Foton Kuşağı ve İnternet

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Bazıları aramızda olmayacak derken forumu kastetmiştim arkadaşlar :D:D:D
Sevgili Kalona'ya da teşekkür ederim, yazdıklarıma tercüman olmuş :D
Zihin okuma fiziksel değişim gibi şeyler beklemeyin arkadaşlar, hayal kırıklığı yaşarsınız. Herşey olduğu gibi devam edecek. Deprem sel hortum haberleri artabilir, sonra 2013 ortalarına doğru yeryüzü sakinleşecek. Kimse ışık insan olmayacak, kanser artabilir sadece. Mayalar radyasyon kelimesini bilmediği için ona ışık demiş olabilirler. Tıpkı hayatında hiç uçak görmemiş ve ne olduğunu bilmeyen birinin uçağa demir kuşa benzetmesi gibi :D:D:D

Sayin janet, bizlerde senin kehanetinmis gibi hemen atildik. :D :D
Umarim iyi seyler olur diyorum sadece. :p

tiffany

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ya ben elektrik elekronik müh. okuyorum. bu elektrik olayı en çok benim gibileri üzcek galiba. boşunamı okuyoruz ya :)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Sayin dreamduality, eminim bu zihin okuma kismi gerceklesmeyecek. Lakin oyle bir sey olursa yanima alirim sizi. :D

Herkesin içinde söz verdiniz, şahiterim var :D
Tamam o halde size gelirim.

@ arzuhal de o mesajı bana yazdıysa,
ona da gidebilirim. Ömür uzun nasılsa :D

Ya gerçekten geçmiş bilgimi okuyabilirse ailem, ben yandım.
Benim trans maceralarım ortaya çıkarsa ben bittim.
Varlıklarla aramdaki o sıkı fıkı muhabbetler,
hele de romantik yakınlaşmalar, ailem bunu kaldıramaz ki.

@blcknightmr kendini evine kapar;
bende kendimi yollara vururum heralde.
Orta biryolda buluşup, çay içip, okey dönelim bari.

Belki de buluşuruz arkadaşlar;
psişik, mistik olaylar suç kapsamına girince
aynı koğuşta beraber volta atarız.

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Herkesin içinde söz verdiniz, şahiterim var :D
Tamam o halde size gelirim.

@ arzuhal de o mesajı bana yazdıysa,
ona da gidebilirim. Ömür uzun nasılsa :D

Ya gerçekten geçmiş bilgimi okuyabilirse ailem, ben yandım.
Benim trans maceralarım ortaya çıkarsa ben bittim.
Varlıklarla aramdaki o sıkı fıkı muhabbetler,
hele de romantik yakınlaşmalar, ailem bunu kaldıramaz ki.

@blcknightmr kendini evine kapar;
bende kendimi yollara vururum heralde.
Orta biryolda buluşup, çay içip, okey dönelim bari.

Belki de buluşuruz arkadaşlar;
psişik, mistik olaylar suç kapsamına girince
aynı koğuşta beraber volta atarız.

Annemler beni o sekilde kabul etmezlerse yer altinda yasariz bizde artik sayin DreamDuality. :)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Annemler beni o sekilde kabul etmezlerse yer altinda yasariz bizde artik sayin DreamDuality. :)

Cinci,büyücüleri hapse atıyorlar.
Zihin okuma gelirse, nerede buluşacağımız belli.
Mistik suçlular koğuşunda hep beraber oluruz.

Tüm büyü, okuma vs yaptıklarımız bir şekilde ortaya
çıkarsa yandık.
Başkasına büyü yapmayı düşünen 3 yıl yer.
Aşk için 5 yıl, ayrılık için 10 yıl, ölüm büyüsü yapan müebbet yer.

Salem cadıları gibi kurunun yanında yaş da yanar.

Net kesildi diye üzülmemize gerek kalmaz; orada buluruz. :D

biard

Kayıtlı Üye
niye hapse gireceğiz ki? Zihin kontrolü yapıp hapse girme işleminden vazgeçirtiriz insanları. Sonra da hipnozla sırlarımızı unuttururuz. Tabi ben bu kadar iyi değilim o ayrı konu. Aslında aranızdan birisi bana yardım etse iyi olur. ,d. Ama bu olaylar gerçekten olursa yani o zaman psişik güçleri geliştirmek için neden uğraşıyoruz ki? Hem şuan belki aylarca uğraşılarak yapılan bir psişik gücü insanlar birkaç günde yapacak. Yani onlar bizim belki aylarca uğraştığımız şeyleri birkaç günde başaracak. Hani nerde adalet?

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Cinci,büyücüleri hapse atıyorlar.
Zihin okuma gelirse, nerede buluşacağımız belli.
Mistik suçlular koğuşunda hep beraber oluruz.

Tüm büyü, okuma vs yaptıklarımız bir şekilde ortaya
çıkarsa yandık.
Başkasına büyü yapmayı düşünen 3 yıl yer.
Aşk için 5 yıl, ayrılık için 10 yıl, ölüm büyüsü yapan müebbet yer.

Salem cadıları gibi kurunun yanında yaş da yanar.

Net kesildi diye üzülmemize gerek kalmaz; orada buluruz. :D

Bence evimizde kalmaya devam edecegiz sayin DreamDuality. :)
Adim gibi eminim. :D

niye hapse gireceğiz ki? Zihin kontrolü yapıp hapse girme işleminden vazgeçirtiriz insanları. Sonra da hipnozla sırlarımızı unuttururuz. Tabi ben bu kadar iyi değilim o ayrı konu. Aslında aranızdan birisi bana yardım etse iyi olur. ,d. Ama bu olaylar gerçekten olursa yani o zaman psişik güçleri geliştirmek için neden uğraşıyoruz ki? Hem şuan belki aylarca uğraşılarak yapılan bir psişik gücü insanlar birkaç günde yapacak. Yani onlar bizim belki aylarca uğraştığımız şeyleri birkaç günde başaracak. Hani nerde adalet?

Haklisiniz sayin biard.
Bu yüzden o psisik güc ile ilgili ortaya atilan sey tamamen yanlis diye düsünüyorum.

janet

Kayıtlı Üye
Maya takvimini yazan 21.12.2012 kadar geldi, "tamam birader bu kadar yeter" dedi :D Sonra sevgilisiyle buluşmaya gitti, evlendi çoluk çocuğa karıştı. Arkadaşı ona "noldu takvime devam etmiyor musun" :D diye sordu, "yok abicim boş işleri bıraktım çoluk cocuk takvim teşekkür yemiyor" dedi ve duvarda asılı olan yayı alıp avlanmaya gitti :D:D:D Bir ara gece yatarken takvim aklına geldi, "nasıl olsa insanlık gelişmiş olur altın çağa girmiş olur ve ya yokolur, devam etmeye gerek yok" diye düşündü. Eşine sarılıp sabaha kadar horul horul uyudu :D:D:D

10urteker

Kayıtlı Üye
İş
Antrenör
keşke 21 aralıkta şöyle foton kuşağına geçsek süper insan falan olsak ne güzel olur :D :D ama beklentisi olmasın kimsenin eğer doğal afet vs. falan olursa da bilin ki bu H.A.A.R.P sisteminin işidir doğal bi olay değildir :)

OneRepublic

Kayıtlı Üye
keşke 21 aralıkta şöyle foton kuşağına geçsek süper insan falan olsak ne güzel olur :D :D ama beklentisi olmasın kimsenin eğer doğal afet vs. falan olursa da bilin ki bu H.A.A.R.P sisteminin işidir doğal bi olay değildir :)

O kadar cok söylenti var ki sayin 10nur..
Hepsi birden olursa zaten dünya dünyaliktan cikar. :D :D

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Foton kuşağı;heyecan arayanların bir teorisi ve yine fos çıktı.Ben size daha gerçek bir kanıt sunayım;

Yaklaşık bir gün önce şiddetli bir güneş aktiveitesi gözlemlendi.Buna patlama demek doğru olmaz kaba tabirle.Sorun;dünyanın kendini bu solar fırtınadan neden koruyamadığı?

Fırtına sonrası iyonosferin ilk görüntüleri;

iyonesfer_07_03.gif

kp_20120307.png

Aslında basit bir fırtına ama etkisi çok büyük.Bu da demek oluyor ki bu günden sonra güneşin en ufak bir hareketi dünyayı sarsacaktır.Dünyanın bizi koruyan manyetik alanı her saniye daha da zayıflıyor,artan bir ivme ile.Bu da konuda bahsedilen internet kesintisinden daha büyük sonuçlara neden olacaktır.Yine 3 hafta önce bu patlamanın 1/4 i kadar zayıf bir patlama yaşanmıştı.Çoğu ülke büyük zararlar gördü.Sadece Türkiye'de günlerce milyonlarca eve elektrik verilemedi.Doğu bölgelerinde birçok havaalanı devre dışı kaldı.(Elektrik sistemleri onarılamaz şekilde zarar gördü.)

Önümüzde 5 gün daha büyük etkileri olacaktır.Bilhassa 9 Mart-10 Mart tarihleri arası tehlikeli bir tarih.O yüzden önleminizi alın.Gelişmeler gösteriyor ki Aralık ayına gelmeden teoriler doğru çıkabilir.Önlemi şimdiden almak lazım.Bırakın foton kuşağını beklemeyi.Öyle bir şey olsa bile bir günde foton kuşağına girme gibi bir saçmalık olmaz.Zaten yüzbinlerce yıl önce girmişizdir.Çıkmamızda bi yüzbinyıllar alır.

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Foton kuşağı;heyecan arayanların bir teorisi ve yine fos çıktı.Ben size daha gerçek bir kanıt sunayım;

Yaklaşık bir gün önce şiddetli bir güneş aktiveitesi gözlemlendi.Buna patlama demek doğru olmaz kaba tabirle.Sorun;dünyanın kendini bu solar fırtınadan neden koruyamadığı?

Fırtına sonrası iyonosferin ilk görüntüleri;

iyonesfer_07_03.gif

kp_20120307.png

Aslında basit bir fırtına ama etkisi çok büyük.Bu da demek oluyor ki bu günden sonra güneşin en ufak bir hareketi dünyayı sarsacaktır.Dünyanın bizi koruyan manyetik alanı her saniye daha da zayıflıyor,artan bir ivme ile.Bu da konuda bahsedilen internet kesintisinden daha büyük sonuçlara neden olacaktır.Yine 3 hafta önce bu patlamanın 1/4 i kadar zayıf bir patlama yaşanmıştı.Çoğu ülke büyük zararlar gördü.Sadece Türkiye'de günlerce milyonlarca eve elektrik verilemedi.Doğu bölgelerinde birçok havaalanı devre dışı kaldı.(Elektrik sistemleri onarılamaz şekilde zarar gördü.)

Önümüzde 5 gün daha büyük etkileri olacaktır.Bilhassa 9 Mart-10 Mart tarihleri arası tehlikeli bir tarih.O yüzden önleminizi alın.Gelişmeler gösteriyor ki Aralık ayına gelmeden teoriler doğru çıkabilir.Önlemi şimdiden almak lazım.Bırakın foton kuşağını beklemeyi.Öyle bir şey olsa bile bir günde foton kuşağına girme gibi bir saçmalık olmaz.Zaten yüzbinlerce yıl önce girmişizdir.Çıkmamızda bi yüzbinyıllar alır.

Sayin spawnz yazdiklariniz ilgimi cekti.
Önleminizi alin derken ne demek istediniz peki?

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Bu önlemler kişiden kişiye göre değişir.Mesela;
-Bir uçak yolculuğu yapacaksanız iptal etmeniz lazım.
-Kışın ortasında sayılırız.Herhangi bir elektirk kesintisi halinde ısınma sorunu da olacaktır.Bunun önlemi de size kalmış.
-Çok düşük bile olsa,deprem ihtimali var.
-Fırtına böyle devam ederse,iletişimi olumsuz yönde etkileyebilir.Alakalı bir işiniz varsa,ertelememek lazım.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar.Daha ilerisi için ihtimaller çok düşük olduğundan fazla takılmamak lazım.Ama güneşin yarın ne yapacağı belli olmaz.Bunu o zaman düşünürüz ; )

musashi

Banlı Kullanıcı
merak ettiğim tel şey bu foton kuşağına girip girmemek değil , nasıl bukadar emin konuşuyorlar neye dayanarak bu kesin yazıları yazıyorlar. tmm elektirk olmayacak , birkaçgün karanlı kfelan anladık ama bu 2000 sene elektrik siz bir hayat hadi diyelim foton enerjili birşeyler ürettik , tamam bunada eyw diyelim. peki bu insanların değişimi 12 sarmallı dna , yok pisisik güçler , özsel yetenekler gelmesi ve en inanması zor olan 3.boyuttan 5. boyıta geçilecek olması.
soruyorum arkadaşlar lütfen dalga geçmiyorum.
böyle kesin konuşanlar neye dayanarak böyle yazıyorlar. kaç kere foton kuşağını gözlemlediler. yoksa yapay bir foton kulağı olusturup işte bak gerçeğine girilince böyle böyle olacak diye deneyler mi yapıldı. bu gibi şeyleri söyleyen kişiler kücük bir gurup mu yoksa bu tezleri tüm bilim kabul edip doğruluğunu onayladımı.

Morwenath

Banlı Kullanıcı
iyonosferin hareketleri bunu göstermez...

HAARP konusunda iki gram bilgisi olan, iyonosferdeki hareketliliğin ne manaya geldiğini bilir? 7 martta nerede deprem olmuş bakmak gerek, ama dünya deprem takibi yapan siteler genelde 7 günlük gösteriyorlar :S

makine22

Banlı Kullanıcı
-gelecekten yazıyorum bir şey olmadı :D

endlesspear

Kayıtlı Üye
Evet malesef birşey olmadı. Bankacılık sistemi hala çalışıyor ve ev sahibim halihazırda kirayı yatırmamı bekliyor :( Belki tarihte yanılmışlardır, belki o gün aslında bugün hatta şu andır? Umudumu korumak istiyorum:boat:

spectrum

Kayıtlı Üye
Güneşin 11 yılda bir olan periyodik kutup değiştirme faaliyetleridir arkadaşlar, yakın zamanda bu tamamlanacak onlarca söyletinin çıkma sebebi guneş bu faaliyeti yerine getirirken bir manyetik dalga boyu yaratacak, korkulan ise bu esnada evrenin gravitasyonel asılımının manyetik alana dünyayı denk getirmesidir, bu olsa bile en fazla olacak şey iletişim aksaklığı olur :)