Yarı İblis,Yarı İnsan Melezler (Half-Demons)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Güzel yazı. Cinlerden hamile kalan yada cinlerden çocuğu olanı duydum ama nedense tek bir kanıt yok. Şüphesiz Allah insan rahmiyle,onların rahmini ayrı yaratmıştır. Bence pek inandırıcı değil, tıpkı yabancı filmlerde yarı vampir yarı kurtadam hikayesi gibi olmuş. Melez diye bişey yoktur. Böyle bişey olamaz! Size bir çok melez insan gösterebilrim,birçok cin hikayesi anlabilirim ama melez felan bunlar hayal gücü! Bunuda belirtiyim,mistik olurmuş, haşa Allah istemedikçe ne büyüsü ne mistiği olur! Ben şuna şiddetle karşıyım insan insandan ürür.! Bende cinden hamile kalan duydum arkadaşımın akrabası ama nedense bi türlü çocuk yok... Söz var icraat sıfır ben kızıyorum böyle şeylere, kanıtı olmayan,yakında yarımelek yarıinsan derlerse hiç şaşırmam. Her semavi dine saygım var ama bu biraz işin satanist kısmına kaçıyo sapıklığa. Bunlar kendi düşüncelerimdi.

Kendi düşüncelerinizi yargılarak söylemeniz büyük bir hata. Kendi düşüncenizi paylaşacaksanız şayet, sadece şunu söyleyebilirsiniz. "Böyle birşey olduğuna inanmıyorum." Gerisini, bu tarz şeyler yaşamadan ve görmeden söylemek sizin haddinize değil. Olduğuna dair benim kanıtım çok. Olmadığına dair bir kanıtınız yok ise sadece inanmadığınızı açıklayacak bir yorum yapın ve konuyu kapatın.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Kendi düşüncelerinizi yargılarak söylemeniz büyük bir hata. Kendi düşüncenizi paylaşacaksanız şayet, sadece şunu söyleyebilirsiniz. "Böyle birşey olduğuna inanmıyorum." Gerisini, bu tarz şeyler yaşamadan ve görmeden söylemek sizin haddinize değil. Olduğuna dair benim kanıtım çok. Olmadığına dair bir kanıtınız yok ise sadece inanmadığınızı açıklayacak bir yorum yapın ve konuyu kapatın.

Düşüncelerimi nasıl dile getireceğimde sizin haddinize olmadığı gibi.! Kanıtın çoksa video göster! Resim çek tamammı arkadaş. Öyle çok kanıtım var deyipte üstten tutma laf konuşma icraat yap. İcraat yoksa sus! En azından hocalık taslama bana! Hayal ürünlerine sadece film olduğunda saygı gösteririm burda insanların inaçlarını,düşüncelerini karıştırıyorsa o zaman saygı olmaz.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@Kizir

Bu konuyu yabancı bir siteden alıp, türkçeye çevirdim.
Aldığım site dini temelli bir site değildi, normal bir forumdu.
Ancak konuyu açan kişi, satanist, ateist her türlü inanca sahip biri
olabilir. Neye dayanarak yazdığını bilmiyorum.

Konunun islamla alakası yok.
İslamda demon kavramı da birebir yoktur zaten.

Bu konunun islami açıdan incelemesini bir başka değerli üyemiz yaptı.
Onun açtığı konu;

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?26636-Melezler&highlight=melezler

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Düşüncelerimi nasıl dile getireceğimde sizin haddinize olmadığı gibi.! Kanıtın çoksa video göster! Resim çek tamammı arkadaş. Öyle çok kanıtım var deyipte üstten tutma laf konuşma icraat yap. İcraat yoksa sus! En azından hocalık taslama bana! Hayal ürünlerine sadece film olduğunda saygı gösteririm burda insanların inaçlarını,düşüncelerini karıştırıyorsa o zaman saygı olmaz.

Bu sitenin içeriğini anlayın artık ya. Bu site sizin islam dininize ters düşen şeyler için "Böyle birşey asla olamaz!!!!" demenizi gerektirecek bir site değil. Burda satanist, ateist her türlü insan var. O yüzden bunu yapmanız hiç iyi değil. Demeye çalıştığım şu; size kızmak değil amacım yanlış anlamayın lütfen. Ama hiçbir türlü kanıtınız yoksa sadece inanmadığını söyleyin ve konuyu kapatın. Yapmanız gereken bu. Geri kalananını söylerseniz her türlü desteksiz birşey söylemiş olursunuz. Demeye çalıştığım bu.

origanum

Yönetici
Sayın Kizir,
Şahsi ve önyargılı fikirlerinizi değil konuya ait bilginizi içeren yorumunuzu belirtmeniz gerekirdi. İnanmaz ya da beğenmez iseniz konuyu okumazsınız ancak amaçlı bir karalama politikası güdülmesi hoş bakmadığımız bir şeydir. Sitemizde yorumlara ya da kişilere sapıkça yorumunu yapmak da yasaklanma sebebidir. Bu sitede düşmanca tavırla saldırıda bulunmanız ve konuşmanız affedilemez.

Monarcas

Kayıtlı Üye
İnanmıyorum, ama yazılanlara saygı duyuyorum. Kim bilir belki de gerçektir..

ekirek24

Kayıtlı Üye
paranormal site bura yazılan konuları tuhaf yada olmaz böyle şey diye düşünmeyin gerçeklik payları var.inanmıyorsan bakma arkadaşım.

satelcom

Banlı Kullanıcı
DreamDuality çok şey bildiğinizi anlıyorum. Gerçekten bu alemde tanışmak istediğim ve çalışma yapmak istediğim ender insanlardansınız. Belki yeri değil ama mesaj kutunuz dolu . Özelinize cevap gönderemedim. Anlıyorum ki astrol yöndende çok özelliklere sahipsin. Eğer bunlar hakkında çok şey öğrenmek istiyorsan, bunların başkent olarak kabul etikleri ve tüm kabilelerin üst düzeylerinin bulunduğu bir şehir var. Özelden orayı sana yazacağım. Ziyaret et göreceksin.
Horasan da bir yeraltı şehrinimi kastediyosunuz ravi hocam?Konuyu genişletip bilgilenmemizi sağlarsanız sevinirim.Teşekkürler ve selamlar.

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
yarı ibşis yarı insan deyil bedenleşmiş şeytanlar bu kişiler seytandan daha tehlikelidir bu adamlar seytanın yapıtıgı etkiden çok daha fazlasını yapıyor özellikle girip çıktıkları yerler de insan zehirlenmiş gibi olur yüksek basınç içinde kala bilirsiniz vucudunuzda titreme başlaya bilir o kişiler sürekli dilini çıkarıp durur ve kertenkeleye benzer bir cıtlsama cıklama sesi duyarsınız o kişilerden birine zarar verirseniz ne kadar haklı olursanız olun ailcek saldırlar yaşlanıp çürüsünüz bu kişilerin karşısında duramasınız girdikleri çıktıkları yerde siyah dumanlar birikir görme yetiniz düşer dikkatiniz daılır ve bu insanlar sizinle işi bitince bi sey istiyorlarsa alırlar hafızanızıda silerler aklınıza iradenize hükmedebilirler miliyarlarca seytan cinlere hükmederler akrabadırlar birlikte yaşarlar insanları sevmezler kendi akrabalarından başka kimseyi iştemezler nefret ederler bu tamamen gerçekdir

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
bu konuda uzaman kişiler araştırma yapanlar varsa resim video ve kanıt sunabiliirm tamamen gerçekdir ama çok tehlikelidir fredininin kabuslarını izlemişsinidir inanın fredinin bir vicdanı vardır tımarheyi boylarsınız

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Sayın erhanozbay, yazdıklarınızın kaynağı nedir bir yerde mi okudunuz yoksa gozlemlediğiniz biri mi oldu ve rica etsem videolu kanıt vs sunar mısınız merak ettim

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
kaynagı araştırma yapmak isteyen bu konuda güvenilir kişiye ıspat edebilirim hepsi bu kadar gerçekten bu konuda uzaman parapiskoloji uzamanı kişiler varsa bu konuya ihtiyaç duyuyorsa o kişileri sunabiliirm

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
20 yıl sabahın 4 ne kadar bu kişiler tarafından uyuamadım gerçek şeytandan bahsediyorum senin ne yaptıgını ne yapıcagını çok önceden bilir senin ruhunu hortum gibi yutar seni sana kırdırır bence çok uzman olmakta yetmez profesyönel ve dahi olmak ancak ucundan biraz kurtarır kişiler gerçektir seytan ve insan birleşmesinden olan melezler arkadaşlar sürelki titreyen dilini çıkaran kafası kertenkele gibi sallanan birini görürseniz uzak durun bu seytanın çocugudur perdeniz açıksa şunuda görürsünz girdiyi çıktıgı mekanda zift dumanı gibi 100lerce küçük iblis cin bırakır ve lanetin ta kendisini görürsünüz akıl hastanesine düşersiniz düşmeklede kalmasınız ruhunuzuda parçalar kendinizi öldrürecek ve acınıza son verecek kadarda hisiyatınız kalmaz sizi sokakta giden çocuyun bile alay konusu yapar olay tamamen gerçektir

ve hiç bir dua uygulamada sizi kurtaramaz o duayı okuyan hocanın kendisi olur sana dilini çıkarır ve sırıtır ve güler

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Degerli Dream Duality kardesim,

yazini bir solukda okudum ve burda okuyanlarin iki kisma ayrilmasinida gayet normal karsiliyorum.
Yaklasik 8-9 yil öncesine kadar sahit olmadigim durumlari birakin tartismayi, yanimda bu konular konusulsa herhalde bu kisiler deli derdim.
Fakat o zamanlar bile zaman zaman kendi kendime acaba deliler mi akili, yoksa bizi mi deliyiz diye düsünür dururdum.
Hic bilenle bilmiyen ayni olur mu!?!

Allah´a (c.c.) emanet olun.

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
insanlık tarihi bu vaklarla dolu bir seyler olmuş bitmişki dünden bu güne anlatılıp durlur kimse olmayan bir seyi bu kadar abartıp binlerce yıl sonrasına kadar taşımaz bu tür varlıklar günümüzdede var hatta daha zeki daha günmüze uyuarlanmış halde insandan bir adım öndeler sen konür konuşmadan ne konuşacagını çok önceden bilirler çok zeki ve akıllı dırlar insanla alay etmeyi severler onların alay konusu olur ve küçük düşersen seni koruyan melekler terkeder çünkü onlarıda aşalamış oluyorlar ama dürüst olup güçlü olup onları alt edersen kahrolur sana yaklaşmazlar çünkü o zaman seni koruyan melekler onları aşalamış küçük dürürmüş olur onlara uymayın onlarla uraşmayın derim onlar sizi çok ii biliyor demonlar yani seytanlar siz daha onları araştırmadan onlar sizi araştırmış oluyor adını bile konuşmanız onları davet eder

67890

Banlı Kullanıcı
Kişilere özellikle yeni evliği zamanlarda;
eşinin suretinde gelip onunla birlikte olabiliyorlar.
Bu konuda sayısız hikaye okudum; elbet birinden birisi doğrudur.

Kimsenin başına gelsin istemem.
Ama eşinin suretinde gelirse bunu kaç kişi anlayabilir ?

.
geçen sene
bir arkadaşım bana böyle bir olaydan bahsetti.
allah muhafaza çok kötü bir şey bu.
arkadaşımın arkadaşı eşi evdeyokken bir varlık geliyormuş onunla birlikte oluyormuş.
ama kadın çokta vijdanen rahatsızlıkta duyuyormuş.
kocasına durumu anlatmış.
eşi inanmamış.
en sonunda eşi varkende gelmeye başlamış.

arkadaşımın bu kişilerin söylediği ruhen psikolojikmen çöktükleri ve bu durumdan birtürlü kurtulamadıkları.

dexter

Elit Üye
Sevgili erhanozbay;
Daha kaynağınız bile güvenli değilken, burda insanlara verdiğiniz tavsiyelere bir bakar mısınız? Sizce ne kadarı mantıklı?
Supernatural gibi dizilerde bir şeylerin telafisi yapılabilir, fakat orda gördüğünüzü burada tavsiye olarak güvenli bilgiymiş gibi sunarsanız, bu tarafta telafisi olmayacak şeylere sebep olursunuz.
Lütfen mantıklı ve düşünerek yorumlar yazınız. Mesajınız silinmiştir.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Benim mesajım niye silindi?

dexter

Elit Üye
Benim mesajım niye silindi?

Kişinin mesajı üzerine yazılmış tüm mesajlar silinmiştir. Kişi mesajı güvenli değilken , yorumlarla o mesajı iyice insanların gözünün önüne koymak ne kadar mantıklıdır? Genel uyarı yapıldı ve konu dışındaki tüm mesajlar silindi.

67890

Banlı Kullanıcı
benim açımdan sorun yok.allaha şükür aklım başında.ama birçok kişi okuyor her tür insanda var mazallah biri etkisinde kalıpta uygulamaya kalksa telafisi olmayan sonuçlar doğurur.çoğumuz yetişkin insanlarız lütfen yorum yaparken aklımızı ve vijdanımızı ön planda tutalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...