Bir Kelime Enokyan

IstBoy

Kayıtlı Üye
bugün arkadaşımla enerji üzerinde çalışıyorduk. daha sonra ben bir kelime enokyan söyledim. o çalışmadan bi 15-20 dk sonra başım ağırmaya başladı halsizleştim hala da öyleyim. sizce enokyanla bir ilgisi var mıdır ?

MadUnknown

Kayıtlı Üye
Bakın Enocian Alfabesi melek alfabesi değildir,melek alfabesi diye bilinir ama zararlıdır arkadaşlar.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Bakın Enocian Alfabesi melek alfabesi değildir,melek alfabesi diye bilinir ama zararlıdır arkadaşlar.

Enokyanı "şeytani ritüeller" için de kullanıyorum fakat baş ağrısı gibi etkiler yapmıyor, sadece kulak çınlaması yapıyor. Önyargı ve dini inançlarınıza göre yorumlar yapmayın.

Bilgili olan birisinin cevap vermesi daha doğru olur. Zira 2-3 aydır enokyan ile ilgileniyorum. Fakat bende böyle bir etki olmadı. Acaba sürekli kullandığınız bir ilaç, içtiğiniz bir içecek var mıdır? (Mesela; çay içiyor musunuz her zaman? Çay içmezseniz baş ağrısı yapabilir... Prozac gibi sakinleştirici etkisi olan bir ilaç alıyor musunuz? Almazsanız, halsizlik ve ruhi olarak bozulmayla beraber baş ağrısı yapabilir...) Tüm bunları düşünün. Eğer sonuçta elinize bir şey geçmezse, enokyan ile alakalı olabilmesi "olasıdır" fakat kesin değildir.

bluefanclub

Kayıtlı Üye
Biz vizeler var diye bir tarafımızı yırtıyoruz adamlar daha düzgün türkçe konuşamadan enokyan okuyorlar ediyorlar, bir başınla kalmaz ilerde ishalde olursun kardeşim bir sana değil herkese sözüm. az adam olun ya az beyefendi olun ilerde ev geçindireceksiniz

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Lütfen aradaki saygıyı koruyarak fikirlerinizi belirtin. Forumun bu kuralı yüzlerce kez söylendi ve hala anlaşılmadığı veya görmezden gelindiği görülüyor. Hiçkimse bir diğerini sorgulayamaz ve ayrıca da buna hakkı yoktur. Umarım yaptığım uyarı gereken yere ulaşır.

IstBoy

Kayıtlı Üye
Biz vizeler var diye bir tarafımızı yırtıyoruz adamlar daha düzgün türkçe konuşamadan enokyan okuyorlar ediyorlar, bir başınla kalmaz ilerde ishalde olursun kardeşim bir sana değil herkese sözüm. az adam olun ya az beyefendi olun ilerde ev geçindireceksiniz

Senin vizelerin beni ilgilendirmez.Konuyu beğenmiyorsa girmezsin olur biter.Sen önce saygılı davranmayı öğren.Senin Türkçen çok mu güzel ? Ayrıca ben evimi de geçindiririm kendimi de sen merak etme .

Diğer arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.Hayıur kullandığım çay,kahve vb. kullanmıyorum.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi

Efendiliği, beyfendiliğini senden öğrendik sağolasın.

@Bejue;
Acaba baş ağrıların hava dönümünden olabilir mi? Hava basıncına uyum sağlamak için beyin damarları genişletir ya da daraltır, organlar da hacmini artırır ve yoğunluğunu azaltır. Belki de bundan ötürüdür. Stabil sıcaklıkta bulunun 1-2 gün. Hala devam ediyorsa doktora gözükmeniz çok iyi olacaktır.

angime

Kayıtlı Üye

Siz de az saygılı olun lütfen.

elinsa

Kayıtlı Üye
bu ne ya bağrışan bağrışana...tövbeler olsun ne çirkin arkadaşlar olduk utanıyorum böyle insanlar değildik birinin çiçeği soldu diye 1000 kişi çare yazardık ne oldu bize arkadaşlar?hepinizi seviyorum