Kuantumla Şifanın Sırrı-Kuantum Dokunuşu

bendekiben

Elit Üye
Kuantum dokunuş nedir?

Kuantum-dokunuşu görülmeden inanılması mümkün olmayan, ellerin kullanıldığı bir şifa yöntemidir. Kendiniz ya da başkaları üzerinde çok hafif bir dokunuşla bedenin kendini şifalandırmasını önemli ölçüde hızlandırabilirsiniz. Etkiler öylesine hızlı ve olağandışıdır ki basit bir dokunuşla kemiklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini yeniden görebilirsiniz. Bedenimiz kemikleri nereye koyması gerektiğini bildiğine göre, hiçbir zaman doğru bir şey yapıp yapmadığımızı düşünmemelisiniz.
Yapısal düzenlemenin yanı sıra ağrı ve şişlikler de hızla azalmakta, organlar, sistemler ve salgı bezleri dengelenmektedir.
Bunun nedeni şifalandırma yeteneğinin insanın doğasında olmasıdır. Fabrikadan çıkan arabaların direksiyon, camlar, kapılarla donatılmış olduğu gibi birbirimizi şifalandırma yeteneği sistemin içinde varolmaktadır. Çocuklara yürüme, dil öğrenme, gülme, ağlama ve sevebilme bahsedildiği gibi bizlerinde şifa uygulama kapasitemiz vardır. Kuantum dokunuş'un sonuçlarını ilk gözlemlediğinizde, bu genellikle şaşırtıcı ve unutulmayan bir deneyim olur. Deepak Chopra,"şifa etkisini artırmak için bedenin tüm kalın seviyelerinden geçmek gerekir. Hücreler, dokular, organlar ve sistemle madde ile zihin arasındaki kavşağa vardığınızda bilinç etkili olmaya başlar" der.
Bilinç ile maddenin kesiştiği bir noktanın varlığına ve bu kavşağın kuantum (atomaltı) seviyede olduğuna ve bu olağanüstü bağlantının sevgi ve niyetimizle ulaşabilir olduğuna inanıyorum. İçsel sevgi gücümüzü kontrol altına alarak bedenimizin kendi şifa sürecini dinamik ve olumlu olarak başlatabiliriz. Dna'larımızdan kemiklerimize kadar tüm sistem ve hücreler hiçbir caba göstermeden sevginin şifalandırıcı titreşimine cevap verirler.
Kuantum dokunuş'u Amerika birleşik devletleri, Kanada ve Avrupa’da öğrenmiş olan ellerini kullanarak şifa veren uygulamacılar şifa çalışmalarının etki ve gücünü belirgin bir şekilde artırdığını söylemektedirler. Fizik tedavi uzmanları, kuantum-dokunuş'un fizik tedaviden daha etkili olduğunu ifade ediyorlar. Aynı şekilde, akupunktur uzmanları bu çalışmanın akupunkturun gelişmiş bir formu olduğunu söylemektedirler. Reiki öğretmenleri buna "reiki güçlendirmesi" ya da "turbo güçlendirilmiş reiki" adını vermektedirler.
Kuantum dokunuş, masaj, şiatsu, jin şin do, akupresür, polarite, kraniyal sakral, terapötik dokunma, şifa dokunuşu ve bunun gibi birçok teknikle tamamen uyuşmaktadır. Ama etki olarak hepsinden üstün bir tekniktir. Ana felsefesi sevgiden gelir, bu sevgi ana, baba, çocuk sevgisinden öte evrensel bir sevgidir.
Alıntı

Frank J.Kinslow’un "Kuantumla İyileşmenin Sırrı" adlı kitabında bahsi geçen bu yöntem ana temasıyla alıntı yaptığım yukarıdaki yöntemle benzerlik gösteriyor ama yazar bu yöntemi uzaktaki bir kişiye yada bir köpeğe, elektronik cihazlara bile uygulayabiliyor.Bende denemeye ilk kendimle başladım ve şuan inançla çevremdekilerle devam ediyorum.Yöntem aslında çok basit, herhangi bir yetenek uyumlanma gerektirmiyor.Herkez öğrenebilir.Kısaca tanıtmak gerekirse başlıca üç etken var 1.şimdi(an) 2.kesin(inanç) 3.Olumlama(sevgi) bu işe başlamadan önce saf farkındalığın ne olduğunu kavramak(onun coşkun sevgisini kavramak) ve an’ı yakalıyabilmek öğretiliyor daha sonra nirengi diye adlandırılan yöntemle ilkönce niyetinizi belirleyip sonra parmak uclarınız kişiye temas ederken anı yakalayıp coşkun sevginizi hissedip şifalandırmayı başlatmış oluyorsunuz.O an düşüncelerinizi durdurup sadece coşkun sevginize odaklanıyorsunuz(coşkun sevgi bir olaydan kaynaklanan sevgi değildir).Başka herhangi birşey yapmanız gerekmiyor saf farkındalığın gücü çalışmaya başlıyor ve seans bittikten sonra bile devam ediyor.Uzaktan kuantum şifası yapmak istediğinizde ise size herhangi bir eşyada yardımcı olabiliyor, mesela bir oyuncak veya şifa gönderilicek kişinin temsili bir resmi gerisi hayal gücünüze kalmış.Daha geniş bilgi için yukarıda sözünü ettiğim kitabı okumanızı tavsiye ederim.Sevgiler.

bendekiben

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim sn Bendekiben iyi günlerimiz olsun ''Kuantumla İyileşmenin Sırrı - Frank J. Kinslow''kitabını almışım ama unutmuşum okumayı şifalı bitkiler ile ilgili kitapların arasında kalmış, dün akşam gördüm demek zamanı şimdiymiş ,''giriş kapısı'' adlı çalışmayı uyguladım çok başarılıydı.
Kitapta 2 tane çalışmasınında linkini vermiş,Mabette yeni konu olarak açacaktım fakat sizin yazınızla karşılaştım umarım buraya eklememin bir sakıncası yoktur.
Daha ortasındayım ama Mabet dostlarınında kıtabı okumasını tavsiye ederim, şimdiden çok etkileyici.

Saf farkındalığımız daim olsun,sevgiler

[video=youtube;rWtccnoUYQA]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rWtccnoUYQA[/video]

<br>[video=youtube;boNVI1KyIOM]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=boNVI1KyIOM[/video]