Cennetül Esma ve Azimeti

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Cünetül esma hakında eski eserlerde oldukça çok bilği ve malumat vardır biz burda şunu deyelım her kim cünetül esma yı okusa
BÜTÜN MURADLARI HASIL OLUR CÜNETÜL ESMA OKUDUKTAN SONRA EN AZINDAN 1 DEFADA KASEM okunmasını tavsiye edilmiştir kitabın yazarı bunula her bir dileklerine kavuşmuş olduğunu yazar zamanı istediğiniz zaman okuyabilirsiniz coook cabuk kabul olan bır duadır TECRÜBE EDİLMİŞTİR okuma şartı okumaya başlamadan önce 19 defa tekbir sonra en azından 19 defa cünetül esma sonrada en azından 1 defada cünetülesmanın kasemi okuncak

cünetül esma

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

LA İLAHE İLLALLAH YUHYİ VE YÜMİT FERDÜN HAYYÜN KAYYUMÜN HAKEMÜN ADLÜN KUDDUSÜN

19 DAN FAZLADA OKUNABİLİR AMA EN AZINDAN 19 DEFA OKUNCAK

OKUNCAK AZİMETİ

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ALLAHÜMME İNNİ ES-ELÜKE Bİ-FA-İL FERDANİYYETİ VERAİR-RUBUBİYYETİ VEDALİ DEVAMİDDEYMUMİYYETİ VE HAİ HAYAATİS SERMEDİYYETİ VEYAİ YENABİUL HIKMETİ VE KAFİL KUDRETİ VE YAİL YÜSRATİ VE VAVİL VÜCUDİ VE MİMİL MĞLKİ VE HAİL HIKMETİ VE KAFİL KİBRİYAİ VE MİMİL MELEKUTİ VE AYNİL INAYETİ VE DALİD DİRAYETİ VE LAMİL LUTFİ VE KAFİL KAHRİ VE DALİD DELALETİ VE VAVİD VELAYETİ VE SİNİS SEKİNETİ AKSEMTÜ ALEYKÜM EYYETÜHEL ERVAHUR RUHANİYYETÜL HUDDAMİ Lİ-HAZİHİL ESMAİL IZAM İLLA MA ECEBTÜM DAVETİ VE BERERTÜM KASEMİ VE TEVEKKELTÜM BİKAAİ HACETİ Fİ KÜLLİ MA YERDALLAHÜ TEALA FİHİ SALAHU EMRİ Bİ-HAKKİ NURİ VECHİLLAHİL AZİMİL A ZAM VE AZAMETİHİ VE KİBRİYAİ ALEYKÜM İZ LA YESIFÜL VASİFUN VEF-ALU MA EMERTÜKÜM BİHİ İN KANE EMRİ LEKÜM VE LASEMİ ALEYKÜM FİMA YERDALLAHÜ FAKDU HACETİ VE İN KANE FİMA YA DİBULLAHU FERUDUHA Bİ-HAKKİ İSMULLAHİL AZİMİL A ZAMİ ALEYKÜM VE KUDRETİHİ LEDEYKÜM VE KALU SEMİ NA VE ETA NA ĞUFRANEKE RABBENA VE İLEYKEL MASİR

AMİN

tarık

Kayıtlı Üye
2. yazdığınız yer kasem dediğiniz bölümmü

omg

Kayıtlı Üye
ben bunu ikinci kısmı yanlışlıkla okudum huddam gelmiş midir napcam ?

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
İkinci kısım kafamı karıştırdı. okuayacmıyız yoksa okumayacakmıyız. Birde varlık gelirmi?

memories

Kayıtlı Üye
ben bunu ikinci kısmı yanlışlıkla okudum huddam gelmiş midir napcam?

Bir şey yapmanıza gerek yok.Burda belirtilen amaç huddamın gelmesi değil zaten.Özellik olarak bu dua ile dilek ve isteklerin kolay bir şekilde kabul görüldüğü vurgusu yapılmakta.

İkinci kısım kafamı karıştırdı. okuayacmıyız yoksa okumayacakmıyız. Birde varlık gelirmi?

İlk kısımda belirtilen duanın (BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM LA İLAHE İLLALLAH YUHYİ VE YÜMİT FERDÜN HAYYÜN KAYYUMÜN HAKEMÜN ADLÜN KUDDUSÜN) 19 defa okunacağı ve her 19 defa okumanın sonunda da bu duanın azameti olduğu belirtilen 2. duayıda en az 1 defa okuma gerektiği belirtilmekte.Yani her 19 defa okumanın ardından en az 1 defa azatemi okunacak.Zaten genelde 1 yada 3 defa okunur.

Ben bu duayı tecrübe edinmedim.Açıklama da bulunmak istedim sadece.İyi forumlar.

bellator

Kayıtlı Üye
Bu dualara devam edenler varmı yada üstünde taşıyanlar ?