Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ölü topragı aldım ???

Paylaş

Rep Puanı : 81
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    25

Question Ölü topragı aldım ???

Arkadaşlar çok yakın bi dostum ölmüştü. mezarından bi avuç toprak alıp saklamaya karar verdim. zararı var mıdır? Huzursuzluk getiriyor diye duydum bilgilendirirmisiniz beni..

Biz 1938'den beri değil, 632'den beri yetimiz..(!)

Hz.Muhabbet(s.a.v)

Rep Puanı : 2509
    Ettiği Teşekkür
    323
    79 mesaja 137 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    41

Negatif etkileri vardır diye biliyorum ben. Arkadaşımın babası vefat etti ona kefeninden parça vermişler. Saklanabilir tabi. Nasıl düşünürseniz öyle olur. Olumlu düşünün negatif etkileri olmasın.

" En uzun yolculuklar BİR ADIMLA başlar "

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

ölü topragını hatıra olsun diye aldıysanız dökünüz ve onun yerine onu hatırladıkça fatiha okumanız daha hayırlı. ölü topragının zararları oldugu kitaplarda mevcuttur belki duymussunuz atasözümüzde bile '' sanki ölü topragı serpmisler'' denir yinede size kalmıs

Rep Puanı : 39766
    Ettiği Teşekkür
    489
    876 mesaja 2.867 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    250

Büyü amaçlı kullanılmadıkça ölü toprağından zarar gelmez. O toprağa enerji yüklenir bir takım işler yapılır, öyle. Hatıra amaçlı saklamanızda hiç bir sakınca yoktur.

Yer
    istanbul
    Rep Puanı : 1672
    Ettiği Teşekkür
    1.372
    290 mesaja 736 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Kraliçe* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok yakın bi dostum ölmüştü. mezarından bi avuç toprak alıp saklamaya karar verdim. zararı var mıdır? Huzursuzluk getiriyor diye duydum bilgilendirirmisiniz beni..
    Bence dostunuzu hatırladıkça yüzünüzde tebessüm yaratacak bir hatıra saklayın..mesela ikinizin anılarını barındıran bir eşya...ölü toprağı negatif etkisi olsun veya olmasın soğuk birşey...

Yer
    Istanbul
    Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

Kesinlikle,yanlistir,bunun yerine her akliniza geldiginde kalbinizden ruhuna fatiha okumanizi oneririm.

Servatis a periculum Servatis a maleficum

Rep Puanı : 1356
    Ettiği Teşekkür
    17
    62 mesaja 153 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    35

Büyüyü yapan insandır ve o eşyaya enerji yüklenmedikçe zarar vermez...zarar verir diyenlere inanmayın...bakın bunu şöyle izah edelim;siyah kurdale,mum,balmumu,fotoğraflar,hatta düşünceler bile büyüde kullanılan malzemeler...şimdi madem ölü toprağı zararlı kurdalede zararlı,mumlarda zararlı,fotoğrafta zararlı...düşünceler bile zararlı(!)
    ameller niyete bağlıdır denilmiş bu herşeyde böyledir...demirden ölümün kılıcıda yapılabilir,yaşamın zırhıda...

Doğa sırlarını sinsiliğinden değil özündeki yüceliğinden dolayı saklar.

Yer
    kayseri
    Rep Puanı : 4556
    Ettiği Teşekkür
    40
    91 mesaja 120 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    57

siz yinede o toprağı aldığınız yere koyun o toprağın sahibi ölünün sizi rahatsız etmesinden korkulur...

Yer
    Istanbul
    Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı demonic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyüyü yapan insandır ve o eşyaya enerji yüklenmedikçe zarar vermez...zarar verir diyenlere inanmayın...bakın bunu şöyle izah edelim;siyah kurdale,mum,balmumu,fotoğraflar,hatta düşünceler bile büyüde kullanılan malzemeler...şimdi madem ölü toprağı zararlı kurdalede zararlı,mumlarda zararlı,fotoğrafta zararlı...düşünceler bile zararlı(!)
    ameller niyete bağlıdır denilmiş bu herşeyde böyledir...demirden ölümün kılıcıda yapılabilir,yaşamın zırhıda...

Konu ve amac buyuyse haklisiniz.Fakat,ruh ve beden birbirinden ayrildigi icin,toprakta kalan bedendir,burdan alinan topraginda pek iyi neticeler yaraticagi soylenemez(mantiken bile),kefen icinde ayni sey gecerlidir.tabi ki bahsettigim bunlarla yapilan davet,gorunmezlik vs uygulamalar icin degil,sadece topragin evde bulunmasi.Herhangi bir yarari olsa,herkez sevdigi insanin topragini evde bulundurur,ve ya kullerini.Ait olduklari yer bu yuzden mezarliktir.

Servatis a periculum Servatis a maleficum

Rep Puanı : 1356
    Ettiği Teşekkür
    17
    62 mesaja 153 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    35

Alıntı dark lady Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu ve amac buyuyse haklisiniz.Fakat,ruh ve beden birbirinden ayrildigi icin,toprakta kalan bedendir,burdan alinan topraginda pek iyi neticeler yaraticagi soylenemez(mantiken bile),kefen icinde ayni sey gecerlidir.tabi ki bahsettigim bunlarla yapilan davet,gorunmezlik vs uygulamalar icin degil,sadece topragin evde bulunmasi.Herhangi bir yarari olsa,herkez sevdigi insanin topragini evde bulundurur,ve ya kullerini.Ait olduklari yer bu yuzden mezarliktir.
    toprağı ne amaçla aldığınız önemlidir...zaten ben ölü toprağı iyi neticeler yaratır demedim,ama hatıra olarak saklamanında bir zararı yoktur...enerjisi olmayan ölü toprağı normal bir topraktır hepsi bu .

Doğa sırlarını sinsiliğinden değil özündeki yüceliğinden dolayı saklar.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 konuk)