi adınız)

Dikkat2:

Azimeti okumadan önce korunma duası olarak 7 defa "Ayet-el kürsi" suresini okuyunuz.

Dikkat3:

Bu uygulama istenilen sonuca ulaşmak için tümüyle beraber 11 defa tekrar edilmelidir.

Sönmüş olarak bu dua değil kaseydim. Kasemler kisiye özel hazırlanır. Bu kimbilir kim icin hangi konu icin hazırlandı zira kasemlerin tercümesi yoktur yoktur. Sayısal hesabın harf kombinasyonunudur. Uygulama hatalidir yapmayınız.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Havas dediğiniz şey büyünün İslam altında meşrulaştırılmaya çalışılmasıdır. Sıradan pagan büyülerinden farkı İslam dinini buna alet etmektir. Allah'a dua etmek yerine bir varlıktan yardım ummanın İslamin felsefesine aykırıdır, yani dini gerekçeyle büyü yapmayan insanlar havas uygulamalarını sanki dinin bir parçası gibi yapmakta bunu vurgulamak istedim.

Burada anlatmak istediğim İslam adı altında meşrulaştırma değildir. Buna ister meşrulaştırma isterseniz başka birşey diyin HAVAS=iSLAMİ MAJİ'dir. Ayrıca Pagan Büyüleri ile Havas'ın temelde benzerlikleri olsa da ikisi birbirinden tamamen ayrı majikal sistemlerdir.

''Allah'a dua etmek yerine bir varlıktan yardım ummanın İslamin felsefesine aykırıdır, yani dini gerekçeyle büyü yapmayan insanlar havas uygulamalarını sanki dinin bir parçası gibi yapmakta bunu vurgulamak istedim.''

İslam felsefesinde tüm majikal işlemler yasak olduğuna göre bu noktada anlaşılmayacak bir durum yok. Sitede sürekli söylendiği gibi belirli ritüellerle yapılan işlemlerin hepsi BÜYÜDÜR. GMMP'nin amaçlarından biri ise uygulamaları tam olarak verip kullanımını teşvik etmek yerine bu konularda neyin ne olduğu hakkında üyeleri bilgilendirmektir. Gerçek Majisyen olan birinin ise zaten burada yazılan uygulamalara ihtiyacı yoktur.

repece

Kayıtlı Üye
yukardakiler cin isimlerine benziyor .Bilir bilmez yapıp musallat kapmak bedava.Yapmayın bencede sakınn.

unbroken

Kayıtlı Üye
Davet gibi birşey sanırım tekrarlanan isimlerden ibaret duaya benzemiyor net bilgim yok ama buna benzer bir işlem yapmıştım halluşin isimleri geçiyordu.

watcherboy

Banlı Kullanıcı
Bak böyle aşk tılsımı gibi şeylere girmeyin tehlikeli , bana bi kız yaptı da herşeyim altüst oldu , ancak Kuran okuyarak iyileştim , ya benim olur yada karatoprağın diye bağlama büyüsü yapmış bi metafizik uzmanına gitmiştim o söyledi , şu anda sabah akşam felak , nas , ayet-el kürsi , hüvallahüllezi , amenerrasulü ayetlerini okuyup da kurtuldum yoksa ölecektim .