Telekinizi yapmaya çalıştım . Oldu gibi bir şey yardım edermisiniz ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 15237

SelamunAleykum dostlar... Bundan 1-2 gün önce mahalledeki sokak lambasına odaklandım lambanın sönmesini hayal ettim ancak tam olarak telekinizide hangi yöntemlerin kullanılacağını bilmiyorum amatörüm . herneyse ışığa odaklandım bir şey olmadı ertesi gün ışık söndü gece ışık yanmadı sonra ışık yandı ve tekrar gitti . acaba benim yapmış olduğum telekinizi ile bir alakası olabilir mi ???

YasinLY

Kayıtlı Üye
Bu deneyim genelde hep aynıdır, benim kanaatim sizinle alakası var bende çok oldu bu deneyimlerin üzerine ekleyin. Başarılarınızın devamını dilerim... ;)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Işık söndüğünde yakmayı da deneyin bence :D Ayrıca psiball kullanıcaksınız.

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
Anladığıma göre bu telekineziye girmez.Elektrokinezi'ye girer.Fakat odaklandığınız tam olarakda ne düşündüğünüz de önemli.

andrah

Kayıtlı Üye
Çağımızın gereği olsa gerek insanlar kinezi bakımından elektrokineziye daha yakın.Benim gördüklerim bu yönde tabi ki bir kaç kişinin toplanıp tartışması gerek daha kesin bir yanıt için :).

damned

Kayıtlı Üye
merhaba ben ergun candan ın bir kitabında bu tür deneyimleri insanlara çok anlatmanın güçleri olumsuz etkileyeceğini okumuştum...Doğruluk payı varmıdır acaba?

canmert196

Kayıtlı Üye
merhaba ben ergun candan ın bir kitabında bu tür deneyimleri insanlara çok anlatmanın güçleri olumsuz etkileyeceğini okumuştum...Doğruluk payı varmıdır acaba?

kesinlikle dogrudur çünkü bu soylendıgınde bır baskası keske bende yapabılsem der ve goz kalması gıbı bır durum olur ılla kıskanması gerekmıyo vay be neler yapıyo bu tarz soylemlerden dolayı yeteneklerınız gıtmesede gelıstırılemez hale veya cok zor gelıstırılır hale gelır eskıden yapılmıs kullanılmayan yetenekler paylasılır bu yuzden genelde :))

demonic

Kayıtlı Üye
Yaptım gibi oldu mu?kesinlikle yaptınız...pozitif düşünmeye alışın...gerçekten bu telekinezide inanma ve yaşasın yapabiliyorum zihniyeti çok önemli...bende zamanında acaba ben mi yaptımlarla vakit öldürüyordum...acaba derseniz bir adım geri gidersiniz bu işin kuralı budur...
Başarılarınızın devamı dileğiyle...

XTO

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
bir gece yürürken geçmişte tanıştığım bazı hisleri düşünürken altından geçtiğim sokak lambası söndü önemsemeden devam ettim altından geçtiğim ikinci lambada söndü irkildim bi durdumun benle alakası olduğunu düşündüm ve devam ettim altından geçtiğim üçüncü sokak lambasıda söndü tedirgin oldum yavaşca etrafımda dönerek çevreme baktım gece geç saatti sıradışı bir şey görmedim yoluma devam ettim ve bu durum bir kaç sefer başıma gelmiştir bu nedir sizce arkadaşlar

LaiLah

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..

Kesinlikle doğru. Kendi başima gelen birşey olduğu için biliyorum, hatta bu sayede yeteneğimi bile kaybettim. Peki kitapta belli bir müddet sonra güçlerin geri geldiğide yazıyor mu?

damned

Kayıtlı Üye
Kesinlikle doğru. Kendi başima gelen birşey olduğu için biliyorum, hatta bu sayede yeteneğimi bile kaybettim. Peki kitapta belli bir müddet sonra güçlerin geri geldiğide yazıyor mu?

Güçlerin geri geleceğine dair birşey yazmıyordu sanırım..uzun zaman oldu okuyalı..şimdi bakardım hemen ama kitap yok artık bende:) Ama siz çalışmalarınızdan bahsetmezseniz geri gelir sanırım..güçlerin insanı temelli terk edeceğini sanmıyorum...zamanını bekliyordur belkide

LaiLah

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..
Güçlerin geri geleceğine dair birşey yazmıyordu sanırım..uzun zaman oldu okuyalı..şimdi bakardım hemen ama kitap yok artık bende:) Ama siz çalışmalarınızdan bahsetmezseniz geri gelir sanırım..güçlerin insanı temelli terk edeceğini sanmıyorum...zamanını bekliyordur belkide

İş başa düştü. :D Müsait olunca ilk iş kitabı alıp okumak olacak. :) Aslında bir nevi gücü kötüye kullandım hemde bu konuyu epey bir insanla konuştum. Doğal olarak bu gücün beni terketmeside normal. Ama kesinlikle eminim geri gelecek, belkide hiç gitmemiştir kim bilir.

damned

Kayıtlı Üye
İş başa düştü. :D Müsait olunca ilk iş kitabı alıp okumak olacak. :) Aslında bir nevi gücü kötüye kullandım hemde bu konuyu epey bir insanla konuştum. Doğal olarak bu gücün beni terketmeside normal. Ama kesinlikle eminim geri gelecek, belkide hiç gitmemiştir kim bilir.

Güzel faydalı bir kitaptı..ben ortaokul yıllarında kitap fuarından almıştım hemde yazarının elinden:)) imzalamıştı falan ama bi arkadaşımda kaldı maalesef..bence hiç gitmemiştir..içinde biryerde zamanını bekliyordur:) kötüye kullanmanın etkisini bilmiyorum ama çok konuşmanın ve paylaşmanın götürdüğü bir gerçek..

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
SelamunAleykum dostlar... Bundan 1-2 gün önce mahalledeki sokak lambasına odaklandım lambanın sönmesini hayal ettim ancak tam olarak telekinizide hangi yöntemlerin kullanılacağını bilmiyorum amatörüm . herneyse ışığa odaklandım bir şey olmadı ertesi gün ışık söndü gece ışık yanmadı sonra ışık yandı ve tekrar gitti . acaba benim yapmış olduğum telekinizi ile bir alakası olabilir mi ???

çok güzel bir başlangıç hayırlı olsun başarılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...