Lusid rüya ve I doser

minormemo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar I doser ile lusid olmak mümkün mü ? eğer mümkünse I doser i telefona attıktan sonra nasıl kullanmalıyız?

amadeusxx

Kayıtlı Üye
evet doğru aşağı yukarı 10-15 dk içinde gözleriniz kapalı iken şekiller ve bazı nesneler görmeye başlıyor ve senaryoyu oluşturmaya başlıyosunuz.

Foras

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar I doser ile lusid olmak mümkün mü ? eğer mümkünse I doser i telefona attıktan sonra nasıl kullanmalıyız?

Telefonuna veya mp3 üne atacaksın daha sonra , kulaklıklarını takacaksın ama takarken kesinlikle sol ve sağ ayarına bakman lazım . Daha sonra gözlerini bağla ve son ses açıp sese odaklan . Doz bitmeden kapatma ve başka bir dozunu veya aynı dozu tekrar etmeden önce reset dozunu dinle ve gate of hades dozunu dinleme :Angel_anim:

canmert196

Kayıtlı Üye
Lusid rüya yapmanızı tavsiye etmem, forumda araştırınız isterseniz yapmadan önce. :)

merlinx

Kayıtlı Üye
Dozlarla yapılabiliyor ama normal yapman daha iyi olacaktır. Gözünü kapatman yeterli değil gözünün üstüne bişey örtersen yada şu uyurken göze takılanlardan falan kullanırsan rahat edersin. Ayrıca birde öneride bulunıyım sese odaklanın diyorlar ama bence o kadar odaklanmaya gerek yok sadece gözünün önüne gelenleri izle ve geliştir bir başka önerimde ölerek uyanmayı falan deneme iğrenç bişey

kakalemefurk

Kayıtlı Üye
Telefonuna veya mp3 üne atacaksın daha sonra , kulaklıklarını takacaksın ama takarken kesinlikle sol ve sağ ayarına bakman lazım . Daha sonra gözlerini bağla ve son ses açıp sese odaklan . Doz bitmeden kapatma ve başka bir dozunu veya aynı dozu tekrar etmeden önce reset dozunu dinle ve gate of hades dozunu dinleme :Angel_anim:
gate of hadesi o kadar abartmamak lazım. ben ilk dozumu gate of hades ile denedim sadece 22. dakikada korkup uyandım sonradan alıştığımda 22.dakikayı geçebiliyor insan

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
ben de ilk i-doserla ilgili bişeyler öğrendiğimde gate of hades'le başlangıç yapmıştım iki kere falan dinledim sanırım sonlara doğru biraz korkmuştum aslında bolca kalp çarpıntısı yapıyor.TAbi ben gözlerimi bağlamamıştım,ondan dolayı yeterli etki yapmamış olabilir.Bence lusid yapmak için i-doser kullanmak bana yanlış geliyor.Sonuçta bu i-doserlar mesajlar içeriyor ve bilinçaltına etki ediyor,ikisi birleşince ortaya ne çıkar bilinmez.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
gate of hades i ilk dinledğimde yüksek bi yerden aşağı düşüyormuş hissini vermişti bana :willy_nilly:

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
I doser le astral seyahat mümkünmü peki, beden dışı nedeyim dozunu kullanarak ?

nigxe

Kayıtlı Üye
I doser beyin fonksiyonlarını etkiliyor ciddi yorgunluk hissi bitkinlik uyku bozuklukları oluşturur bu oluşum rüyalarıda etkiler insan Lusid rüya zannedebilir. Reiki,Yoga uygulamalarıyla alıştırma yapmak daha sağlıklı.

Laterina

Kayıtlı Üye
Evet oluyor ama tuhaf bir şekilde bende farklı etkisi olmuştu. Başlangıç dozlarından birini seçmiştim. Ruh durumunu düzenliyor konsantreyi arttırıyor vs. die dinlediğim doz meğerse sakinleştirici etkisine sahipmiş :D bir keresinde onu dinlerken gözüm kapalı olduğu halde odamı görebilmeye başladım. Sonrasında bi anda kendimi oturuyor halde buldum. Tamamen bilincim açıktı, müthiş hissediyordum :D . Bedenim hafiflemiş gibi. Gerçi önümdeki görüntü biraz korkutucuydu ama şey alışkınım sallamıştım :D . O zamanlar bu dozun sakinleştiriciden başka bişi olduğunu düşündüğümden dozun etkisi demiştim. Ama bana uyuyakaldığımı söylediler ve bu doğruysa kesinlikle lucid olmuştum. Son zamanlar tekrar aklımda o sakinleştiriciyi dinleyerek lucid olmayı denicem.

eyvaan

Kayıtlı Üye
Evet oluyor ama tuhaf bir şekilde bende farklı etkisi olmuştu. Başlangıç dozlarından birini seçmiştim. Ruh durumunu düzenliyor konsantreyi arttırıyor vs. die dinlediğim doz meğerse sakinleştirici etkisine sahipmiş :D bir keresinde onu dinlerken gözüm kapalı olduğu halde odamı görebilmeye başladım. Sonrasında bi anda kendimi oturuyor halde buldum. Tamamen bilincim açıktı, müthiş hissediyordum :D . Bedenim hafiflemiş gibi. Gerçi önümdeki görüntü biraz korkutucuydu ama şey alışkınım sallamıştım :D . O zamanlar bu dozun sakinleştiriciden başka bişi olduğunu düşündüğümden dozun etkisi demiştim. Ama bana uyuyakaldığımı söylediler ve bu doğruysa kesinlikle lucid olmuştum. Son zamanlar tekrar aklımda o sakinleştiriciyi dinleyerek lucid olmayı denicem.

Denediniz mi?