Yarı İblis,Yarı İnsan Melezler (Half-Demons)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bu demonlar şeytanlar benden uzak oynasında ne yaparlarsa yapsınlar.Her gün o kadar şeytan gibi adamlarla uğraşıyorum ki birde bunlarla uğraşamam doğrusu..

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
bazı kavimler vardır adından bahsetmiycem dogan çocuk üstünolsun diye bunu bilinçli sekilde yaparlar ve çok gizli tutulur böle birine raslarsanız kendini açıga çıkarmaz hafızanıza etki eder hafızanızı siler

Demir.D

Banlı Kullanıcı
bazı kavimler vardır adından bahsetmiycem dogan çocuk üstünolsun diye bunu bilinçli sekilde yaparlar ve çok gizli tutulur böle birine raslarsanız kendini açıga çıkarmaz hafızanıza etki eder hafızanızı siler

Neden kavim ismi vermiyorsun ver bence. Sen nasıl biliyorsun peki bunları senin hafızanı silmeyi mi unuttular?

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
burda çeşitli dinlere mensup arkadaşlar var onlara saygısızlık olmasını iştemeyiz deyilmi dalga geçer bi uslüp seni karizmatik biri yapmaz inanıp
inanmaman senin sorunun seni ikna etme gibi bi mecburiyetim yok

Love Song

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler,yarı iblisler bağzı boyutlarda insanlardan daha ayrıcalıklı olabilir bu arada

dünyanın çeşitli yerlerinde okulları olduğunu biliyorum fakat hiç göremedim,son birşey eklemek istiyorum

ölüm kaçınılmazdır demişsiniz fakat aslında cidden uzun yaşayabilir bunu kan ile ilgisi yok

kişinin yada iblisin bir hanenin koruması altına girmesi bildiğin kadarıyla yeterli,haneye kabul edilmek ve haneye girecek cesaret meseleside ayrı bir konu sadece ekliyim dedim güzel paylaşım tekrar teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
burda çeşitli dinlere mensup arkadaşlar var onlara saygısızlık olmasını iştemeyiz deyilmi dalga geçer bi uslüp seni karizmatik biri yapmaz inanıp

Neredeyse her yaptığınız yorum ya Supernatural dizisininin içeriğinden ya da gerçek olmayan,güvenilir olmayan sahte bilgiler içeriyor.
Bu konuda Moderatörler tarafından bile uyarıldınız ama hala devam ediyorsunuz.
Tavsiyem bu şekilde yorum yapmayı bırakın.1-2 gerçek yazı okuyun,öğrenin gelin gerçek bilgiler içeren yorumlar yapın ve yazılar yazın.

Not:Supernatural sadece bir dizidir.Gerçek değildir.Ruby'nin bıçağı yada çocuklara garip özellikler kazandıran kavimler yoktur.Devil trap diye bir şey yoktur. :)

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Arkadaşlar yarı iblis veya cin durumu muhtemeldir.Bir arkadaşım eşiyle banyoda ilişkiye girmiş ve o ilişkiden hamile kalmış.Banyodaki ilişkilere cinlerin karıştığını biliyoruz.Hem zaten kadının onlarla irtibatı vardı..Herneyse Kız çocukları olmuş.Şuan 9 yaşlarında.Ama kendimde şahit olduğum çok ilginçlikleri var.Misal;Bir gece kendilerinde yatıya kaldım,benim için eski tarz bir çekyat açacaklardı (içinden ayaklı karyola demiri çıkan çekyat).Yatmamıza yakın anlarda o kız içeri girip yatağın hazır dedi.gidip baktığımda karyolayı açmış ve döşeği üzerine sermişti.Oysa daha önce yine kaldığımda o karyolayı ben zor açmıştım çünkü hem çok eski hemde çok ağır ve gardroptan üzerine yerleştirilecek döşek keza yine çok ağır.Yani sadece o döşek bile kızın nerdeyse 4 katı ağırlığında.Bunlar yanı sıra arada anneside kendisinden çok korkuyor :) Uyanıkken gördüğünü söylediği siyah gölgeler, felanca kişi geliyor demesinden kısa süre sonra o kişinin gelmesi,gördüğü rüyaların çıkması ve daha nicesi.Biz ona küçük bir kız çocuğu gözü ile bakamıyoruz nedense :)Çünkü hem güç olarak hem zeka hemde konuşma olarak bir büyükten pek bir farkı yok.

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Bazı kavimler demiş bilinçli şekilde yapıyor çocuk öyle doğuyor böyle birine rastlarsanızda hafızanızı siler bu bilgileri siz nereden biliyorsunuz o kavim sizin hafızanıza dokunmadı hatırlayınmı istedi, Supernatural sadece bi kurgudur oradaki ruby'nin bıçağıyla derin darbeler veremezsin veya devil drapta yok özel güç vaat eden kavimlerde yoktur. Açın gerçek olan bilgileri okuyun dünde yorum yaptım syn dexter uyardı sizi yorumları sildi komple burada insanlara diyorsunuz ki bıçağa devil trapdaki sembolleri kazıyın vurun derin darbeler alsın yanlış bilgilendirme yapmayın biri gider kendisini vurur olduğu yerde ölür kalkamaz daha. Bu konu hakkında pek birşey bilen birine rastlamadım veya böyle olan birisinide göremedim peki ben niye sizin hafızanızı silemiyorum verdiğiniz bilgilerin doğrultusu nedir kaynak nedir cidden, syn erhanozbay benmi güçleri kullanamıyorum yada bilmiyorum bumu yani olay.

Demir.D

Banlı Kullanıcı

Yok yok siz kavimlerin ismini açıklayın söz veriyorum ki kimse saygısızlık olarak algılamayacak. Tabiki beni ikna etmek zorunda değilsin ama ben senden ikna değil bilmediğim bir konuda bilgi istiyorum bunu bana cok görme.

Bak karizmatiklik olayına hiç girmeyelim ne kadar karizmatik olduğum konusunda hayal gücüne süpernatural dahi yardım edemez. Devil trap felan karizmam yanında vız gelir tırs gider o derece yani :D

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
Süpernaturel dizisinde böle bilgiler yok kendim denedim ve yillardir bu yöntemleri kullaniyorum sizin isteyiniz doruktusunda ben burda yazi yazmak mecburiyetinde deyilim bu konu içrerisinde ne rubinin bicagi nede devil trap konusu etmedim isterseniz bi bakin yazdiklarima ben onurumla kendi doru oldugunu bildiyi kendim bi deneyip ne oldugunu bildiyim seyleri yaziyorum

Bu konuda gercek bilgilere sahipseniz ve bilginiz varsa siz neden bilgi vermiyorsunuz

Doru bildiyim gordüyüm deneyip emin oldugum seyi neden yazmayim onu anlamadim ben burda kimseye saygisizlik etmiyorum

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Sayın erhanözbay,

Bakın inandığım şey körü körüne başkalarının doğrularını kabul etmektense insanın kendi yanlışına sahip çıkmasıdır. Bu konuda hemfikiriz ve sizi sonuna kadar destekliyorum. (Bu kısımdan sonrası kişisel düşüncemdir.) Siz daha yanlışınızın dahi ne olduğunu bilemiyorsunuz. Kurduğunuz cümlelerin altı boş doldurun diyorum siz ona saygısızlık buna saygısızlık olmasın diyorsunuz.

Benim ne bildiğimi mi soruyorsunuz peki söyleyeyim.

Benim bilgilerim bana böyle bir şey (fiziksel bir varlıkla, metafiziksel bir varlığın birleşmesinden meydana gelecek çocuk ) olamayacağını söylüyor. Çünkü eğer bir yaratıcı varsa ve böyle bir şeye izin verecektiyse evreni bilimsel yasalar üzerine kurmazdı. Yani DNA'nın yapısından tutun, denizlerin birbirine karışmamasından; dünyanın şeklinden tutun bırakın gezegenleri galaksilerin dizilimiyle uğraşmazdı.

Bakın size birşey anlatayım;

Musa kızıldenizin önüne geldiğinde deniz efsanelerde anlatılan gibi ikiye yarılmamıştır. Sular çekilmiş kayalar ortaya çıkmıştır bu bir doğa olayıdır. Mucizede suların çekilmesi değil tam Musa geldiğinde olması ve o gectikten sonra bitmesidir.

Yani yaratıcı mucizesini bile bilimsel temellere dayandırmıştır.

Herkese iyi forumlar

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Yarı iblis yarı insan konusu peygamber konusuna kavim konusuna döndü, Syn erhanozbay ben niye sizin hafızanızı silemiyorum açıklarmısınız onurunuza laf eden olmadı ve arka arkaya flood çekmek yasak mesaj kasma yeri değil ki burası, Ruby'nin bıçağını devil trap meselesini açan sizsiniz yazdığınızımı unutuyorsunuz acaba anlamadım ki şimdi burada ki en önemli husus konu ney, Yarı iblis yarı insan half demons peygamber konusu veya supernatural konusu değil ki madem çok bilgilisiniz ve öyle kavimler var anlatın bizde birşeyler bilelim, O kadar nette takılıyorum yıllarca parapsikolojiyle uğraşan insanlar bile böyle birşey olduğunu bilmiyor nefilimler hakkında pek bi bilgi yok kutsal kitaplarda felan geçenleri okudum ben bilgi sahibi değilim öyleyim zaten gelin hafızanızı silmeyi deniyeyim cidden bu doğrultuların kaynağı nedir bu konu tartışmaya dönüşüyor en iyisi kilitlenmesi bence orasını ben bilmem yöneticiler bilir, syn dexter dün mesajlarınızı sildi bıçak meselesini yapmıştınız okuyunuz lütfen ve yanlış bilgilerle insanların aklını karıştırmayın.

dexter

Elit Üye
Süpernaturel dizisinde böle bilgiler yok kendim denedim ve yillardir bu yöntemleri kullaniyorum sizin isteyiniz doruktusunda ben burda yazi yazmak mecburiyetinde deyilim bu konu içrerisinde ne rubinin bicagi nede devil trap konusu etmedim isterseniz bi bakin yazdiklarima ben onurumla kendi doru oldugunu bildiyi kendim bi deneyip ne oldugunu bildiyim seyleri yaziyorum

Sevgili erhanozbay;
Yazmadığınıza emin olduğunuz o mesajı size tekrar gösterebilirim. Sağlıksız bir yorum olduğu için konudan mesajınızı sildim, fakat yazıpda unutuyorsanız, sizin için tekrar yazınızı size gösterebilirim.
Doğru bildiğim şeyi söylüyorum diyorsunuz, bu bahsettiğiniz bıçağı kendi üzerinizde denediniz mi? Bu meselenin tartışılacak bir yanı bile yok. Lütfen...

Öncelikle kaynağınızı hala belirtmediğinizi söylemek isterim, bize kaynak belirtmeden söylediğiniz hiç bir bilginin aslı yoktur.
Ve burada uyarı alma sebebinizi tekrarlıyorum, yorumlarınız sağlıksız, ve kendini bu işe çok kaptırmış kişiler için uygulanabilecek zararlı yorumlar yapıyorsunuz, öncelikle bu tavrınızı değiştirmenizi diliyorum. Site kurallarını tekrar okuyunuz ve buranın sohbet forumu olmadığını sürekli flood yaparak en fazla bize dakikalarca iş çıkardığınızı belirtmek isterim.

Aynı uyarıyı tekrar yapmayacağım. Buraya üye olurken tüm kullanıcılar, site kurallarını kabul ederek üye oluyorsunuz. Bu sebeple kural ihlalinde biz size uyarı yapmadan direkt olarak ceza verebiliriz. Fakat burada aynı uyarıları günde defalarca yapıyoruz. Lütfen biraz saygı gösterin, emek verin okuyun. Biz burada anneniz babanız değiliz, bu platformda herkesin güvenliği için uygulanan kurallara uymanızı diliyoruz.

Lütfen bilinçli ve sağlıklı yorumlar yapınız, burada tek bir kişiye bile zarar gelmesi durumunu vicdanen kabul etmeyiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...