I-Doser Deneyimleri

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Ben Quick happy'yi dinledim ilk dinleyişte bir mutluluk sardı gülme krizine girdim resmen. :D

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Bu bilgiyi buraya özel paylaşıyorum çok yakın bir arkadaşım kendisi polistir.I doser diye sunulan internetten indirilen sahte dozların içinde subliminal mesajlar olduğunu mesela sizin dinleyince x ürünü almaya yönelten istem dışı olarak belirli markalara yönelten mp3'ler olduğunu söyledi. Daha fazla detaya giremeyeceğim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu bilgiyi buraya özel paylaşıyorum çok yakın bir arkadaşım kendisi polistir.I doser diye sunulan internetten indirilen sahte dozların içinde subliminal mesajlar olduğunu mesela sizin dinleyince x ürünü almaya yönelten istem dışı olarak belirli markalara yönelten mp3'ler olduğunu söyledi. Daha fazla detaya giremeyeceğim.

I-Doser adlı program tamamen subliminal mesaj içermeyen bir programdır. (Bunu not olarak söylüyorum )

İnternette belirli belirsiz sitelerden indirilen mp3'lerden subliminal mesaj olabilir.O yüzden forumdakiler dikkat etsin. :)

Forumda Orjinal Premium I-doser programı ve dozları bulunuyor. :) İnternette uzun süre araştırmadan forumda 5-10 dk'ınızı ayırıp bulabilirsiniz . :)

Size de teşekkürler Syn.Ra. :)

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Forum yazı rengi beyazdır. Diğer herhangi bir renk değil. Daha dikkatli olunacağına inanıyorum.

İyi forumlar... :)

ikbal1505

Guest
Ben 2-3 kez quick happy dinlemiştim ama etkisini göremeyince bıraktım. 2-3 kez dinledikten sonra kulak ağrıları ve saçma sesler duymaya başladım bir süre.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Özellikle doz açıklamalarını okuyunca çok ilgi çekici geliyor ama sonra insan.

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
[video=youtube;gXVrXkTlCaw]http://www.youtube.com/watch?v=gXVrXkTlCaw[/video]

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
[video=youtube;gXVrXkTlCaw]http://www.youtube.com/watch?v=gXVrXkTlCaw[/video]

İnternette,Medyada her konu ile ilgili bir çok konu,video paylaşılıyor her paylaşılan şeye inansaydık hiç bir şey de ilerleyemezdik.

I-Doser programında alchol,anesthesia,eroin gibi dozlar bulunuyor ama bunlar zararlı değildir.Bağımlılık yapmaz.Medyada parapsikoloji konularını kötüleyici haberlerde paylaşılıyor onlara da inansaydık bu forumda işimiz ne olabilirdi .

Kısaca I-Doser programı düzgün bir biçimde kullanıldığında bir zararı yoktur.

I-Doser programının diğer dozları da zararsız ve hatta faydalı dozlarda bulunuyor.

:) Bunu bu kadar net bir şekilde söylememin sebebi o programı bende araştırmıştım.Ve kullanıyorum da . :) Bilinçli kullanırsan sorun olmaz. :)

ekcs

Banlı Kullanıcı
Ben hiç dinlemedim ama hatırlıyorum,bundan 1-2 yıl önce tatil için gittiğim otelde bir kızla tanışmıştım bana o bahsetmişti bana bir ı-doser verdi kendiside bir tane taktı benimkinin ne olduğunu söylemedi sürpriz olmasını istedi ben zaman ilerledikçe korktum ve çıkardım ama o arkadaş devam etti sonunda saatlerce zevkten kıvrandı ve orgazm için bir doz dinlediğini söyledi bunun hayatında tecrübe ettiği en mükemmel şey olduğunu söylediğininde altnı çizmek istiyorum. Ben tekrar deneyeceğim ama bu sefer daha tedbirli başlıyacağım.

-Sevgi ve Işıkla...

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
Temin Eroin dinledim ve inanırmısınız hiç bir sonuç almadım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Temin Eroin dinledim ve inanırmısınız hiç bir sonuç almadım

Çünkü direk büyük dozlar dinleyince sonuç alamazsınız ve tersine zarar görürsünüz. Forumda o kadar anlatıldı nasıl kullanılacağı.Hangi dozlardan başlanılacağı.

Achille

Kayıtlı Üye
Anesthesia dalgasını dinliyorum 30 dakika sürüyor. İlk 10 dakıkasında 5-6 saattir ağrıyan başım geçti. Diğerlerini dinlemedım üstelik gözlerimide kapatmadım karşımdaki bilgisayarda gezindim durdum ve geçti hatta şuan bunu yazarken dinlıyorum. Başarılı..

Made_in_Aze

Kayıtlı Üye
Arkadaş yorumları okudumda 5 sayfadan sonra gitmedim, Çünki genellikle aynı yorumlar var siz şu i-doser`a başlamadan önce bi deneyin , bi bakın nedir ne değil diye , öyle korku dozu varmış da yokmuşda öyle olmaz ki. İ-doser konusunda fikirler genellikle 3`e ayrlır.
1 grup: Derki i-doser süper bişey , mutlaka kullanmalısınız.
2 grup: Derki i-doser`a ihtiyacım yok , gerek yok.
3.grup: Derki i-doser zararlı bişey, çok fazla zararları var digital uyuşturucu o.

Şimdi i-doser gerçekten nasıl bişey peki. Şöyle ki, ben 1 seneden fazladır kullanıyorum gördüğüm kadara ile kullanan hiç kimse şikayet etmedi kullanmayan kişiler ise (tam fikir sahibi olamayanlar) genellikle kötüledi. Yani her gün 1 doz dinleseniz zararı olmaz.

Kullanım şeklinede gelince herkes diyoki korku dozunu dinledim korku dozunu dinledim. Kardeşim ben bile o korku dozunu 3 cü ayda dinledim , i doser sabır gerektiren bi program , öyle istediyin dozu istediyin zaman açarsan hemen etki alamazsın , biraz araştırın bu konuyu.
Bide Quick Happy denildigi gibi kahkahaya boğmuyo sizi Quick Happy küçük bir doz , küçük etkileri var... İlk hafta 1 gün ara vererek 3 defa Quick Happy dinleyin sonra Tranquil , sonra nitrous ilk iki hafayı 1 gün ara vererek dinleyin yazık o beyine alışması gerek , sonuçta bi sporcu ilk günkü sporunda 300 şnav çekemez her gün çalışır çalışır 10`ar 10`ar sonra 20`şer böyle yükseltir. Sizde Moderate dozlarla başlayın strong`a kadar yükselin ilk ayınızı tamamlamadan Very Strong , Very Very Strong bide QH dozlarına sakın geçmeyın. Okuduğunuz için teşekkürler