Psi Wheel Hakkında Deneyimlerim

Rabiosa

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
İnternette psi wheel hakkında araştırma yapmaya kalktığınızda, belli 1-2 konu dışında bir şey bulamıyorsunuz. Bende bu yüzden kendi deneyimlerimden sizlere aktarmaya karar verdim. Öncelikle telekinezi ile yaklaşık 1,5 aydır uğraşıyorum ve daha son 3-4 günde net olarak çevirmeye başladım kağıdı. Ayrıca 15 yaşındayım. Bunları anlatmamın sebebi bu işin sabırdan başka zorluğu yok! Öncelikle kendinizden emin olun. İnanmanız size zarar vermez ama inanmazsanız çeviremezsiniz. Aynı şekilde bütün insanlar aynı nöron sayısı ile doğar. Yani bir Einstein'in veya bir Criss Angel'in sizden tek fazlası daha çok çalışması. Kendinize 2-3 gün süre verin. Bu süre zarfında psi wheel videoları seyredin, tecrübeleri okuyun ve böyle bir şeyin var olduğuna inanın.

Sonra iğnenizi silgiye batırın. Kare bir kağıdı tam olarak psi wheel şekline (bu şekli internette bulabilirsiniz) hazırlamaya çalışın. Ellerinizi top şeklinde açmanız gerekmez, hatta ellerinizi açmanız gerekmez. Nasıl rahat ediyorsanız öyle oturun. Gözleriniz kapatın, kendinizi 0 duygu durumuna getirin. Ve bir şey düşünmeden sadece kağıda bakın. Konsantrenizi üst seviyelerde tutmaya çalışın. Eğer gerçekten iyi konsantre olursanız, ilk denemenizde bile yaklaşık 5 dakika sonra kağıt titremeye başlayacaktır. Eğer kağıt (rüzgarsız bir ortamda) titremeye başlarsa veya kendi kendine sağa sola dönmeye başlarsa, işin zor kısmı bitmiş demektir. Kağıdın sağa doğru döndüğünü düşünün. Büyük ihtimalle hafif (bu konsantrasyon seviyenize göre değişir) sağa dönecektir. Artık başardınız. Biraz antremandan sonra bakar bakmaz kağıt titremeye başlayacaktır. Ben şuan 1,5 metre uzaktan kağıdı titretebiliyorum.

Özetle önemli olan 3 temel var. Bunlar İnanmak, Sabır ve Konsantrasyon.

Nick ve forum adı belirtilerek alıntı yapılabilir. Teşekkür ederim.
Gizli Mabet - Rabiosa.