I-Doser Deneyimleri

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Arkadaşlar, i-doser dozlarını kullanan varsa deneyimlerini alabilir miyim?

ikbal1505

Guest
Sayın Demeter, deneyimim yok ama galiba astral seyehat için istiyorsunuz. Bu proğram hakkında okuduğum kadarıyla bilgi vermeye çalışacağım. Kulaklıklar stero olmalı ve left(sol)-right(sağ) ayarına göre kullanmalısınız. İlk başlangıc seviyelerini dinlemelisiniz. Yani ilk hafta pazartesi-çarşamba-cuma ve pazar günleri başlangıç seviyesindekileri dinlemelisiniz. Sessiz bir odada ve gözlerinizi kapatacaksınız. Odaklanma sorununuz varsa sayıları geriden saymayı deneyin. İlk 1 haftadan sonra dozlara uygun gitmelisiniz. 2 ses üst üste dinleyeceğiniz zaman arada reset dinlemeniz gerekmektedir. Epilepsi hastaları kesinlikle dinlememelidir. Bunlar tamamen okuduğum bilgilere dayanmaktadır. İyi forumlar. Sevgi ve ışıkla. :)

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Teşekkürler ikbal1505, ben zaten bunu yapıyorum fakat deneyen arkadaşlarımızın üzerindeki etkisini merak ettim :)

ExcLusive

Kayıtlı Üye
Biz üniversitede yurtta kaldığımız arkadaşlarımızla her gün sıkıntıdan ne yapacağımızı şaşırıyorduk. Bigün I-Doser'i bulduk ve başladık denemeye. Dinlediklerimiz; korku,halüsilasyon,orgazm,mutluluk,reset,kokain,alkol. Korkuyu dinleyen arkadaş öyle bir çığlıkla yataktan kalkmış ki daha önce hiç bu kadar korkmadım dedi ve 1 hafta karanlıktan ve yalnız yatmaktan korktu:) Halisilasyon dinleyen arkadaş eski sevgilisini görüp el kol hareketleri ve konuşmalara başladı. Orgazm dinleyen arkadaşım abartmıyorum yarım saat zevkten kıvrandı resmen kendine kediremedik. Mutluluğu hep beraber odada anfiyle dinledik çook güzeldi huzur verdi. Bir de reset var 2 doz üst üste almadan arada dinlenmesi gereken. Oda rahatlık veriyordu, beynini boşaltıyordu birşey düşünmüyordun pek. İşte böyle.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Çok teşekkür ederim sevgili ExcLusive değerli bilgilerini paylaştığın için :) Benim ilk deneyimim korkuydu ve gerçekten ne bir haftası, haftalarca yalnız kalamadım. Halisülasyon dozunu denediğimde saçma sapan şeyler görmüştüm, odamı birileri yakıyor diye bağırdığımı hatırlıyorum :)

ExcLusive

Kayıtlı Üye
Ama ben pek önermiyorum. Çünkü adamın dengesini bozuyor. Beynin bir acaip oluyor gece uykuda rüyalarında ilginç hissedebiliyorsun. Algılarını bozuyor insanın. Boşverin pek takılmayın hem kulağa hem beyine zararlı. Beyin deyincede insanın her bir zerresini kontrol eder. Ona zarar vermek istemeyiz değil mi:)

bendekiben

Elit Üye
Daha öncede bu konuyla ilgili bir deneyimimden bahsetmiştim evet dinledim ama halisülasyon dozunu dinlemedim. Ben alpha,çakra,aura,theta,brain, blacksunshine,nirvana dinledim insanı sersemleten bir yanı var. Dinlediğim dozlardan en etkili olan cakra idi. Belkide ruhsal durmumdan da kaynaklanıyor olabilir ama gördüklerim beni çok rahatlatmıştı

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Daha öncede bu konuyla ilgili bir deneyimimden bahsetmiştim evet dinledim ama halisülasyon dozunu dinlemedim. Ben alpha,çakra,aura,theta,brain, blacksunshine,nirvana dinledim insanı sersemleten bir yanı var. Dinlediğim dozlardan en etkili olan cakra idi. Belkide ruhsal durmumdan da kaynaklanıyor olabilir ama gördüklerim beni çok rahatlatmıştı

Teşekkürler bendekiben, değerli bilgilerin için :) Çakra dozunu denemedim hiç onuda deneyeceğim :)

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Beynime güvenmediğim dalgaların girmesini göze alamadım. İndirdim dozları ama sonra dinlemeden sildim. Zarar vermeyeceğinden emin olamadım. Siz emin misiniz peki ya da herhangi bir şikayeti olan var mı merak ettim?

bendekiben

Elit Üye
Çok fazla dinlenirse baş ağrısı yapabilir. Ben günde bir doz dinledim 2-3 gün arayla.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Beynime güvenmediğim dalgaların girmesini göze alamadım. İndirdim dozları ama sonra dinlemeden sildim. Zarar vermeyeceğinden emin olamadım. Siz emin misiniz peki ya da herhangi bir şikayeti olan var mı merak ettim?

Evet çok dinlenmemesi gerekiyor. Günde birden fazla yapmanızı önermem.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar dün bizde yaptık üç kişi ve üçümüzde aynı odada yan yana uzanarak hayal görmek için yaptık. Zaten odam zifiri karanlık, çoğaltıcı ile kulaklıkları ayarladık. Erkek olan arkadaşı da ortamıza aldık, ne olur ne olmaz diye ve başladık. İlk başlarda bir şey olmadı sonrasın da üçümüzde farklı değişik korkunç şeyler gördük, zaten yatakta titremelerimizden irkilmemizden birbirimizinde bir şeyler gördüğünü anladık ve mimiklerinizi kontrol edemiyorsunuz. En son hepimiz bir anca accayip bir patlama sesi duyduk ama kulaklıktan değildi, kalktık yerimizden ve diğer arkadaşlara sorduk dışardan mı geldi diye hayır dediler, i-dosere baktık ondan da değildi! Ama duyduk...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Korkuyu açmıştım ben bi dinliyeyim dedim bi daha tövbe ettim :D Nasıl bişey o öyle yav.. Yataktan sıçrayarak uyandım resmen

makine22

Banlı Kullanıcı
Çok fazla dinlenilirse baş ağrısı, kulak çınlaması vb. göstergeler görünebilir. Önerilen dozaj günde 2-3 doz arasıdır.
deneyime gelince baya bir korku dolu anlar yaşadım o ünlü 22. dakikadan sonra göğsümde yumruk hissetmeye başladım sonra dayanamayıp kulaklığı fırlatmıştım.

delena

Banlı Kullanıcı
Ben daha önce kullanmadım, açıkçası çok bilgiye de sahip değildim. Ama sizin deneyimlerinizi okuyunca fazlasıyla ilgim arttı hemen denemeye karar verdim :) :)

benmuneccim

Kayıtlı Üye
merhaba narkolepside de problem olur mu, bi bilginiz var mı? :)

efsunkar

Kayıtlı Üye
ben de bir kaç kere denedim ama hiç bir şey olmadı,dinlerken uyuya kalmışım...

ferhat-girgin

Kayıtlı Üye
Bende bir süredir I Doser dinliyorum. Peyote dozunu dinlediğimde kendimden geçmiştim ayağa kalkamadım bir tek sağ gözüm açıktı vücudumu tamamen hissetmiyordum. Yok gibiydim. Sonra olduğum yere yığıldım kaldım zaten. Quick Happy denedim ilk olarak ve dakikalarca güldüm odamda deli deli :)

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
Ben pek tavsiye etmiyorum insanın dengesini bozuyor resmen.Hele bir tane gate of hades varki çok korkunç.Kaydın bir yerinde tam odaklanmışken çığlık gibi birşey çıkıyor

H€RA

Kayıtlı Üye
Bu aralar sıkılmaktan yapacak birşeyler aradığım için hemen deneyeceğim özellikle korkuyu, tam benlik. :D Hatta hemen indirip deneyeyim, sabırsızlanıyorum. :)

Şu an yaşadığım hayal kırıklığını kelimelerle anlatmam mümkün değil. Büyük bir heyecanla korku I doser dinledim, kulaklığımda uygun olmasına ragmen hiç bir şey hissetmedim tamamını dinledim. :( yorumlardan çok etkilenmiştim ama neden işe yaramadı anlamadım.