Melezler

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Gerçekten çok güzel. Ayrıca çok da seviyorum o arkadaşımı dertleştiğimiz zamanlar oluyor. Kendisi yaşlı ama yirmi yaşında genç bir delikanlı görünümünde. Çok değişik bir duygu onunla konuşmak :)

damned

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok güzel. Ayrıca çok da seviyorum o arkadaşımı dertleştiğimiz zamanlar oluyor. Kendisi yaşlı ama yirmi yaşında genç bir delikanlı görünümünde. Çok değişik bir duygu onunla konuşmak :)

Daha da imrendirdiniz beni:) Peki sosyal hayatın içindemi? yani iş okul vs. vs.? içindeyse insanlar şüphelenmiyorlarmı acaba doğum tarihiyle görünüm arasındaki farkdan?

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Doğduğundan beri 27 ülke gezmiş yaşlanmadığı anlaşılmasın diye. Ve evet sosyal hayatın içinde dediğim gibi falcı olarak bilinir. Motorsiklet yarışları var. Birkaç kez gece clup güvenliği yaptı. Altıncı hissi kuvvetli olanlar onun farklı olduğunı anlayabilirler aslında. Tarzı duruşu yürüyüşü farklı. Asla yalan söyleyemezsiniz ona. Ve sesi o kadar ahenklidir ki gerçekten normal bir insanda olamaz böylesi. Çoook çok farklı birisi.

damned

Kayıtlı Üye
Doğduğundan beri 27 ülke gezmiş yaşlanmadığı anlaşılmasın diye. Ve evet sosyal hayatın içinde dediğim gibi falcı olarak bilinir. Motorsiklet yarışları var. Birkaç kez gece clup güvenliği yaptı. Altıncı hissi kuvvetli olanlar onun farklı olduğunı anlayabilirler aslında. Tarzı duruşu yürüyüşü farklı. Asla yalan söyleyemezsiniz ona. Ve sesi o kadar ahenklidir ki gerçekten normal bir insanda olamaz böylesi. Çoook çok farklı birisi.

Gerçekten büyüleyici...peki bir sorum daha var cin olan ebeveyniyle görüşüyormu biliyormusunuz acaba?

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Evet ara sıra görüştüğünü söyler. Cinlerin dünyada yani insani boyutta bedene kavuşabileceğini söyledi bana. Zor olsada annesi bunu başarmış ve insan görünümünde bir cin aslında. Fakat tabi bazı değişiklikler söz konusu. Göz şekli, göz rengi, boyu vs. Ama her zaman yalnızdır. Pek çok kişi onun yanına gitmeye çalışır fakat o yaklaşmaz. Farklı güçleri var. Görme, yönlendirme, düşünce okuma, cinsel güç, etkileme... Farklı olduğunu her halinden anlarsınız.

damned

Kayıtlı Üye
Evet ara sıra görüştüğünü söyler. Cinlerin dünyada yani insani boyutta bedene kavuşabileceğini söyledi bana. Zor olsada annesi bunu başarmış ve insan görünümünde bir cin aslında. Fakat tabi bazı değişiklikler söz konusu. Göz şekli, göz rengi, boyu vs. Ama her zaman yalnızdır. Pek çok kişi onun yanına gitmeye çalışır fakat o yaklaşmaz. Farklı güçleri var. Görme, yönlendirme, düşünce okuma, cinsel güç, etkileme... Farklı olduğunu her halinden anlarsınız.

Şimdi telefon numarasını istiycem atılıcam mabetten:D:D tabiki şaka yapıyorum..:) birebir yaşayan biri olarak deneyimlerinizi öğrenmek çok hoş ve keyifli oldu..çok teşekkür ederim vakit ayırıp sorularımı yanıtladığınız için..sevgiler:)

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Şu iranlı sarışın mavi gözlü çocuk gbi mesela:)

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Şu iranlı sarışın mavi gözlü çocuk gbi mesela:)

Onun melez olduğunu sanmıyorum. Ama evet bazı farklı güçlere sahip. Bu kendiliğinden vâr olmuş olabilir yada bir anlaşma sayesinde keşfedilmiş olabilir. Ama dediğim gibi melez olduğunu düşünmüyorum :)

focus

Kayıtlı Üye
çok hoş orta yaşlarda beni gerçekten seven maddi manevi bana destek olabilecek bir cinle evlenmek. nasıl olurdu acaba?

focus

Kayıtlı Üye
ve bu tatlı sempatik bir hanım cin olsaydı.

19k@f8

Banlı Kullanıcı
Melezim gelisimim konusunda yardım istiyorum

19k@f8

Banlı Kullanıcı
Melezlik ile ilgili ne kadar bilginiz var gerçekten bilmiyorum yardımcı olmasını istediğim kitle bu konu hakkında bilgi sahibi olan kişilerdi. Eğer böyle cevaplar verilecekse üyelikten çıkarın beni

Yada zahmet edilmesin ben çıkarım

Ayrıca bi melezin şeytani yüzünü gormeni çok isterim😈

narsistkedi

Kayıtlı Üye
Üyenin yasaklanma sebebine ne güldüm ya helal olsn origanum :)