hafıza kaybı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZindaNkaLe__

Kayıtlı Üye
Boyut içinde boyuttan, belki şu an yanınızda...
İş
öğrenci
Bu konu daha önce açıldı mı bilemedim, kusura bakmayın. Ben bazen kendi kendime ben kimim, bu ne bunlar kim burası neresi diye soru sorduğumda 1, 2 dakika sonra o ortam bana yabancılaşıyor, hafıza kaybı yaşıyorum. Ortamdan soyutlanıyorum. Sanki ben ben değilim de ben o mekandaki bir nesneymişim gibi kulaklarım duymaz oluyor. Bana birisi bir şey söylese bile algılayamıyorum. Sonra geri geçiyor. Bunu istediğim zaman kendim ben yapıyorum. Bu ne demek oluyor? Bu yaptığım şeyin anlamı ne acaba? :willy_nilly:

fthbl

Kayıtlı Üye
Bence bu hafıza ile ilgili dil şuur/bilinçle ilgili bir durum.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Aynısı bana da oluyor.Nedenini çözmüş değilim.

ByRALpH

Kayıtlı Üye
:) yaptığın şey %10 oto hipnoz %90 gercekten bir cevap bulamadıgın sorular cunku aynısını ben de yasadım..Mesela biz bu dünyaya niye geldik. Yaratılma amacımız ne ? İnsanlar boş ve saçma yere niye koşuşturuyor ? gibi sorular soruyordum ama artık o olmuyor cunku dinimi (İslam) gayet iyi biliyorum artık yani demek istediğim biraz derine inerek sorunun içindeki gercek soruları bul ve cevapla bu kesin çözüm olacaktır ;) %100 çözüm yani ve eğer asosyal olma veya hayattan biraz soyutsan once asosyalligi falan cozerek ise basla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...